Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Re: Bar

Příspěvekod Jessica Latem » ned kvě 15, 2011 8:14 pm

Fajn, ale máš mě na svědomí. +zasměje se a vezme si od něj panáka+ Hlavně, aby neměli špatný následky. +dodá, ťukne si s ním a vyklopí alkohol do sebe+ Sakra... +zašklebí se+ ...fakt síla. +zasměje se a z nějakého jí neznámeho popudu ho líbne na tvář+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Bar

Příspěvekod Byron » ned kvě 15, 2011 9:11 pm

+koukne na ni úkosem a s křivým úsměvem+ To jsou ty nepřístojnosti? +zasměje se+ Tak to je fajn. +vstane a natáhne k ní ruku+ Pojď pudem se projít, kousek odtud je park. +mávne na číšníka, že platí a ať jim ještě donese flašku vína+ Je tam hezky a maj tam i kašnu. +usměje se na Jessicu+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Bar

Příspěvekod Jessica Latem » ned kvě 15, 2011 9:26 pm

Ne... +zasměje se+ ...to je jenom poděkování. +usměje se a mírně zvedne obočí, když vstane+ Už to mam... chceš mě vylákat někam kde nejsou lidi a tam mě okrást... +zatváří se velice podezřívě, jestli myslí krádež peněz nebo cti není zcela zřejmé, ale koutky úst jí cukají v úsměvu+ Ale tak, když je tam ta kašna... +zazubí se, chytne ho za ruku a vyhoupne se na nohy+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Bar

Příspěvekod Byron » pon kvě 16, 2011 10:32 am

+vezme flašku vína, zapálí si a vyjde ke dveřím směr park+ Já a okrást? +koukne na ni+ To bych si v životě nedovolil. Já tě chci vykoupat v tý kašně. +směje se+

(dál asi park, teda)
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Bar

Příspěvekod Beatrix » čtv črc 21, 2011 12:00 pm

+Objedná si balantýnku a nějaký tyčinky, aby nepošla hlady, jak jí to donesou tak poděkuje a v klidu si listuje časopisem.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Bar

Příspěvekod Beatrix » čtv črc 21, 2011 2:00 pm

+Když u toho začne usínat, tak se sbalí, nechá tam bankovky na stolku a zmizne do pokoja.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Bar

Příspěvekod Kim Jasper » ned črc 31, 2011 7:35 pm

+Vejdou společně s Wenai do baru.+ Opravdu? +uculí se docela potěšeně.+ Půjdem sem, dobře? +ukáže na jeden stolek a podrží Wenai židli, dokud si nesedne.+ Mrzí mě, že jsem vás nechala na holičkách. +řekne vážně, když si i ona sedne. Zapálí si cigáro a jedno nabídne i Wenai.+ Nedalo se z toho ale vycouvat. Od teď budem cvičit jak ďas. +řekne rozhodně, když vyfoukne kouř, no pak opět koukne na Wenaino zavázané zápěstí a zatváří se ustaraně.+ Budeš s tím moct hrát? Není to zlomené, že ne?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned črc 31, 2011 7:56 pm

No jo. +kývne a posadí se na židli+ To je v pohodě. Nejseš tady ve vězení. +usměje se na ni a taky si zapálí a následně si objedná colu+ Není to zlomený, díky všem malým vousatým bohům, jenom jsem si to narazila, hraje se mi trochu ztuha, ale jde to. Nic, co by byl problém. Ostatně můžem udělat zkoušku a přesvědčíš se sama.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bar

Příspěvekod Kim Jasper » ned črc 31, 2011 8:08 pm

Předci jenom, máme před koncertem. +pokrčí rameny.+ Pochopila bych, kdybyste na mě byli naštvaní. Kde jsou vlastně ti dva? +myslí samozřejmě Jessicu s Byronem.+ Počítám že už regulérně spolu. +poznamená tiše.+ Jo, díky všem vousatým bohům. +přikývne s úsměvem.+ To uděláme. +přikývne a listuje lístkem. Zvedne hlavu a koukne na ni.+ Co tak soukromou zkoušku? Jenom my dvě. +navrhne a kousne si při tom do rtu, když si to však uvědomí, přestane.+ Chtěla bych slyšet ty další písničky cos složila. +Objedná si hodně velkou a hodně silnou černou kávu a dva croissanty.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned črc 31, 2011 8:17 pm

No, vypadá to tak, že jsou spolu, jakože spolu. +potřese hlavou+ Myslím, že šli někam bruslit. +zatváří se lehce znechuceně+ Takovýho pohybu po ráno, brrr. Soukromou zkoušku? +koukne na ni+ No proč ne, klidně. +usměje se+ Ráda ti je zazpívám, pokud teda budeš ochotná poslouchat ten můj +naznačí uvozovky+ úžasněj zpěv tak dlouho.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron