Vedení hotelu

Moderátoři: Zaměstnanec, Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Vedení hotelu

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv kvě 06, 2010 11:32 am

Kancelář vedení hotelu. Jestli něco potřebujete doporučujeme domluvit si schůzku, protože jsme velmi pracovně vytížení. Jakékoliv dotazy, připomínky a návrhy prosíme sem.

Obrázek
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned črc 04, 2010 9:31 am

*Vlítne rovnou do kanclu, ale páč už to vypadá jako že se spíš kulí než chodí tak to není až takovou rychlostí. Hledá tam v šupleti nějaké papíry a něco si furt mrmlá pod nos. Když papíry najde, pohodlně se usadí do křesla, nohy vyhodí na stůl a látka sukně se jí sveze do klína. Syr si to chce zase zpravit ale už se tam ani neohne*
Taky byste nemuseli být takový cvalíci *ohradí se na kluky, kteří ju pěkně pokopou na protest* no no, dyk sem toho zase tolik neřekla
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv říj 14, 2010 8:50 am

*Konečně se vrátila do práce a hned si svolala na devátou schůzi se zaměstnanci. Teď sedí za svým stolíkem a prohrabává se tam věcma. Konečně se začnou courat lidi. Tak vstane a čeká až se to tam sleze všechno*
Dobré ráno všem. Jak vidíte, už jsem zase v plné formě a pro ty zvás, kdo mě vidí prvně, jsem vaše druhá šéfová Lafayettová. Nejprve bych vám chtěla poděkovat za vaši dosavadní práci u nás. Vážíme si vaší píle, avšak protože jsme malý rodinný hotel, zakládáme si na perfektnosti a vždy precizně odvedené práci. Prosím vás tedy, zkuste vylepšit to, o čem víte že není dokonalé. Procházela jsem si jednotlivé pokoje, restuaraci a bar a je co zlepšit. Tak šup šup, do práce, ať se vše blíská a leskne. Přeji vám úspěšný den bez konfliktů. *Zaměstnanci mručijou a Syr je vyprovází s profesionálním úsměvem i když ví, že za dveřmi jí nadají do kráv atd.*
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát říj 15, 2010 10:36 am

*Dneska mají přijít na pohovor nový noční recepční a taky kuchař, kterého tak žalostně potřebují. Sice by byla nejradši někde jinde, ale byznys je byznys*
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Björn Skarsgard » pát říj 15, 2010 11:47 am

<Když sem telefonoval a ptal se na to místo, nebyl ještě moc přesvědčený, že ho chce vzít, ale za podívání se nic nedá. Místo našel snadno. Inzerát s adresou zmačká a strčí do kapsy u riflí a vyběhne po schodech ke kanceláři. Sebevědomě zaklepe na dveře. Po vyzvání jde dál> Dobrý poledne. Jsem Björn Skarsgard, máme spolu domluvenou schůzku <řekne pevným hlasem a prohlíží si ty pěkné nohy a zadeček, protože slečná nebo paní zrovna něco hledá v kartotéce>
MUTTRADE I ÖRONEN HUM, HUM
VI KOMMER ATT SPELA
REPOR HENNES NALLE
OCH KÖR SEDAN SPRINGA IVÄG
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 221
Registrován: pát říj 15, 2010 11:34 am

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát říj 15, 2010 11:53 am

*Než stihne zvendout vůbec oči nebo se narovnat, tak už je vevnitř, a pěkně si ji prohlíží. Syr se trochu zamračí a narovná se.*
Dobrý den, Syriana Lafayette, jedna z majitelek hotelu. *napřáhne k němu ruku a pevně mu s ní potřese, pak si sedne za stůl a nabídne mu taky židli*
Pane Skarsgarde, proč byste chtěl pracovat zrovna v našem hotelu? *prohlíží si ho pečlivě a musí uznat že je ho kus, radši proplete ruce a dá si je na břicho* Noční směny jsou náročné, proto hledám náhradu, už mě nebavili.
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Björn Skarsgard » pát říj 15, 2010 12:01 pm

<Je trochu překvapený tak pevným stiskem. Sedne si a opře si kotník o koleno.>
Zrovna teď nemám co na práci. S žiju hlavně v noci, jsem nejspíš stvořený nocí, přes den spím <zasměje se tomu a zní to jako bublání potůčku> Ne teď vážně. Práce přes den mi nevyhovuje, takže nevidím v nočních žádný problém. Slyšel jsem že tady na nábřeží se to hemží zvláštními lidmi <upře na ni své modré oči, protože i z ní cítí něco zvláštního> a to mi vyhovuje <odhalí bílé zuby>
MUTTRADE I ÖRONEN HUM, HUM
VI KOMMER ATT SPELA
REPOR HENNES NALLE
OCH KÖR SEDAN SPRINGA IVÄG
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 221
Registrován: pát říj 15, 2010 11:34 am

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát říj 15, 2010 12:15 pm

Výborně *Upře na něj oči a snaží se mu dostat do hlavy, ale nějak to nejde. Je zjevné že upír to není, to by tu v tuto dobu nebyl, ale je si jistá, že to není ani tak úplně člověk, šimrá ji z něho kůže.* Výborně *sklopí zrak* doufám, že u nás budete spokojený. Naší hlavní prioritou je spokojenost našich hostů, a pokud mají nějaké specifické přání, vždy se jim snažíme vyhovět. Ale jsme irský rodinný hotel, a od toho se také odvíjí další věci. Třeba nenajdete u nás hamburger a colu *usměje se* Myslím, že to všechno ale zjistíte za pochodu. Teď bych vám ukázala recepci, co a jak. A taky *vstane od stolu a jde blíž k němu* máme možnost ubytování pro zaměstnance, pokud budete mít zájem. *otevře dveře z kanceláře*
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Manori » pát říj 15, 2010 12:19 pm

(jééé...blonďáček z True Blood chmmm:D už tu nejsem)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Björn Skarsgard » pát říj 15, 2010 12:27 pm

(hihi, slinty slinty :D )

<Najednou se cítí podivně nesvůj a začne ho bolet hlava, že by to bylo tím jejím zvláštním pohledem? Zatřepe trochu hlavou, až mu blonďatý pramen spadne do tváře, tak ho dá za ucho.Pak to přestane. Taky vstane a je si vědom toho, že je snad o půl metru vyšší než ona. Uculí se tomu.> Myslím, že se mi tu bude líbit <pozvedne trochu obočí> zvlášť, když tu můžu rovnou i bydlet. Vaše nohy, totiž vaše slova mě přesvědčily. <snaží se ten přeřek zamaskovat a tak raději vyjde na chodbu, i když neví kam mám jít>
MUTTRADE I ÖRONEN HUM, HUM
VI KOMMER ATT SPELA
REPOR HENNES NALLE
OCH KÖR SEDAN SPRINGA IVÄG
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 221
Registrován: pát říj 15, 2010 11:34 am

Další

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron