Zkušebna

Moderátoři: Zaměstnanec, Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Re: Zkušebna

Příspěvekod Kim Jasper » stř lis 23, 2011 4:06 pm

+Kim koukne do papírů a poslouchá při tom Wenai a ta písnička se jí zdá povědomá. A hned si vzpomene, když byli s Wenai v zkušebně samy, tak jí ji zpívala. Usměje se a poslouchá dál.+ Ok, tak to zkusíme. +řekne, když Wenai skončí. (ještě má tedy pořád ten noc zlomený, ale nechce se mi psát huhňavý hlas...)
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Zkušebna

Příspěvekod Byron » stř lis 23, 2011 6:05 pm

+poslouchá ji a pokyvuje si do toho hlavou+ Ta je dobrá. +kývne+ Líbí se mi, hlavně ten text teda. Ale Sex pistols to není. +musí si nakonec dodat, ale usmívá se+ Zkusíme to? +stoupne si na svoje místo a nasadí si svoji kytaru+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Zkušebna

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř lis 23, 2011 6:07 pm

No jasně. +vyplázne na Byrona jazyk+ Jo, +kývne pak+ zkusíme to. Na místa, na místa. +popohání je, ale ne moc a nasadí si basovku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Zkušebna

Příspěvekod Jessica Latem » stř lis 23, 2011 7:56 pm

+opře se opěradlo gauče, pozorně poslouchá a sleduje text, jako by se ho tak mohla napoprvé naučit+ Souhlasim, je moc dobrá. +usměje se na Wenai a odpíchne se od opěradla a i s papírem přejde na svoje místo+ Já můžu. +usměje se na ně, když si zběžně ještě pročítá text+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Zkušebna

Příspěvekod Kim Jasper » čtv lis 24, 2011 6:49 pm

Tak jdem! +zahlásí. Papír si opře někam bokem a třískne jen tak pro radost do činelů.+ Připraveni? +odpočítá a začnou hrát.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Zkušebna

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv lis 24, 2011 6:56 pm

+když dohrajou, tak se zatváří, jako že nic moc+ Tuhle budem muset cvičit, zatím se nějak rozcházíme. No... +sundá si kytaru a vypne kombo+ ale tohle je poslední hotová písnička, takže příště budem cvičit jenom ty naše a naučíme se to. +kývne na ně+ Končíme a jdeme domlouvat koncerty, aby jsme byli slavný a tak všeljak podobně. +zapálí si+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Zkušebna

Příspěvekod Jessica Latem » čtv lis 24, 2011 7:35 pm

Hmn... +přikývne zamyšleně+ ...jsem si jistá, že příště to bude lepší. +usměje se jistá si tím, že už nikdy nebude jíst v letadle+ Super... kdo si dá pivo? +zazubí se na ně vesele míříc k ledničce+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Zkušebna

Příspěvekod Mgala » ned lis 27, 2011 6:40 pm

+je to tu nějaký komplikovaný a dějově bysme tu byly ještě měsíc - ani nevím co už sem říkala, takže Mgala tak nějak nadčasově k wenai+

Takže bych pro vás měla na 10.12. zakázku v Danse Macabre - pořadatelka by si přála nějakej odlies-playlist, nějaký Kiss, Metallicu, a takový ty rockový vypalovačky, na který se dá zazpívat si s nima...aspoň melodii...ale klidně můžete proložit vlastníma flákama.
A na silvestra by chtěli živou kapelu na Mýtinku - pokud máte zájem, můžete tam být už od vánoc, ale to tam bude hrát spíš něco klidnějšího z kazeťáku.
A jak už sem říkala holkám - v únoru po vás toužijou v Mnichově, někdy kolem..dvanáctýho myslim, před valentýnem. +koukne na ni co ona na to+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Zkušebna

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned lis 27, 2011 10:50 pm

Jess: Jedno mi sem hoď, prosím tě. +kývne na ni a jde za Mgalou+
Mgala: Takže tři akce, no to by šlo. +zamyslí se+ Na toho 10.12. chtěj vidět playlist předem? A v kolik to začne? Hm... a na Slivestra, já ti nevim, jestli ostatní nemají nějaký plány, já jsem teda chtěla jít někam zapařit, ale hrát někde by taky mohlo bejt v pohodě. Tak na dvě hoďky... +koukne na ni, co ona na to+ V Mnichově? Beze všeho. Errr kdy že je valentýn?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Zkušebna

Příspěvekod Byron » ned lis 27, 2011 10:51 pm

Jess: Já si dám taky pivo. +vezme si od ní jedno+

Mgala a Wenai: Valentýn je čtrnáctýho. Ale jinak v pohodě. +koukne na Jess+ My jseště na Silvestra nic nemáme, nebo jsi už něco plánovala?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron