Zkušebna

Moderátoři: Zaměstnanec, Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Re: Zkušebna

Příspěvekod Kim Jasper » ned lis 27, 2011 11:24 pm

+Opře se o zeď a zapálí si. Poslouchá jak se tam dohadujou a tiše kouří. Když padne návrh na Silvestra, počká co řekne Wenai a pak pokrčí rameny.+ Já zatím žádný plány na ty termíny nemám. Takže se mnou není problém.
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Zkušebna

Příspěvekod Mgala » úte lis 29, 2011 1:18 am

@ Playlist: To nemusíš, jen tlumočím požadavky. Kdyby sis s tím nevěděla rady, klidně šéfové zavolej, ale ona říkala, že určitě vymyslíš něco skvělýho, takže je to ve tvých rukách.
+pokrčí ramenama+ To je na tobě, klidně to můžeš odříct, myslím, že ještě někoho volnýho seženou.
Jo jo, čtrnáctýho. A ubytovali by vás přímo na kolejích, jestli by vám to stačilo, takže byste nemuseli platit hotel.
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Zkušebna

Příspěvekod Jessica Latem » sob pro 03, 2011 12:47 am

+vyndá oboum pivo a rovnou jim ho otevře a přinese+ Hmn... +zamručí zamyšleně a sedne si na gauč+ Co? Na Silvestra? +koukne na něj trošku zmateně jak se zamyslela+ Ne nic konkrétního jsem ještě neplánovala. +zakroutí hlavou+ Jedině, že by máma chtěla abych přijela domů, ale snad bych jí dokázala přemluvit. +promne si zamyšleně bradu+ Jinak v podstatě nemám snad nic naléhavého.

(mám malinký, dobře trošku větší problém... nevím jak se sem toho 10. dostanu, pokud to v ten den skutečně chcete nějako pořádat. protože jsem celej den mimo domov a nevim jestli se večer vůbec domu vrátim :o )
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Zkušebna

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob pro 03, 2011 12:21 pm

Ok. +kývne+ Tak jsme domluvený. Tři koncerty. Já myslím, že na kolejích to bude v bezva. Mraky studentů, trávy, studen session. Ohledně těch ostatních koncertů nám ještě dáš vědět, kdy, kde a co máme být a tak? Jo, hm, a nějakej honorář bude?

(Jess: no tak to nevim, asi to neodvoláme a uvidíme, jak se to vyvine, vždycky můžeš na poslední chvíli přijít o hlas, nebo něco)
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Zkušebna

Příspěvekod Mgala » ned pro 04, 2011 2:03 am

(lach, konzert bez zpěvačky! ale klidně můžem i dělat, že tam je a přidá seš až na pokračování na lose ;o) nebo jen hudba a publikum pomůže ostatním zpívat..jak je libo..)

Honorář samozřejmě bude! +usměje se+ U šéfová jsem vám vyjednala na 10.12. to stejný co minule (už si to fakt nepamatuju) a na Silvestra byste dostali ještě 20% přídavek, že hrajete zrovna v ten den, takže by to mělo stát za to. Ubytování, jídlo, pití inklusive.
No toho 10. (neb je to zachvilku a moc nestíhám...) se dostavte do Dance Macabre před osmou, resp. ať ste na osmou večerní nachystaní (xchat), vyladění a může se začít. Po koncertě by měla být afterparty... (los)
A na Silvestra se zase dostavte na Mýtinku (los los los) asi dle libosti, ale abyste večer k šesté začli hrát... (to se tu bude jak kdo naskytovat, takže to byste mohli sem tam zahrát příspěvek, když budete mít náaldu, jinak to budu brát, že tam prostě jste a třeba si může hodit i někdo písničku, kterou by si přál - pokud souhlasíte, nebo ju pustí na jukeboxu...)
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Zkušebna

Příspěvekod Kim Jasper » úte pro 06, 2011 10:35 pm

Jess! Hoď mi také jedno pivo. +zavolá na ni.+ Jo, já souhlasím. Desátého tam budem. Dance Macabre? +zamyslí se.+ Tak jsem tuším ještě nebyla.
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Zkušebna

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte pro 06, 2011 11:51 pm

+pokývá hlavou+ Tak jo, já kdyžtak někoho na záskok na zpívání seženu, jestli ti to nevadí Jess. +koukne na ni+ Tak jestli už nikdo nemá žádný připomínky tak bych tuto zkoušku považovala za ukončenou a šla si vylít hlavu do baru, co vy na to?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Zkušebna

Příspěvekod Mgala » ned pro 11, 2011 2:13 am

+souhlasně všechno odkýve+ Jen běžte, já musím do práce! +rozloučí se s nima, pobere si věci a zvířectvo a nechá se taxíkem odvézt zpátky do drogérky+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Zkušebna

Příspěvekod Kim Jasper » ned pro 11, 2011 2:31 am

Ok: +souhlasně přikývne. Dokouří, dopije pivo, co jí snad Jess hodila, postaví se.+ Jdeme spolu? +zeptá se Wenai.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Předchozí

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron