DENNÍ VĚŠTEC

Minulá čísla DV, dále vychází na portále.

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Katty » pon dub 26, 2010 9:46 am

Tsss....jasně, že jsme fandily našemu doktorovi! Tomu se říká loajalita k vedení, milá Storm!
Uživatelský avatar
Katty
 
Příspěvky: 125
Registrován: ned bře 28, 2010 8:13 pm

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Eternity » pon dub 26, 2010 6:17 pm

(žalovat se nemá, ale ohlásit se to musí: myslím, že můj mladší bratr Isamun vydání Věštce popisující jeho bitku s Fabienem právě použil při úklidu s prominutím zvratků. tak trochu - trochu víc - se opil. ale nejsem si jista, že si článek přečetl... v jeho stavu...
no nic, já jen aby si redaktorka Storm mohla doplnit statistiky využití a reakce na tyoto periodikum.)
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » stř dub 28, 2010 12:34 pm

Eternity: Děkuji, madam, za upozornění. Asi si opravdu sestavím statistiku použitelnosti svých novin. Vidím, že jsou zcela univerzální, hodí i po přečtení.
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » stř dub 28, 2010 12:38 pm

POZVÁNKA
Kam: Provinilé slasti
Kdy: sobota 1.5.2010
Na co: prvomájové upírské představení
Pro koho: Pro všechny, kteří se chtějí pobavit, popít a podívat se na opravdu pěkné chlapy

(obrázek dodám později, mám jej v jiném pc)
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Assassin » čtv dub 29, 2010 6:31 pm

Sedí v recepci DV, kde jsou k dispozici všechna doteď vydaná čísla místního tisku, listuje v nich a prochází i všechna starší vydání, až konečně narazí na článek, z kterého se dozví potřebné informace, spokojeně se ušklíbne, odhodí noviny a okamžitě vyrazí hledat jakýsi Eagle Rock
Nothing is true, everything is permitted!
(Nevěřte ničemu, vše je dovoleno!)
Uživatelský avatar
Assassin
Člověk
 
Příspěvky: 161
Registrován: sob dub 17, 2010 6:22 pm

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » čtv dub 29, 2010 10:04 pm

RUBRIKA OZNÁMENÍ
Hotel Lafayette
* * * * *
Hledáme vhodné uchazeče na zatím neobsazené posty:
Recepční
Barman
Číšník
V případě zájmu nás kontaktujte.
Garantujeme výborné platové ohodnocení, nabízíme práci v příjemném kolektivu a prostředí. Nabízíme možnost ubytování.
Těšíme se na Vás
W. a S. Lafayette
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » čtv dub 29, 2010 10:07 pm

(O víkendu připravuji rekonstrukci Veštce, rozdělím rubriky na několik témat, aby to bylo přehlednější a nebylo všechno splácáno pohromadě s drby. Mějte prosím strpení, až to dodělám, zase začnou přibývat nové články. Děkuji. Storm)
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Nymphadora Tonks » stř kvě 05, 2010 1:46 pm

Vzkaz od STORM:
Z nějakého důvodu se pod uživatelským jménem "Storm" nemohu dostat do Denního Věštce a tak oznamuji prostřednictvím Nymfy, že vkládání nových článků je na den nebo dva pozastaveno, i když mám už nějaké napsané. Musím totiž nejdřív všechny dosud vyšlé články z Věštce zkopírovat do DV na hlavní stránce portálu a nějakou dobu mi to potrvá. Díky za pochopení. Storm
Uživatelský avatar
Nymphadora Tonks
NEaktivní
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 28, 2009 5:52 pm

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Beatrix » stř kvě 05, 2010 3:19 pm

Néééé, vůbec to té bonzačce nepřeju... :lol:
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » ned kvě 09, 2010 8:40 pm

PROVINILÉ SLASTI: VYMÝVÁNÍ MOZKŮ

Tak jsem se byla zase trochu proletět do upířího klubu a omrknout místní krasavce. Už několikrát jsem Jean-Claudeovi v DV udělala bezplatnou reklamu, když jsem chválila jeho podnik a zábavu v něm. Teď ale musím konstatovat, že to, co nám ve své režii nabídl tentokrát, tady ještě nebylo.
Už jen to, že postupně poslal na pódium všechny své upíry a dlaky, se už samo o sobě vymykalo ze zavedeného stereotypu a řeknu vám, že to byla pastva pro oči. Každý z účinkujících předvedl svůj vlastní krátký program, zpestřený iluzí, která dokonale ladila s tématem jeho vystoupení. Každá z nich nás tak vtáhla do děje, že jsme ani nepostřehli, že se ve skutečnosti neprocházíme lesem, vonícím po jaru, ale že sedíme hluboce vmáčknuti do křesel hlediště (já osobně tedy přilepena na stropě) a zíráme na pódium.
Při Asherově iluzi bouřky jsem už málem vytahovala děštník, než jsem si zahanbeně uvědomila, že z tohohle mraku opravdu pršet nebude.
Věřte, že nerada, ale celé vystoupení musím veřejně pochválit, nápad Jeana-Claudea obohatit představení o iluze byl trefa do černého. Nádherně doplňovaly temnou atmosféru a nenásilně nám vtloukly do hlav varování, že přestože zdejší upíři jsou naoko mírumilovní, neradno si s nimi zahrávat. Umí totiž ovládnout naše mozky tak, že smrtelník vůbec nepostřehne, že dělá to, co vlastně nechce.

P.S. Opravdu děláte to, co chcete?

Storm

Obrázek
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Předchozí

Zpět na Stará čísla DV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron