DENNÍ VĚŠTEC

Minulá čísla DV, dále vychází na portále.

DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » čtv pro 10, 2009 3:19 pm

Bulvár Země hříchů - drby o tom, kdo, co, kde, s kým, proč, jak...

Zde si můžete zakoupit Denního Věštce a přečíst si, co je nového na LoSu.
Varuji, nekrást z balíku. Všechno vidím!

Obrázek
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » čtv pro 10, 2009 9:35 pm

HŘÍŠNICE A KOUZELNÍCI, MUDLOVÉ A OSTATNÍ OBYVATELÉ ZEMĚ HŘÍCHŮ!

Nemáte čas prolejzat všechna sídla, putiky, bary, obchody, salóny a přitom nechcete o nic přijít, co se kde děje? Chcete si přečíst nejnovější drby a dozvědět se, co se kde šustne, kdo se s kým popral, vyspal, pohádal? Kdo se s kým rozešel, nebo naopak sčuchnul? Kdo koho pomlouval, přehnal to s pitím, nebo zahnul svému partnerovi? Ve které domácnosti lítaly talíře a ve které se pořádaly zajímavé orgie?
Už nemusíte nikam chodit, uděláme to za vás. Stačí si jen koupit naše noviny a pohodlně se doma posadit do křesla a při kafíčku si v klidu přečíst všechny drby ze Země hříchů, které vás zajímají.
Ale varuji, tak, jak si vy dnes v klídku přečtete něco pikantního o své sousedce nebo příteli své přítelkyně, stejně tak si oni mohou přečíst zase zítra o vás.
Doufám, že mé exkurze do vašich obyváků, ložnic, koupelen a pod peřinu budou stát za to, abyste se dostali až do mých novin. Proto na vás apeluji, hádejte se, poperte se, souložte, opíjejte se, pomlouvejte, ať mám o čem psát. Nakrmte můj rychlobrk senzacemi z vašeho soukromí.
Pokud si myslíte, že jste přede mnou v bezpečí, nejste. Moje Muška jenom zlatá dolétne všude a její odposlouchávací zařízení s mikrokamerou, připevněné na jejím těle, zachytí úplně vše.
Takže, mí drazí, jdu si ořezat psací potřeby a už se na vás těším, muhehe! Kdopak z vás mě bude nejvíc zásobovat čerstvým materiálem?
Storm

Obrázek
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » pát pro 11, 2009 11:46 am

AMON: KÁŽE VODU, VÍNO PIJE

Tak zase se nám to na Mýtince popralo! Respektive na frak dostala pouze jedna strana.
Ale popořádku. Komu nic neřekne jméno generál Kranz, tak je na LoSu společensky znemožněný. Tento mudlovský vrahoun před časem unesl pár čarodějek a požadoval za ně výkupné. Po nebezpečné akci kouzelníků, při které bylo pár lidí zraněno, je pak propustil na svobodu. Smrt mu tehdy slibovalo jedenáct lidí z deseti a uspořádali na něj lov. Už to vypadalo, že ho někde klovou supi a celý hříšný svět si oddechl.
Najednou se však objevil na Mýtince v doprovodu svých goril, živější a zdravější, než kdy předtím. Každý (správný) přítomný kouzelník ihned instinktivně sáhl po hůlce a čekal jen na rozkazy Pána zla.
Všichni očekávali, že Amon skolí Kranze jedinou dobře mířenou ranou do hrudní kosti a ani se nebude zdržovat vykecáváním, za co. Překvapil však většinu zúčastněných tím, že se začal s generálem přátelsky vybavovat a bylo zřejmé, že ne poprvé. Ten-jenž-se-začal-paktovat-s-mudly se s Kranzem nakonec na něčem domluvil a ten zmizel, neznámo kam.
Mírně překvapeni hosté baru se zase vrátili ke svým přerušeným činnostem, ale přímí účastníci tehdejšího únosu jen nechápavě zírali.
Amone, kam se poděla vaše posedlost po vyvraždění mudlů a po čisté krvi? Kážete svým smrtijedům vyhladit mudlovské lidstvo a sám s nimi vyjednáváte? Jak můžete za těchto okolností čekat od svých věrných služebníků loajalitu?
O dohře, jakou měla tato přepadovka na Mýtince, se dočtete zase zítra v denním tisku.
Storm


Obrázek

Tady je důkaz!
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » pát pro 11, 2009 9:29 pm

INZERÁT

Z důvodu svého pracovního vytížení (nestíhám fotit) vyhlašuji výběrové řízení na místo fotoreportéra DV. Vaše strukturované životopisy s vašim doporučením zasílejte do pošty. Děkuji za vaše nabídky.
Storm

(články v novinách tady můžete klidně i komentovat:))
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » sob pro 12, 2009 10:19 pm

MÝTINKA: MÍSTNÍ ŠTAGMASTI SVĚDKY DRSNÉHO DUELU

Zajímají vás dozvuky včerejšího vpádu generála Kranze na Mýtinku? Čtěte již teď!
Poklidné vody v této vyhlášené hospodě po dlouhé době tentokrát rozvířila Eillen. Vtrhla dovnitř v rozrušeném stavu a začala vyskakovat na samotného Pána zla (a že musela skákat dosti vysoko), zvyšovala na něj hlas a používala ostrá slova, že by se o ně člověk pořezal. Neunesla, že Amon údajně ubytoval Kranze v jejím domě na Wildaranu a hrozilo, že se psychicky zhroutí. Zdálo se, že ani samotný Amon netuší, co se děje v jeho světe a ze začátku jen trochu nechápavě sledoval její hysterický výstup.
Přítomni kouzelníci přerušili své nudné předvánoční rozhovory, někdo zvedl hlavu ze stolu a rozespale zamrkal, další na chvíli odložil příbor a zapomněl žvýkat a všichni do jednoho se otočili ke dvojici. Pohodlně se opřeli, Mýtinka se jako mávnutím kouzelné hůlky rázem proměnila v provizorní multikino a všichni v sále sledovali premiéru představení Dobro versus zlo. Obsluha roznášela popcorn a k dokonalé iluzi chyběla už jen ta cola. Personál se radši takticky stáhl a nic neviděl, nic neslyšel. Bleskově se začaly uzavírat sázky na vítěze ve vysokém kurzu 7:1. Vsadili si všichni, kromě dvou přítomných smrtijedů, kterým Znamení nedovolilo ani na vteřinu zpochybnit výsledek hádky. Eillen prostě neměla šanci.
Akční podívaná gradovala a Eillen si dovolovala tedy dost, jako by jí ani nedocházelo, že mluví s bohem. Nikdo se nemohl dočkat té chvíle, kdy s ni Amon vytře podlahu. Všemocný však k překvapení všech přítomných mluvil s ní málem jako k děťátku a už se zdálo, že si ji posadí na klín a trpělivě jí vysvětlí důvody svých činů. Obecenstvo se pomalu začínalo nudit, když nastal zvrat. Svatému konečně došla trpělivost a dostál své pověsti Strašného. Prudce se zvedl, zmáčkl Eillen krček a s lehkostí a bez větší námahy otiskl obrysy její postavy do zdi (můžete se jít na ně podívat). Zasyčel, zavrčel, zavyhrožoval a pět vteřin před její smrtí ji pustil.
Místní ani nedýchali, padlo několik zbožňujících pohledů směrem k Amonovi, pár žen mu málem hodilo své podprsenky a z několika hrdel unikl obdivný vzdech. Ponížená Eillen se stáhla, zmlkla a se staženým ocasem pokorně opustila Mýtinku.
Zábava jak rychle začala, tak rychle skončila, štamgasti se zklamaně vrátili zpět k debatám o vánočním cukrovíčku a počasí a na toto nečekané vytržení z nudy se během chvilky zapomnělo.
Nikdo z přítomných si vůbec nevšiml, že Eillenin výstup byl zoufalým výkřikem matky, která má obrovský strach zůstat se svým dítětem pod jednou střechou s bezcitným mudlovským zabijákem. Otázkou je... zůstane na Wildaranu? Čas ukáže.
_____________________________________________________________________________________________________
Pod čarou: Jednu věc však této ostřejší výměně názorů nelze upřít. Jak mi bylo sděleno agenturou D&E, výtěžek ze sázek byl věnován Nadaci Sv. Munga, podporující sirotky a vdovy po obětech, zemřelých následkem léčby u Sv. Munga. Výherkyně anonymně odevzdala tuto významnou částku nadaci, což je opravdu záslužný čin, hodný následování.
Zítra vám přinesu konečně i nějaké pikantnosti, těšte se a zatím můžete hádat, koho že to svleču donaha a nenechám na něm nit suchou.
Storm

Obrázek

Můj fotoaparát zachytil Amona přímo v akci.
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Amon » ned pro 13, 2009 12:26 am

(Tak to já si zakomentuju!)

Drby! Ano, Kranz teď dělá pro mě. A jen mi sami povězte - kdo může demudlizaci rozumět lépe, než sám vycvičený mudla? Tenhle člověk je dobrodinec pro náš svět! Všichni mu můžete být vděční, zejména vy - smrtijedi!, neboť dělá práci za vás a odvádí ji mnohem efektivněji! Kdybych ho před lety poslal na Pottera, určitě by ještě teď neběhal a neskákal přes kaluže.
Sice jsem za poslední roky byl nucen udělat nějaké...ústupky, ale vše jen pro dobro věci.
A co se Eilleniny hrůzy z generála týče, je naprosto absurdní. Nevím proč by chtěl vraždit zrovna ji a její dítě, když to není v mém plánu.
Mimochodem...skvělý obrazový materiál...ale i tak - laskavě i mě už neberte do úst, slečno.

Spánembohem, Amon.
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » ned pro 13, 2009 10:34 am

RUBRIKA VZKAZY ČTENÁŘÚM

Vážený Amone, děkuji za váš příspěvek do mých novin, je to pro mne čest, ale je mi to líto, opravdu vám nemohu zaručit, že si vás už nevezmu do úst, a to v jakémkoliv významu.
Nenapsala jsem, že Kranz má v úmyslu vraždit Eillen a její dítě, přečtěte si, prosím, článek ještě jednou a všimnete si, že jsem psala, že má strach zůstat se svým dítětem pod jednou střechou s bezcitným mudlovským zabijákem. Kdyby se něco semlelo, což by s jeho pověstí určitě nebylo nic neobvyklého, nemyslím, že by jeho prioritou bylo zdržovat se s převozem Eillen a jejího syna do bezpečí, takže já osobně chápu její obavy.
A ten generál – to má v hlavě místo mozku semtex, že se dobrovolně rozhodl s vámi spolupracovat na demudlizaci? Copak mu vůbec nedochází, že v rámci vašeho programu kompletní demudlizace lidstva bude po splnění úkolu nakonec sám na řadě? Nevěřím, že byste ušetřil byť jen jediného mudlu.
A mám takový dojem, že Potter doteď skáče přes kaluže a dokonce se rozmnožuje ne kvůli neschopnosti vašich smrtijedů, ale – promiňte – vaší. Kdyby měli vaše svolení, dávno by ho přece zabili už v prvním díle, příležitostí měli víc, než dost, jenže pokud vím, měli rozkaz nezabíjet ho a šetřit pro vás. Nebyli to smrtijedi, kdo to na hřbitově po-píp-sral. Ale uznejte, není to takhle zajímavější, když jste ho nechal přežít všech sedm dílů?
Děkuji za vaši pochvalu obrazového materiálu, ale je to jen vaše zásluha. Fotím, co mi poskytnete. Omlouvám se, ale ještě chvilku vám nedám pokoj. Do dnešního vydání DV připravuji článek o interview se smrtijedy.
Vaše (přesto, že to na první pohled tak nevypadá) obdivovatelka
Storm
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Amon » ned pro 13, 2009 2:44 pm


Vážená slečno, nejste nějaká moc chytrá?
Jednak - to o Eillen se netýkalo jen článku, ale všeobecné situace. Jestli chce žít v bezpečí, ať se odstěhuje do jiné dimenze. A druhak - naopak, generál si je vědom faktu, že 98% mudlů jsou zbyteční. A přesně na ty se zaměřujeme. Nežiji v iluzi, že se mi je podaří odstranit do deseti let, tudíž i generál má jistou šanci na klidné dožití. Krom toho neměl moc na výběr a mudlové k němu nebyli vždy zrovna přívětiví. Kolem a kolem vzato má důvodů pro svou činnost dost.
Kdyby to nezbabrali a Pottera dostali když měli kam měli a bez všech těch stupidních okolností, ano, zabil bych ho sám. Teď už je mi upřímně ukradený. Nemám s ním nic společného a nijak mne neohrožuje.

A.
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » ned pro 13, 2009 9:43 pm

Vážený Amone, jsem, jinak bych nemohla dělat tyto noviny.

=dokončuje článek a připravuje další výtisk DV do prodeje=
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » pon pro 14, 2009 9:48 am

INTERVIEWS SE SMRTIJEDY

Známá agentura D&E rozjela kampaň na propagaci toho, jak těžký (nebo spíš lehký?) je život ve službách Pána zla a vyslala své nejlepší lidi s brky a pečlivě vybranými otázkami ke čtyřem nejznámějším služebníkům zla v Zemi hříchů. Věřte tomu, že to byla pěkná fuška, než jsem to všechno oblítala.
K vůdci této organizace, Amonovi, do jeho hradu s odvahou vyrazila Tirage. Už dřív jsem si všimla, že si tito dva náramně dobře rozumí, jejich laškování na Mýtince nelze přehlédnout. Myslím, že by Amon už babu potřeboval jako drbání - a to Tirage umí skvěle. Není pro ni problém drbat za ušima jednou rukou Amonova psa, druhou Amona a ještě u toho do sebe ládovat šunku. Že by se nám rýsoval nový pár? Zatím se však nedostali ani k první otázce.
Lucius Malfoy si kupodivu osobně došel do sídla detektivní agentury a svým typicky nadutým způsobem odpovídá na otázky šéfové Eternity. Jelikož na přímé otázky dává přímé odpovědi a nedává Et prostor k hlubšímu rozebírání, dostali se ze všech čtyř nejdál, i když zatím neřekl nic světoborného.
Eternity (v jiném času a prostoru) se spolu s fatamorganou pod záminkou přátelské návštěvy pozvaly do Eagle Rock ke Styx, která docela brzy přehlédla lest a odhalila pravý důvod jejich návštěvy. Eternity teď se Styx probírají v přátelském duchu význam žen v řadách smrtijedů, u otázek se typicky žensky hihňají a propírají dokonce i samotného Styxina šéfa. Jen v dobrém, jak jinak.
Nejlíp se asi zatím daří interview fatě s Tonym Dolohovem. Nejenom, že Tony zapáleně a s nadšením mluví o své práci a poskytuje tak prostor ke spoustě doplňujících otázek, ale rozhovor se jim s fatou malinko začíná vymykat z rukou a namísto, aby se drželi osnov, vedou zcela neplánované a pikantně kořeněné řeči. Řeší všechno možné, jen ne to, kvůli čemu fata původně přišla. Jedna z nevinných otázek – jaké oblečení nosí smrtijed – dokonce skončila (zatím) fatinou rukou v Tonyho poklopci. Fata se nezdá, ale je to pěkná divoška a profesionálka po všech stránkách. Rozehrála nebezpečnou hru, která se lehce může zvrtnout.
Budu pro vás sledovat, kam až je schopná zajít ve své profesionální zvědavosti a jak dlouho jí ještě dokáže Tony odolávat. Jak je známo, Tony se snaží už od svého návratu (zatím zcela marně) získat zpět svoji ex-bejvalku Styx, takže se docela obávám, že pokud zmíněná dáma čte můj deník, myslím, že po tomhle bude mít Tony u ní hodně rozlité mléko.
Všechny rozhovory budu nadále bedlivě sledovat a pokud by nastal někde zajímavý zvrat, budu vás na svých stránkách ihned informovat.
Storm

Obrázek

Selenin fotoaparát zachytil pro vás důkaz, v jaké fázi se rozhovor faty s Tonym zatím nachází.
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Další

Zpět na Stará čísla DV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron