DENNÍ VĚŠTEC

Minulá čísla DV, dále vychází na portále.

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » pát dub 09, 2010 11:19 pm

NOVÉ TVÁŘE V ZEMI HŘÍCHŮ

V posledních dnech se v naší krásné zemičce objevily tři nové návštěvnice. Trochu jsem si je proklepla a nyní vás seznámím s tím, co jsem zjistila, ať víte, s kým máte tu čest.
Lanevra je asi 400-letá upírka, která do Země přišla za konkrétním cílem, vyhledat zde svoji dávnou přítelkyni. Přestože je mocná a za ta staletí zajisté nabyla bohaté zkušenosti, nevyužívá toho a ještě ani nikoho nezakousla. Naopak, je přátelská a rychle se seznamuje se zdejšími lidmi. Trochu mě ovšem zaráží její chování ke Styx. Jsem docela zmatená, protože od samého začátku na ni hledí jako na bohyni a vysílá obdivné pohledy směrem k ní a neopomene využít každé příležitosti, aby se jí důvěrně dotkla, dokonce i na veřejnosti. Neodradí ji ani to, že Styx na to nereaguje. Co nám to obě tají? Nedám pokoj, dokud to nezjistím. Že bychom tady konečně měli osobu s jinými, než heterosexuálními sklony, která se k nim hrdě hlásí? No, uvidíme, co ukáže budoucnost. Každopádně, ne muži, ale krásné dámy, mějte se na pozoru před touto kráskou.
Mystick od začátku dala najevo, že je lovkyně chlapů. Na Mýtince balí Luciuse a neláme si hlavu tím, jestli není už náhodou zadaný. Nerespektuje poklid a soukromí místních obyvatel, netaktně se objevila přímo v pokoji samotného Severuse. Samozřejmě jí to její narušení dal patřičně najevo. Jak se jí povedlo dostat se přes Snapeův bezpečnostní systém až do jeho pracovny ve sklepení, zůstane záhadou. Ale budiž jí odpuštěno, ještě nezná, jak to tady chodí. Věčně mrzutému profesorovi se pak lascivně nabízela a přemlouvala ho k sexu a neodradil ji ani jeho nezájem. Zapomněla, že dáma se mužům nenabízí. Očividně jí nezáleží na dobré reputaci a buduje si pověst... ehm... jak se to řekne slušně... svůdkyně mužů? Otázkou je, jestli se to bude líbit hříšnicím. Pro jistotu, dámy, držte si své chlapy na krátkém vodítku! Anebo neseznamujte Mystick se svými partnery. Na druhou stranu, aspoň bych měla o čem psát.
Dalším novým obyvatelem LoSu je Memory. Dělá záslužnou činnost, pracuje u sv. Munga na poloviční úvazek jako léčitelka a co jsem zaslechla, chce si na Mýtince pronajmout pokoj. Uvedla se zde zatím slušně, mile a skromně. Na tuto osobnost jsem jako na jedinou nenašla žádnou pikantnost. Zatím. Ona tam určitě nějaká bude, každý ji máme. Třeba se ještě prozradí. Začala se rozkoukávat po městě s takovou jistotou, jako by tady žila od nepaměti. Pokud zde zůstane, svým příjemným vystupováním má velkou šanci najít si tady dobré přátele.
Tři různé postavy. Každá z nich úplně odlišná. Jsem zvědavá, jestli se zde zabydlí a jak si budou počínat dál. Zda se zkamarádí, nebo si spíš poštvou místní proti sobě. Třeba o nich v mých novinách nečtete naposled.
Storm
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Styx » ned dub 11, 2010 10:03 am

Vážená Storm. Říká se, že kdo je zvědavý, bude brzy starý. A vy byste už musela být scvrklá stařena nad hrobem, jak do všeho strkáte ten svůj muší sosák. Nechte laskavě na pokoji moji a Laninu minulost, stejně nemůžete vypátrat to, co bylo před šesti lety, když ještě vzduchem nelítal otravný hmyz. Lana to neprozradí a já? Já už vůbec ne!
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Manori » ned dub 11, 2010 12:30 pm

*čte a kulí oči* hergot...se budu muset asi vyhrabat zpod papírů, mi uniká dění....
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Mystick von Sachsen » ned dub 11, 2010 7:36 pm

Přečte si celý článek a zasměje se Opravdu zajímavé. Jak tak koukám, tak jsem z toho vyšla jako...jak se to řekne normálně...děvka :D . Ale abychom si to ujasnili, já jsem psycholožka a rozebírám lidské duše a jejich vlastnosti. Potřebuji zjišťovat reakce obyvatel LoSu, abych mohla psát svoje zprávy a eseje. Přirozeně, že se o své pány bát nemusíte. Severus mě prostě jen neuvěřitelně lákal. A co se týče Luciuse, jeho ego je výstavní materiál. Tím samozřejmě nechci říct, že bych vám ten článek nějak zazlívala, jen jsem to chtěla vysvětlit. Mám trochu extravagantní metody práce :)
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » ned dub 11, 2010 7:47 pm

Styx, pro mne ani několik let není problém, abych něco vypátrala. Těšte se.
Manori, chytré předsevzetí. Měla byste jednou začas taky vstát od toho stolu, už vás za tou haldou papírů ani není vidět.
Mystick, já si ani nic zazlívat nenechám. Co napíšu, je vždycky pravda, podložená důkazy. A to, že se občas osoba, o které píši, obrátí na právníky, anebo mi vyhrožuje smrtí, na to jsem si už zvykla. Lidé totiž o sobě nechtějí slyšet pravdu.
Storm
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » ned dub 11, 2010 7:52 pm

Abyste byli v obraze, co se děje za zdmi sídel, nabídnu vám pár stručných článků, ve kterých jsem shrnula výsledky mého šmírování. Mám je sice připravené všechny, ale budu vám je dávat postupně, každý den jedno, až do neděle.
Storm
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » ned dub 11, 2010 8:24 pm

MALFOY: Z NUDY MEZI MUDLY

Na Manoru se určitě něco děje. Lucius totiž opustil přepych svého sídla a zavítal mezi obyčejný lid do mudlovské hospody. Buď malfoyské sklepy zejí prázdnotou a domácí zdroje vyschly, anebo se doma nudí sám. Víme, že golux většinu dne stráví na ministerstvu a doma se zdržuje minimálně. Donesly se mi drby, že golux ani po prácí nemíří rovnou na Manor a už dávno se neobjevuje jenom po Luciusově boku. Momentálně totiž večeří na Mýtince s Postrachem. Zdá se mi, že jak začala pracovat a stýkat se s lidmi na ministerstvu, zemancipovatěla a už si nenechá Luciusem kafrat do života. A to asi nepřenesl přes srdce, když se snížil i k návštěvě mudlovského pohostinského zařízení.
Storm

Obrázek
Vyhrabala jsem Luciusovu fotografii kdesi z mého archivu. No nekoupili byste si ho?
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 11, 2010 8:28 pm

No nekoupila, ale šlo by si ho pronajmout? :mrgreen:
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Lucius Malfoy » pon dub 12, 2010 6:43 pm

přečte si Věštce a znechuceně se ušklíbne Člověk, ani čaroděj, se prostě nezavděčí. Když nikam nechodím, pomlouvají mě, že jsem namyšlený. Když si zajdu do hospody, zase mě pomlouvají, že se doma nudím. Ale pořád lepší špatná reklama než žádná. O kom se nemluví, ten jakoby nebyl. A o té večeři s Postrachem si s golux ještě promluvím... zamračí se a chce Věštce zmačkat, ale pak si uvědomí, že je to corpus delicti, pečlivě ho složí a schová ho do baru
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » pon dub 12, 2010 11:48 pm

ABRUZZI: KRVAVÁ VENDETA

Beatrix má asi nějaké mindráky. Sedí v Cafeterii s Abruzzim a kouká jako tělo bez duše, jen potichu špitá, jako by se bála svého hlasu a pokouší se dohazovat Johnovi jakousi neznámou Italku. Co se stalo s tou ráznou, panovačnou a energickou ženou, které leží místní mafie (obzvlášť její boss) u nohou? Snadná odpověď. Právě se totiž s hlavou té organizace, Azzim, rozchází. Jednoduše mu sdělila, že mu dává kopačky a ani nečekala na jeho reakci (byla by opravdu hloupá, kdyby jo) a co nejrychleji se vypařila a zanechala tam zkoprnělého Johna samotného. Jaké tohle bude mít ještě dozvuky, se snad velice brzy dozvíme, protože Abruzzi pádil okamžitě za ní. Tohle určitě nenechá jen tak. Mafiáni totiž své milenky nenechávají jen tak odejít. Jedině v zavařeném ocelovém barelu. Vědí toho totiž moc.
Pokud byste si všimli, že jste Beatrix nějak podezřele dlouho neviděli, nahlašte to urychleně detektivům v Holistické. Sledujte Denního Věštce, možná se dozvíte ještě víc.

Storm

Obrázek
Který blázen by si dobrovolně zahrával s těmito fešáky?


Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

PředchozíDalší

Zpět na Stará čísla DV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron