DENNÍ VĚŠTEC

Minulá čísla DV, dále vychází na portále.

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Eternity » úte dub 13, 2010 8:45 am

jistě. kdybyste měli pocit, že jste už Beatrix dlouho neviděli, přijďte k nám do kanclu a oznamte nám to. přineste flašku, dárkové koše a nějak se domluvíme - pozvu ji třeba na panáka ve stejný čas, jako vás. přimluvím se, aby vás alespoň pozdravila. když bude pití kvalitní, jistě se s vámi alespoň na pár minut setká. taže ty flašky raděj dvě :)

jinak jsem přesvědčena, že Bea žádné potíže mít nebude, ta je schopna každého mafiána utáhnout na vařené špagetě...
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Amon » úte dub 13, 2010 10:14 am

Já bych ji hledal buď na psychiatrii, nebo v márnici. A né, že bych se někomu divil...
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod fatamorgana » úte dub 13, 2010 3:46 pm

Amon píše:Já bych ji hledal buď na psychiatrii, nebo v márnici. A né, že bych se někomu divil...


no vidíte! a my s Eternity spíš typovaly kometcký salón, wellness centrum, nebo záchytku...
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » stř dub 14, 2010 7:43 am

DRAČÍ ČAJOVNA: SEXY OBSLUHA V TANGÁCH

Snědý fešák Sucre si nedávno v čajovně odbyl svoji povinnost, když po prohrané sázce obsluhoval nahý, pouze slabý proužek látky na intimních místech mu byl povolen. Ze zvědavosti jsem se byla na něj taky podívat, pěkných mužských těl není nikdy dost, a trochu jsem ho vyzpovídala. Svěřil se mi, že ve spodním prádle se cítí příjemně a nestydí se a že mu to titěrné oblečení vůbec nevadí. Že by skrytý exhibicionismus? Prozradil, že je rád, že sázku prohrál, protože získal tak skvělou přítelkyni (kterou mimochodem už hodně dlouhou dobu zanedbává, takže Neferet to s ním taky moc nevyhrála). Připustil, že i když tuto sázku prohrál, v budoucnu se rád vsadí zas, pokud bude výhra zajimavá. Jen byste měl dát pozor, milý Fernando, s kým a hlavně o co se sázíte, abyste nepřišel i o ten poslední kousek, co vám byl dnes povolen.
Storm

Obrázek
Sucre byl tak rozverný, že mi dovolil udělat si detailní fotografii jeho - hm - spodního prádla.


Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » stř dub 14, 2010 7:55 am

(posílejte mi své všetečné a dotěrné otázky na tělo do rubriky "Celebrity pod palbou" viewtopic.php?f=85&t=539&p=29001#p29001 )
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Neferet » stř dub 14, 2010 6:35 pm

+dostane se po dlouhé době k nějakému výtisku DV, pozorně si pročítá člán o Fernandovi a při vzpomínce se přiblble usmívá+ No jo má hodně práce. +zamumlá smutně a noviny složí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Eternity » stř dub 14, 2010 6:46 pm

Neferet píše:+dostane se po dlouhé době k nějakému výtisku DV, pozorně si pročítá člán o Fernandovi a při vzpomínce se přiblble usmívá+ No jo má hodně práce. +zamumlá smutně a noviny složí+



(to se časem určitě vylepší!neboj, Nef. ;) )
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Neferet » stř dub 14, 2010 7:17 pm

(Budu doufat. A díky Et :) )
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Beatrix » čtv dub 15, 2010 7:23 am

(A to já bych Nef možná i radila porozhlídnout se někde jinde..takoví hodně pracovití člověkovi mac radosti nenadělají...né, že bych ji chtěla k něčemu navádět...)

+po dlouhé době si přečte věštec a nestačí zírat+ Pfch..tsch..co je komu do toho!
+švihne věštec proti zamřížovanýmu oknu...+
+pak se dostane k článku o Sucrem+ No fuj....+nakrčí nos a noviny letijou rovnou do koše+ Takový fotky po ránu...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Styx » čtv dub 15, 2010 8:01 am

+pročítá tři staré čísla Věštce a jen zírá, jak to ta ženská může všechno stíhat+

Storm: Máte vůběc čas se někdy alespoň najíst? +na sex se jí radši ani nebude ptát, zase by si mohla na ni sednout jak moucha na lejno+

K článku o Luciusovi: Chudáček, už zase sám. Aby to nedopadlo tak, že se začne ve společnosti ukazovat po boku Severuse +uchechtává se+

K článku o Beatrix: Docela drsné +přejede jí mráz po zádech a úlevně vydechne, když si přečte, že Bea ještě žije+ Zamřížované okno? Kde to, promerlina, je?

K článku o Sucrem: Snad ty narážky probudí Sucreho ze zimního spánku.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Stará čísla DV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron