DENNÍ VĚŠTEC

Minulá čísla DV, dále vychází na portále.

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » stř dub 21, 2010 12:39 pm

TONY DOLOHOV: POKUS O PŘEŽITÍ

Smrtijed Tony je zvyklý na to, že mu jeho skřítkové na Orlíku servírují ty nejlepší pochoutky pro jeho mlsný šlechtický jazýček, ale taky si dokáže v extrémních podmínkách pochutnat na nejrozmanitější hávěti, aby přežil. Teď se ale - věřte nebo ne - sám pustil do kulinářského umění! Ale pozor, není to žádná konzerva, kterou si v terénu otvírá zuby, ani to nejsou smažení červi, které si umí v džungli připravit tak, že byste nepoznali, že se to za svého života svíjelo v zemi (prý podle jeho receptu chutnají skoro jako hadí maso). Je to jeho první pokus o přežití v domácích podmínkách a zdá se, že se snad i dokonce povedl. Mezi námi, jen Merlin a Tony ví, co všechno se v tom pokrmu hýbe.
Co ho přimělo ujmout se role kuchaře a motat se v zástěře kolem sporáku? Fata, která se k němu sama drze pozvala. Už se jí asi přejedly ty chipsy, které si dennodenně servíruje k večeři. Její veškeré kuchařské umění totiž začíná i končí u otevření pytlíku s brambůrky.
Tato cílevědomá dáma se už nějakou dobu pokouší přitažlivého smrtijeda ulovit. Asi jí to tehdy při tom interview dobře udělal, když ho pořád nedokáže dostat z hlavy. Ale není se jí co divit, Tony je nejen bohatý a s čistou krví a taky zatraceně sexy chlap, ale taky jeden z posledních mohykánů, kteří jsou v našem městě ještě nezadaní. No uznejte sami, že je to opravdu hříšná kombinace. Kterápak by po takové partii neskočila?
Fata důmyslně rozhodila sítě a pojistila si to ještě udičkou, na kterou navlíkla pekelně promyšlenou návnadu. Od černého krajkového spodního prádla, přes ohnivě rudé šaty, odhalující ta správná místa, až po svůj ďábelský vzhled a cudné klopení očí a červenání se při každé lichotce (aspoň jí šaty jdou k pleti). Jestli tohle už s drsňákem nehne, tak fatě nezbyde nic jiného, než zabít Styx, aby na ni Tony konečně zapomněl.
Budu dál pozorně sledovat, jestli se fatě povede její lest s ženskými zbraněmi a jestli jí Tony konečně podlehne, anebo je opravdu tak tvrdý (teď nemám na mysli v patřičných místech, o těch vůbec nepochybuji), jak se nás snaží přesvědčit svým drsným image mizery. Pokud ovšem oba přežijí tu jeho večeři.
Storm

Obrázek
Tony – smrtijed, oddaný svému pánovi až za hrob.
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod fatamorgana » čtv dub 22, 2010 8:39 am

klidně rozjímá nad článkem ve Věštci. hmmm, no ona je ta Storm tak naivní, skočí na všechno, co řeknu, skoro jako chlap... upije kávy a dá si pár chipsů... ;) . jsem si trochu zapřeháněla... ale i kdyby ne, vařit umět nemusím, na Miracles se hlady vážně neumírá... "dobře udělal"? hm, co ty víš, moucho? zvedne oči k nebi. povzdychne si. zabít Styx? no, to bych si pomohla... určitě by nezapoměl na ni a mně by to nezapoměl zaručeně... vrtí hlavou. a pokud to s Tonym nehne, možná by bylo vážně lepší zkusit to se Styx... ta moucha je protivná, ale místy i nechtěně inspirující...
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Mystick von Sachsen » čtv dub 22, 2010 9:14 am

Dočte článek Teda, to je mi náhodička. Právě před chvílí jsem se bavila se Styx o jejích známostech. Možná teď o jednu přijde. :( Nedej se Tony! Zabalí noviny do ruličky a zamyšleně s nimi začne poklepávat o dlaň.
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv dub 22, 2010 11:01 am

+sedíc u krbu a popíjejíc whisky z nudy pročítá bulvár a jak se začte do článku o večeři, opovrženě ohrnuje rty+ Nejsem žádná lovná zvěř ani domáci mazlíček! +zavrčí+ A jestli si ta dáma (Storm) myslí, že se mi rozklepou kolena a ztratím hlavu z jedné sexy kočky, tak mě moc málo zná. Chmmmm!!! Navádět k zabití Styx? +uvědomí si, že vztekle svírá hůlku+ Tos přehnala, ty mrcho!

Slečno Mystick, děkuji za vaši podporu. To vaše zvolání „Nedej se, Tony!“ mě vážně dostalo:) Nechtěla byste přijmout pozvání na skleničku na Orlík? Styx vás jistě ráda k nám přivede. A nebojte se, nedám se;)
Naposledy upravil Tony Dolohov dne čtv dub 22, 2010 11:16 am, celkově upraveno 1
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod fatamorgana » čtv dub 22, 2010 11:16 am

(nedá se? má vůbec smysl se tam tedy zdržovat?)
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv dub 22, 2010 11:24 am

(fato klíííd:) snad nečekáš od Tonyho, že bude ve Věštci veřejně roztrubovat, jak to s ním je:D)
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Storm » pát dub 23, 2010 3:38 pm

KRVAVÁ ŘEŽ U SV. MUNGA

Tak se nám to tady konečně porvalo. A to docela drsně, i na krev došlo.
Hlavními protagonisty této rvačky, která si nezadá s těmi v profesionálním boxerském ringu, se stali Fabien a Isamun. A důvod? Jak jinak, než ženská.
Mollyz totiž načapala svého přítele Isamuna v líbající se pozici s velice atraktivní blondýnou, podle všeho bejvalkou. Chudák mollyz v šoku prožívala své déja vu, není to totiž tak dávno, co jí to samé provedl její manžel.
Fabien, i když se s mollyz pořád kočkují, se ale zachoval jako chlap a šel holýma rukama bránit její čest. Důkaz, že i když mollyz neustále hecuje, zlobí a provokuje, v mezních situacích se projeví jako opravdový přítel. Přestože proti vysokému a nabušenému Isamunovi vypadal jako chcípaček, odvážně se mu postavil, zašermoval mu pěstičkami před očima a chytil ho pod krkem. Isamun si samozřejmě tohle nenechal líbit a zkroutil mu bolestivě ruku za záda, že mu málem vykloubil ramenní kloub. Fabien využil volné ruky a levým hákem uštědřil soupeři bombu na oko a nalíčil mu jej pestrobarevnými stíny. Nateklo tak, že Isamun vypadal jako buldog.
I s jednookým handicapem pěstí přesně zasáhl terč na soupeřově bradě a Fabien jen stačil zacvakat čelistmi, než si ustlal na zemi, kde si ho Isamun osedlal a zalehl. I přes nevýhodnou pozici se ale povedlo hbitému doktorovi nakopnout Isamuna rovnou do ledvin.
Začali se rvát jako dva psi. Padala sprostá slova a všude kolem se rozléhaly výkřiky bolesti, vzteku, vyhrožování a bitevní vřavy. Sestřička Katty a paní doktorka Memory bezvýhradně fandily svému panu doktorovi, připravené Isamuna samy dorazit, pokud by náhodou začal vyhrávat. Isamunovi došla nakonec trpělivost a chytil slabšího doktůrka za flígr a za gatě a elegantně ho poslal proti zdi jako kouli do kuželek. Silně otřesený Fabien se ovšem nemínil jen tak vzdát a kopal kolem sebe, tedy spíš do Isamuna, až ho rozzuřil jako býka v aréně.
Ani kouzlo Memory, které je na chvilku odhodilo od sebe, ani píšťalka, kterou Katty nepřetržitě pískala zápas, jim nezabránili, aby si vražedně nešli po krku. Čekala jsem, kdo koho první zabije. Zápas rozhodl Isamun, uznal, že Fabien už má snad konečně dost, pustil ho a k mému zklamání opustil místnost.
Spletl se však. Doktor se oklepal z nejhoršího, vylítl na chodbu za ním a srazil ho na zem. Vytrhl sestřičce z ruky láhev vodky a vydezinfikoval mu s ní oko. Isamum, přestože téměř slepý a řvoucí bolestí, si zkušeným chvatem lehl na něj a v zuřivé nepříčetnosti mu omlátil hlavu o dlaždice. Až paní doktorka Memory ty dva rozvášněné psy od sebe odtrhla, když na ně vylila kýbl ledové vody a zchladila jejich horké hlavy.
Isamun se rychle přemístil a Fabien se namáhavě vyškrábal na vratké nohy. Měl dost. Z hlavy mu crčela krev a z hadrů voda. Bylo po bitce, sám se sebou se mu rvát nechtělo. Naštěstí se vše odehrálo v nemocnici a Fabien je od fochu, takže než se přemístil za Isamunem, snad si svá zranění sám ošetřil.
Ale byla to legrace. Vážně.
Storm

Obrázek
Ani psi se tak nedokáží porvat, jako ti dva.
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát dub 23, 2010 4:41 pm

Tady jsou všichni tak nesmyslně hysterický a násilnický. Mír a lásku, lidi. A sex. Tak tak. +udělá si z novin lodičku+ To já kdybych chtěla někoho ponížit, že mě podvedl, tak bych ho donutila jít na lékařskou prohlídku na pohlavně přenosný choroby.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Styx » pát dub 23, 2010 6:30 pm

+čte si článek o Tonym a usmívá se pod nos+ Vida, že by zhrzený smrtijed konečně zapomněl? Tak Fata? +nakrčí překvapeně čelo+ Dobrá volba, Tony +usměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: DENNÍ VĚŠTEC

Příspěvekod Memory » pát dub 23, 2010 7:36 pm

Dočíta dnešné vydanie DV a znechutene ho skrčí do malej guličky, ktorá skončí v koši. "Tu sa nič neutají." neveriacky krúti hlavou.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

PředchozíDalší

Zpět na Stará čísla DV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron