Kulečníkový sál

Panství golux a Luciuse Malfoye

Moderátoři: golux, Lucius Malfoy

Kulečníkový sál

Příspěvekod Lucius Malfoy » pon kvě 04, 2009 8:40 pm

Obrázek
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Sirius Black » čtv kvě 07, 2009 7:08 pm

Regulus:
Poznám je?*trochu se podiví*Rád, musím uznat, že je to opravdu komická situace...takových pěkných holke viď bráško*je rád, že se uvolnilo napětí* Ty chceš abych tě porazil jako vždy?*ušklíbne se,zvedne se a jde k místnosti s kulečníkem*
Sirius:
Lucius: Vytříbený smysl pro humor, jako vždy *křikne aby ho slyšel a udělá zmijozelský úšklebek *
Už si nepamatuješ, kdo koho učil? *pobaveně a pořádně šťouchne, do děr popadá několik koulí, pozvedne obočí a obejde stůl, opět šťouchne a spadnou další* Takhle můžu pokračovat do nekonečna *cuknou mu koutky, vezme si sklenku a napije se whisky* Co vlastně plánuješ do budoucna? Máš nějakou představu?
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Regulus Black » čtv kvě 07, 2009 7:09 pm

Na učení vůbec nesejde, hlavní je talent*sebevědomě se usměje* za chvilku to zkazíš*kouká jak tam Siriovi padají koule do děr* O čem? Plánuju úplně obnovit dům, ale to už jsem říkal. Plánuju seznámit se s tvojí rodinou, to znamená s tvojí ženou. A víc jsem toho asi naplánovat nestihl. Vlastně ještě udělat jednu pořádnou knihovnu-můj cíl na příští týden. Co ty? Co jste tu dělali, když jsem tu nebyl?*popíjí svoje víno*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Sirius Black » čtv kvě 07, 2009 7:09 pm

*škleb, sedne si na stůl, přehodí tágo za záda* červená do zadního rohu *prohlásí a šťouchne, koule se zakutálí do ďoury* To toho máš vážně dost...tady se tak celkem nedělo nic...proběhlo několik svateb, samé party, sem tam nějaká kouzelnická mrtvola, víc je ovšem mudlovských, Potter se chvála Merlin někam zdejchnul...nevím, co bys chtěl tak vědět...jo tak, to se pak zajdu na Grimmauld podívat, ale udělej něco s tou matkou *protočí se šklebem oči* Na Krátutr jsi tam nenarazil?
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Regulus Black » čtv kvě 07, 2009 7:09 pm

*zasyčí, když Siriovi spadne koule tam kam chtěl* To jsem rád po společnosti Pottera jsem zrovna netoužil. Jak vidím tak si tu pěkně užíváte. Asi se mi tu bude líbit. Matku odstraním co nejdřív to pujde, když jsem byl pryč našel jsem materiály, s nimi by to mohlo jít. Roozhodně nechci aby mi strašila návštěvy.*úšklebek* Na kráturu zatim ne, a ani po tom netoužim. Ty ho snad chceš?*podiveně se na něj podívá*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Sirius Black » čtv kvě 07, 2009 7:10 pm

*ušklíbne se, když slyší zasyčení* Já takhle můžu hrát do nekonečna, ale klidně ti taky část přenechám...seš přece jen novej *utahuje si z něj* Ne, Kráturu vážně nechci, ale dej si bacha, nevíš, kdy ho napadne matku navštívit *škleb* Aby pak návštěvy neděsil on *pochechtává se, obejde stůl* Žlutá do rohu vlevo *koule se odrazí od protější hrany stolu a spadne do ďoury*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Regulus Black » čtv kvě 07, 2009 7:59 pm

Novej, ccc*ušklíbne se* Pokud vyhraješ první hru, tak jen proto, že tě nechám vyhrát. Druhou určitě vyhraju já.*sebejistě* Kdyby přišel matku navštívit, to by se mi popravdě docela hodilo, řekl bych mu ať už se nevrací, přece jen mě ještě musí poslouchat*ušklíbne se, kouká jak siriovi padají do koule do děr* Nemachruj, stejně víš, že když se dostanu k tahu, tak prohraješ během minuty*usměje se s náznakem ironie v hlase*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Sirius Black » pát kvě 08, 2009 1:29 pm

Tak to si pak tuhle partiji dohraju sám *pochechtává se a další koule padá do fugy* Tam máš druhý stůl a můžeš si taky zahrát *směje se a na chvíli zauvažuje, schválně kouli namíří tak, aby jenom pleskla o hrany* Sakra *kouká škaredě na kouli* Se předveď...jsem opravdu zvědav, jestlis nezapomněl, jak se drží tágo *popichuje ho* By sis mohl najít nějakého skřítka...řekla bych, že Lucius jich má na rozdávání *opře se o komodu a pocucává whisky*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Regulus Black » pát kvě 08, 2009 1:35 pm

*když vidí, že Siriovi spadla koule jinam, ušklíbne se* Tos neměl teď už se nedostaneš k tahu*vezme do ruky tágo, odloží křídu , kterou ho doteď mazal, ofoukne špičku, jako pistolník na divokém západě* Sleduj*nahne se ke stolu, a jeho koule zaletí přesně do díry na druhém konci stolu* Já jednoho mám, potkal jsem ho na své delší dovolené*usměje se* je docela schopný, narozdíl od krátury*uchechtne se* Modrá, odrazí se od hrany a spadne do támhleté díry*ukáže na díru v rohu stolu, pak se nakrčí strčí do ní a koule udělá přesně to co řekl*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Sirius Black » pát kvě 08, 2009 6:00 pm

Však si vychutnej vítězství *ušklíbne se* Aspoň jednou... *dodá v pobaveném úšklebku, lehce potichu, ale tak, aby ho Regulus slyšel* Tak hlavně, že je schopný... *mluví nahlas* Ještě nějaká ta ženská ti chybí *úcul*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Další

Zpět na Malfoy Manor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron