Kulečníkový sál

Panství golux a Luciuse Malfoye

Moderátoři: golux, Lucius Malfoy

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Lucius Malfoy » pát kvě 08, 2009 6:05 pm

strčí do dveří dvě holky Není ten kulečník trochu suchopárný, pánové? Tady máte někoho, kdo vám podrží ty vaše tága... ušklíbne se a dá holkám do rukou ještě flašku whisky a skleničky pro všechny a pak už jen kouká, jak se holky kroutí kolem Siriuse a Reguluse
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Regulus Black » pát kvě 08, 2009 10:34 pm

Já si ho vychutnávám*posadí se na kulečníkový stůl a další koule skončí v díře, když uslyší Siriovu poznámku zatne zuby, ale nedá mu to potěšení zjistit, že ho to štve*Schopný je, je mladý.*usměje se* No nějakou partnerku bych bral, i když být svobodný má taky své výhody*ušklíbne se*
Lucius: Díky příteli*vezme si od jedné holky do ruky Whiskey a začne popíjet, a nechá se od ní trochu svádět, jen ať se kolem něj ovíjí*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Sirius Black » sob kvě 09, 2009 1:36 pm

*pobaveně se chechtá, když slyší skřípat zuby* Já myslel ženskou na pobavení, né jít pod chomout...to si u tebe nedokážu představit *ta myšlenka ho málem upřímně rozesmála* Seš vtipnej, tý jo *slečna se na něj nalepí a naleje mu whisky, on si sklenku vezme a lehce to začne po troškách lít do ní, trochu jí steče po krku, tak jí to prstem setře a nechá jí ho olíznout* Taky ti tak chutná, co? *sám se napije, maximálně spokojen, slečna se o něj opře*

*kývne k Luciusovi poděkování*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Lucius Malfoy » sob kvě 09, 2009 5:29 pm

No, tak hlavně že jste spokojeni... přikývne a vrátí se do přijímacího salónu
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Regulus Black » ned kvě 10, 2009 10:53 am

Vtipné, ty si myslíš, že bych nemohl mít vážný vztah?*trochu uraženě, a přitom ironicky, přitom trochu odstrčí holku aby mohl šťouchnout do koule, ale jak je trochu napruzený ze Siria tak těsně mine*do ...*zamumlá a radši chytne svoji holku kolem pasu aby se uklidnil, a přejede ji rukou po zadku, ta se na něj usměje* přines mi ještě něco k pití*šťouchne ji a plácne po zadku když odchází*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Sirius Black » ned kvě 10, 2009 12:19 pm

*sálem se rozlehne štěkavý smích, který chvíli trvá, ale když vidí jeho nabručený xicht, tak se snaží zvážnět...jde mu to velmi těžko, ale podaří se* Tak hochu, teď už tě k tomu nepustím *zakření se, okříduje tágo, napije se a šťouchne bílou do žluté koule, která letí přímo do díry* Vždyť tě vidím, jak bys tady ty ženské tak akorát vojel a zdejchnul se...prosím tě, komu chceš tady věšet bulíky na nos *napřáhne se a koule letí do protějšího rohu*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 11, 2009 10:07 am

*potlačí nutkání, při jeho smíchu uřknout ho, a snaží se sklidnit* Hmm..zkazíš to, dřív nebo později*ušklíbne se, a sleduje jak tam Siriovi padají koule do děr* Ty si myslíš, že nedokážu mít vážný vztah? Že sem děvkař?*vezme si od holky Whisky kterou právě přinesla, trochu ji odstrčí, opře se o stůl a sleduje Siria pátravým pohledem a čeká na odpověď*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Sirius Black » pon kvě 11, 2009 7:04 pm

Vždyckys byl, tak co se teď durdíš... *zavrtí nechápavě hlavou, další koule je v díře* A neříkej mi, žes najednou dospěl *utahuje si z něj* Za velmi dlouho, to mi věř *na stole zbývá poslední, černá koule, on ale nikam nespěchá a tak si vezme sklenku s whisky a vychutnává si ji* Copak byste chtěla, Lady *pobaveně na slečnu, která se ho snaží oblbovat* Jo pití byste chtěla *uculí se a lehce nahne sklenku tak, aby se mohla napít, slečně se zalesknou oči* Nejde odolat *lehce chraplavým hlasem*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 12, 2009 5:30 pm

Klidně si nevěř, já ti dokážu opak uvidíš*ušklíbne se a v duchu se pousměje* Ne za chvíli, neboj bráško*usměje se, postaví před sebe ženskou, tak aby to Sirius neviděl a zamumlá kouzlo, aby se koule odklonila a nespadla do díry, až do ní šťouchne, pak holce za odměnu dá napít a postaví ji vedle sebe aby na Siria viděl a s pobaveným úsměvem čeká na jeho tah*Máš nějaké domácí mazlíky?*prohodí mezi řečí*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Kulečníkový sál

Příspěvekod Sirius Black » stř kvě 13, 2009 9:55 am

*kouká na kouli, proč se asi tak hýbe, protočí oči, snaží se zachovat klid, zaskřípe zuby* Podvádění ti šlo vždycky, ale chytrejs nebyl nikdy *zabručí* Brácho, čumim přímo na stůl, i když tu mám babu...*ukáže nataženou rukou* Jsem sice starší, ale brýle vážně nepotřebuju...ty ses mohl schovat, ale koule jde vidět, že *škleb* Takže ju pěkně vrať tam, kde byla... *zavrčí, opřený o tágo*

Máme takovou menší zoo *musí se usmát, když si vzpomene na svůj zvěřinec*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

PředchozíDalší

Zpět na Malfoy Manor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron