Přijímací salón

Panství golux a Luciuse Malfoye

Moderátoři: golux, Lucius Malfoy

Re: Přijímací salón

Příspěvekod golux » stř dub 27, 2011 7:03 pm

seběhne po schodech dolů, všimne si Arese a chce hodit zpátečku, ale už je pozdě Ajajaj... vítám vás... trochu rozpačitě Doufám, že se nevyžíváte v těch starých sadistických zvycích... nedáte si něco k pití? sune se zády ke stěně k baru
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Ares » sob dub 30, 2011 7:07 pm

Když spatří golux, zamračí se trochu. Ještě pořád nezapomněl, jak mu posledně zdrhla, no když vidí, jak si hlídá záda, musí se zasmát a jakoby se tím všechno zlé srovnalo. Když vám slíbím, že budu něžný, necháte mě aspoň párkrát vás plácnout? zeptá se s nevinným úsměvem (a to je u něj co říct) a pohne se směrem k ní.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Přijímací salón

Příspěvekod golux » ned kvě 01, 2011 10:42 am

No, víte... já tyhle zvyky fakt nesnáším, takže... asi nenechám pokrčí rameny a omluvně se usměje Ale výslužku dostanete, jestli o ni stojíte... sune se k baru, záda pořád ještě přilepená na zdi, pak si uvědomí dvojsmysl toho, co řekla, a trochu se začervená
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Ares » ned kvě 01, 2011 11:05 pm

Pokroutí hlavou. Výslužku jenom tak, to nemohu přijmout. Ten dvojsmysl si tentokrát uvědomí, až když se golux začne červenat. No nekomentuje to, jenom se usměje a sklopí pomlázku. Jsem ochotný vás toho ušetřit, pokud se mnou půjdete na skleničku. Řekne pořád s tím úsměvem, když je asi metr od ní.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Přijímací salón

Příspěvekod golux » pát kvě 06, 2011 7:33 am

Tedy, nedáváte mi moc na výběr... usměje se A není to lehký výběr. Tohle pohodí bradou k pomlázce opravdu nesnáším a skleničky s vámi jsou docela nebezpečné... koukne mu do očí Ale přece jen je ta sklenička pro mě přijatelnější. Jen to nesmí být koktejlová smršť zase se usměje, tak nějak neutrálně
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Ares » ned kvě 08, 2011 9:01 pm

(pardon, jaksi naňho zabúdam, chudáka)

Jak golux mluví, je na něm vidět, že se mu její slova moc nelíbí. Postoupí k ní ještě o pár kroků, takže teď stojí přímo před ní. Svrchu na ni zhlíží a mračí se. Nezdá se vám, že mi něco dlužíte, golux? To je má přítomnost pro vás opravdu tak nesnesitelná? Až tak, že radši zbaběle utečete, než abyste upřímně řekla, co si myslíte?
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Přijímací salón

Příspěvekod golux » pon kvě 09, 2011 8:46 am

podívá se mu zpříma do očí Nemyslím si, že bych vám něco dlužila. Nikdy jsem vám nic neslíbila. Ale máte pravdu povzdychne si posledně jsem opravdu - jak jste to říkal? Zbaběle utekla... prosmýkne se kolem něj k baru a otevře ho Víte... měla jsem strach, že bych udělala něco, čeho bych později možná litovala. Nebo možná ne. Dáte si něco? Na usmířenou? koukne na něj od baru
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Ares » pon kvě 09, 2011 11:25 pm

Vysvětlení třeba? řekne hlubokým, naštvaným hlasem. No jak golux pokračuje, poslouchá ji, ale mračit se nepřestává. Jenom už to není takové naštvané mračení. Nechá ji projít a přistoupí k baru. To si o mě opravdu myslíte, že jsem takový pitomec? Do ničeho bych vás předci nenutil. Také jsem vám to myslím tehdy řekl. Nelíbilo by se mi to, ale respektoval bych to. jeho výraz se trochu uvolní, pak jen pokroutí hlavou. Ženy. řekne s povzdechem. Zvedne pohled a podívá se jí do očí. Usmiřovací sklenku beru, ale ne teď a tady. Na té skleničce trvám a nemusíte se bát, bude to jenom sklenička. uzavře a má se k odchodu.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Přijímací salón

Příspěvekod golux » úte kvě 10, 2011 9:29 am

Tak dobře. Slibuji, že s vámi půjdu na skleničku a že vám to vysvětlím usměje se Místo navrhněte vy, máte větší přehled. A opravdu si nemyslím, že byste byl pitomec zvedne ruku a sebere mu nějaké smítko z ramene a jestli to tak vyznělo, je mi to líto. Prostě... sklopí oči vaše přítomnost na mě působí tak nějak... zvláštně. Takže zase mu koukne do očí až budete mít náladu na ženské tlachání, dejte mi vědět a půjdem na tu skleničku vyprovodí ho ke dveřím
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Ares » úte kvě 10, 2011 6:20 pm

Dobrá tedy, budu vám věřit. řekne tiše a sleduje, jako mu golux bere smítku z ramene. To o té přítomnosti nekomentuje, jenom tiše přikývne. Pak se trochu pousměje. Ženské tlachání je podle mého velice dobrý způsob, jak porozumět ženám. Ozvu se vám. řekne už mnohem mileji. Na shledanou. Nechá se vyprovodit a pak se odmístí pryč.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

PředchozíDalší

Zpět na Malfoy Manor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron