Přijímací salón

Panství golux a Luciuse Malfoye

Moderátoři: golux, Lucius Malfoy

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Lucius Malfoy » pát říj 15, 2010 10:26 pm

jakmile ho skřítek zavolá, je tam jako na koni No to je ale vzácná návštěva... vítám Vás na Manoru, drahá slečno Lafayette... i Váš doprovod políbí Wenai ruku, dvěma dívkám kývne na pozdrav, ostatně, jsou to jen nosičky letáčků Jaké přání Vám mohu splnit?
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát říj 15, 2010 10:33 pm

Luciusi. +usměje se na něj a nechá si políbit ruku+ Potěšíte mě velmi snadno, že pro mě budete hlasovat. +s potutelným úsměvem mu dá letáček+ Jistě víte v jaké kategorii.

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Lucius Malfoy » pát říj 15, 2010 10:51 pm

vezme do ruky letáček a je nadšený Ale samozřejmě, drahá Wenai. Dokonce Vám prozradím, že jsem již poslal Vaši nominaci... a hlasovat pro Vás budu zcela určitě. Pro tuhle kategorii mě nenapadá mě nikdo vhodnější... dáte si něco k pití? otevře bar
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát říj 15, 2010 11:00 pm

Vážně? +usměje se zářivě+ Děkuji. Tak to bych si dala kapku bílého. Abych řekla pravdu, tak mě taky nenapadá nikdo vhodnější, ale člověk nemůže jen tak sedět s rukama v klíně a odevzdaně čekat na výsledky. +posadí se na pohovku a děvčata si sednou kousek dál, pokukují po Luciusovi a něco si špitají+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Lucius Malfoy » pát říj 15, 2010 11:12 pm

Samozřejmě, drahá přátelkyně. Život je boj podá jí skleničku a nalije jí trochu... no řekněme... rulandské šedé s přívlastkem? Pár plakátků jsem taky stvořil, nebo spíš golux. Ale že bych je roznášel osobně, to mě nenapadlo. I když... zamyslí se své výhody to má...
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát říj 15, 2010 11:19 pm

Děkuji. +vezme si skleničku+ Já myslím, že kontakt s +musí se usmát+ voliči je nedocenitelný, zvlášť když je můžete přesvědčit o svých kvalitách, pokud jsou na pochybách, tak jim ukázat správný směr. A pokud jde o nejvíc sexy muže tady, tak myslím, že výsledek je celkem jasný.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Lucius Malfoy » pát říj 15, 2010 11:34 pm

Viďte? Taky si myslím potěšeně se usměje Takže je jen správné, že dvě osoby s největším sexapeelem jsou teď právě spolu... tady... nalije si taky a ťukne si s ní, přitom se jí zahledí nejdřív do očí a pak do výstřihu
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát říj 15, 2010 11:42 pm

+usměje se, výstřih ona má hodně velký, ťukne si s ním a napije se, povzdechne si naoko unaveně, trochu se předkloní, aby měl lepší výhled, ale aby to nevypadalo, že se před ním nějak vystavuje+ Je to těžká práce, ale někdo ji dělat musí. +děvčata se tam zatím baví po svém, jedna druhou hladí po stehýnku, po bříšku, rty lehce přejede lalůček ucha, pak ji políbí na krk, Wenai si toho všimne a podívá se na ně stylem: to byste si snad mohli odpustit a dívky, ač nerady, toho nechají+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Lucius Malfoy » sob říj 16, 2010 10:21 am

střelí okem po děvčatech Vidím, že váš doprovod se dokáže zabavit všude; klidně jim půjčím svou ložnici. My dva můžeme zůstat tady. Zatím... významně se na ni podívá přes okraj sklenice
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Přijímací salón

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob říj 16, 2010 12:12 pm

Vážně? To by od vás bylo velice laskavé. Ony už jsou asi po celém dnu unavené. Jinak si na ně nemůžu stěžovat. Vůbec +usměje se tak, že kažbému je hned jasné, co všechno s děvčaty dělala a že to nebyly jen ty slušné věci+ Zatím? Chcete mi později ukázat nějaká zajímavější místa vašeho sídla?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Malfoy Manor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron