Francie - dům Fabienovy matky

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Tirage » ned črc 10, 2011 11:54 am

Fab: pff! sám jseš houba! snaží se stáhnout i mokré nacucané tričko a dá jí to pěkně zabrat. ale za chvilku ja nahatá, vysvobozená z mokrých hadříků, které odnese na trávu schnout. cáchá se nohama ve vodě a protřepává si vlasy. není to záměr, ale je to pěkná přehlídka Tirageiných půvabů. jé, hele - támhle jedou cyklisti - koloušci! ukazuje na vzdálenou cestu s pelotonem mávajících a pískajících cyklistů a taky mává. naštěstí jsou opravdu hodně daleko a Fab ví, že tahle silnice k řece nevede, musili by přes pole, louky, lán.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Fabien » ned črc 10, 2011 12:04 pm

Tir: +Taky se snaží ze sebe stáhnout mokré oblečení, kroutí se přitom jako žížala, kleje a padá do vody, takže si v první chvíli Tour de France ani nevšimne. Když ale zjistí, co se děje, zahodí mokré cucky oblečení do trávy a zakreje Tir ňadra.+ Ještěrko!!! Co to to...tady! +pokoušejí se o něj mdloby.+ Co když má někdo z nich dalekohled? :lol:
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Tirage » ned črc 10, 2011 12:08 pm

Fab: lepší dalekohled, než třeba brokovnici. směje se. co děláš? upadne s ním do vody, jak ji cudně zakrývá, ale ještě se nezbavil mokrých kraťasů, jež má někde u kolen a při misi cudnosti se mu zapletou nohy a spadne i s Tir. ty jseš králík! splašenej! můj... skončí tak, že na něm leží a pusinkuje ho - Faba ponorku :D


TIRAGEINY BEZPEČNOSTNĚ PLAŠÍCÍ PLOVKY :lol: :

Obrázek
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Fabien » ned črc 10, 2011 12:53 pm

:lol: :lol: ..ty sou prďácký

Fab: +Snaží se ze sebe skopnout kraťasy, co mu spoutaly nohy jako chapadla.+ Jo.. já jsem tvůj králík...ty se jako králičička nemáš co...ale jo...+je zamotanej nejen do kraťasů, ale i do jejích půvabů+...a vůbec...+Snaží si ji naštelovat podle svého. :lol: :* +
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Tirage » ned črc 10, 2011 3:20 pm

Fab: chvili se s ním ňuňá ve vodě a není to tak špatné, neb je ona nahoře, na vyhřátém Fabískovi. pak se ale zarazí. není ti tam zima v tom písku? stará se. a utěšuje ho. neboj, příště si vezmu plavky ochranné zubaté hlídací :lol: :lol: :*
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Fabien » ned črc 10, 2011 3:26 pm

Tir: +Úplně přestal vnímat, že je v poměrně studené vodě. Dost si Tirinku na sobě užívá.+ No, možná bych šel o kus výš na břeh...+připustí mezi polibky.+ Hlídací plavky jsou důležité pokaždé, když nebudu v dohledu... :twisted:
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Tirage » pon črc 11, 2011 9:41 am

Fab: skulí se z něj na stranu a po čtyřech doleze na břeh. tady je to víc vyhřátý!
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Fabien » pon črc 11, 2011 11:53 am

Tir: +Lezou za sebou po čtyřech jako želvičky a Fab pusou lape po Tiragine opískovaném zadečku.+ Tady bude taky vyhřáto...+mručí natěšeně. :twisted: :Love +
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Tirage » pon črc 11, 2011 3:55 pm

Fab: výjimečně si nevšimne a nepochopí Fabienovu narážku a spokojeně si myslí, že s ní souhlasí, ne že už kuje mlsné pikle. ve vodě by nám zmrzly naše umyté a už voňavé nožičky... opískované... zakloní se na všech čtyřech, klečíc na kolenou přitáhne lýtka a ohlíží se po vlastních chodidlech obalených mokrým pískem, kde se slunečním svitem třpytí zrnka slídy.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - dům Fabienovy matky

Příspěvekod Fabien » úte črc 12, 2011 9:23 pm

:mrgreen: :twisted:

Tir: +Okukuje její třpytivé nožky taky.+ To mi připomíná jednu pohádku...pamatuješ? Po kolena zlaté nožky, po lokty stříbrné ručky..na každém vlásečku stříbrnou perličku...+snaží si nesplést končetiny a kouká, jak se Tir třpytí ve vlasech kapky vody a tytéž pak občas spadnou na její bradavky.+ :Love
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron