Francie - venkov

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » pát črc 02, 2010 7:54 am

Fab: hodná já jsem na tebe pořád... je trošku překvapená, ale drží a hladí ho ve vlasech.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » pát črc 09, 2010 8:39 am

Tir: +Spokojeně se mazlí s jejími bradavkami, otírá se o ně ústy i tváří. Je jakoby omámený. Propadá se do rauše, který ho obestře vždycky, když má takhle Tirage u sebe. Přestává vnímat okolí i to, že se zvedá vítr a pohrává si s větvemi jabloně.+ Auu...+zavyje, když mu na hlavu spadne nezralé jablko. Trochu se probere a mrkne na hodinky.+ Musíme jít jíštěrko nebo nás matka znectí!+ Jen s obtížemi stáhne Tir tričko do přijatelné polohy, nesouhlasně pohladí milované hrbolky a radši vezme Tir jen za ruku, aby se vůbec do vesnice dostali.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » pát črc 23, 2010 9:15 pm

je z něj taky celá vedle seba. z hluboka dýchá a hladí fabiena ve vlasech. pak ho zasáhne jablko. trochu se lekne, zasměje a nechá se obléci - zakrýt. ano - jdeme! nákupy především! a jak si v duchu přehrává tu scénu, dá se do běhu a směje se jak blázen. a pak že nejsi praštěnej... můj...
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » sob črc 31, 2010 7:10 pm

Tir: +Utíká vedle ní a směje se jako blázen - z části proto, že se směje ona a z části proto, aby zahnal nepříjemný pocit, že si dost nepohrál.+ Jak jako praštěnej? Třeba se ke mně teď řítí nějaká geniální myšlenka! Vzpomeň na Newtona! + A pak ukáže z kopce do údolí.+ Podívej - ves je pod námi. Hospoda akorát otevře, až tam přijdeme. Kdo bude druhej, platí pivo! +A rozběhne se dolů.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned srp 08, 2010 3:55 pm

nečestně a nesportovně ho nechá běžet a přemístí se těsně na kraj vsi. škodolibě se mu směje, jak makal, ale když vidí v jeho tváři stín zklamání, nebohé podvedené děťátko, zase jí naletěl :), tak se mu pověsí na krk a políbí ho. jistě, že jsi geniální! jak jinak? geniální cvok! ale že se zaměříš na tvrzení, že jsi praštěnej, a ne na tvrzení, že jsi můj? to přeci bylo důležitější. táhne ho za ruku za sebo a rozhlíží se, kde že jsou ty krámky a hospoda. já nechci ani tak to pivo, jako se těším na sýry. mají i čerstvý mlíko?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » ned srp 08, 2010 4:09 pm

Tir: +Podvedený ji nechá, aby ho olíbala a tváří se ukřivděně. Ale ne moc, protože ho líbá moc hezky.+ Kde jsou sýry, bude i mlíko, tvaroh.+ Nabídne jí rámě.+ Madam, prosím, na hlavní ulici po levé straně...květinářství, železářství, pekárna...po pravé straně hračkářství, koloniál, sýrárna...+Vede Tir hlavní ulicí a pitvoří se a ukazuje jí krámky, aby si vybrala, kam by chtěla dřív.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned srp 08, 2010 4:20 pm

zavěsí se do něj a neví, kam by raděj dřív - kytky, nebo hračky :D . a pak ty dobrotky... musíš mě vést, Fabienku, nebo se někde zaseknu... skoro to už vypadá, že se Tir přilepí na výlohu, velké oči a rozpláclý nos na skle ;), ale pak vyloví z kapsy seznam. nejdřív nákupy a pak zábava... povzdychne si.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » ned srp 08, 2010 4:33 pm

Tir: +Fab ji poplácá po zadečku.+ Neboj, koupíme podle seznamu blbiny a pak koupíme Tirage plyšového králíčka nebo snad panenku na hraní? +Plácání po jejím zadečku ho malinko rozruší, ale sýrárna je na dohled, tak tam Tirage manévruje a v duchu si představuje nahou ještěřičku s plyšovým králíčkem v posteli.. :P +
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned srp 08, 2010 4:37 pm

Fab: ovládne se ve slintání před výlohou hračkářství a udělá hrooozně dospělou. já už svýho plyšovýho králíčka mám! usměje se na něj a udělá oči. a odtáhne mu ruku ze svého zadečku, aby se jim to nezvrhlo. tak nejdřív ty sýry? přečte si vývěsku krámu, kam ji Fabien vede. a zašeptá mu do ucha: můj králíčku?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » ned srp 08, 2010 4:44 pm

Tir: Neříkej mi laskavě, králíčku!!!+ Zavrčí na Tir, když vstupují do sýrárny. Ruku přilepí zpátky na její zadeček a stiskne, aby Tir věděla, že to myslí vážně. Pak se taky zatváří hrozně dooospěle a snaží se nakupovat podle matčiných instrukcí.+ Jo, ještě pekárna...a pak to tvoje hračkářství...+snaží se odvést řeč od jejího nápadu s králíkem.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron