Francie - venkov

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned srp 08, 2010 4:58 pm

(se z toho zblázním... padá furt pryč...)

v krámě se chová slušně a dospěle, ale jakmile vyjdou ven, otře se mu čeníškem o rameno. ale já ti chci říkat jenom laskavě... a králíček se mi k tobě hrozně líbí! culí se a uhýbá před jeho rukama, aby jií nemohl chytit a pomstít se. jé, já už cítím tu vůni! pekárna! že mi koupíš něco dobrýho na cestu? malinovoborůvkovej košíček třeba?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » ned srp 08, 2010 5:01 pm

(Kluci chtějí jít na písek... :( )

Tir: Hele, ještěřičko! Snesu všechno, ale králíka prostě NE! To bych ti pak musel hrozně naplácat, kdybys mi tak říkala...+A pak jí olízne ouško.+ Ovocného košíčku se ti zachtělo? A co za něj Fabískovi slíbíš?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned srp 08, 2010 5:08 pm

Fab: dneska tir prostě zlobí :). zachtělo. mňoukne. slíbím za něj králíčkovi ovesnou kaši - ovesné vločky králíčci rádi! a v tom ji zaujme nějaký krámek - asi vetešnictví, kde mají na věšácích sahajících až na chodník triško s obrázkem Boba a Bobka a taky krásný hedvábný cylindr i s hůlkou a šálou - po tom všem Tir zatouží, ještě než se dopracují do pekařství. očumuje a cylindr si posadí na hlavu a zkouší tričko přiložením na hrudník. prohlíží se v zrcadle a nepřestává se culit.
Naposledy upravil Tirage dne pon srp 16, 2010 8:26 pm, celkově upraveno 1
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » pon srp 09, 2010 3:36 pm

Tir: Počkej! Já ti to spočítám...jen co vypadneme z vesnice! +Brblá si Fab pod vousy a radši zapadne do pekárny. Nakoupí všechno na oslavu a ještě úplatek pro zlobivou ještěrku.+
Obrázek

+Strčí je Tir pod nos.+ Ještěrko! Úplatek...ale nechci nic slyšet o králících - jasný?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » úte srp 10, 2010 5:42 pm

hladově mu vezme asi tři košíčky a labužnicky se jimi cpe. mňam! ty jsi zlatej... to je dobrota! skoro na Fabiena ani nezbyde. Tir dlabe a olizuje se. ale to s těma králíkama ti slíbit nemůžu. zato ti můžu slíbit nějaký krásný překvapení na večer. celýho si tě opusinkuju a pak ti předvedu velice slušivý obleček... králíčku můj plyšový... usmívá se rádoby svůdně, ale s pusou opatlanou od ovoce a těsta.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » stř srp 11, 2010 12:35 am

Tir: +Uzme si poslední košíček a rychle ho nacpe do pusy, aby nevyhladověl.+ Obleček říkáš? +To ho zaujme stejně intenzivně jako Tiragina špinavá pusa, kterou musí hned olíbat a olízat z ní tu sladkou dobrotu. Hezky si ji drží v náručí (málem rozmačká a pošlape celý nákup), aby všechny přihlížející místní drbny mohly Nicolette za týden informovat.+ Jaký obleček?...Plyšový?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » stř srp 11, 2010 10:31 am

nejdřív hezky drží, jak ji olíbává a očisťuje, pak, když vidí, jak několik babek málem vypadne z okna, trošku znervozní. jakej, jakej... to se právě musíš nechat překvapit večer. ale není to zrovna moc látky... spíš málo. směje se mu,. jak na něj její popis působí a uteče mu. seberou tašky a jdou dorazit ty nákupy. připadám si jako soumar. zařídíš nějaký ten povoz, odvoz nebo něco na ten způsob? nebo ti vlezu na záda a odneseš všechno i se mnou, Fabísku? zatím ale statečně táhne včetně těch blbostí, co si nakoupila sama - tričko a klobouk, ...
Naposledy upravil Tirage dne pon srp 16, 2010 8:28 pm, celkově upraveno 2
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » čtv srp 12, 2010 4:59 pm

Tir: Počkej...počkej...+Fab jí dohání a bere jí tašky a přitom se důkladně vyptává.+ Jak moc málo látky?...Jasně, vezmeme si koně...teda ty je vlastně nerada. Ne, svezeme se na tamtom voze se senem. To stejně Jacques veze matce seno pro králíky...Jak moc málo látky?+ Ukazuje na velký vůz a starce, který má do vozu zapřaženého starého koně.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » čtv srp 12, 2010 10:06 pm

Fab: ale ne koně nerada - teda jíst bych je fakt nechtěla, ale jinak mi nevadí. jen na nich moc ráda nejezdím, no. rozeběhnou se za vozem, Fab asi mává a pokřikuje na kočího. Tir hned vyskakuje nahoru a bere od Fabiena nákupy. myslela si, že to zamluví, ale on se furt vyptává, tak odpoví: moc moc málo látky...a sem tam nějaká mašlička a střapeček. a už se nevyptávej a nech se překvapit! zamyšleně se hrabe v tašce, co by ještě mohla slupnout, než dojedou. myslíš, že už dorazili Molly a Sam? a je zvaný ještě někdo? teda zajímalo by mě, co tvoje maminka udělá dobrýho... já mám docela už hlad a když si vzpomenu, co už nám uvařila, tak jsem hrozně mlsná a natěšená. loví v tašce nějaký rohlík a šklebí se zamyšleně.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » čtv srp 12, 2010 10:36 pm

Tir: +Vyskočí za Tir na vůz na volá poděkování na Jacquese.+ Nahoře budeme za půl hoďky...No jo, Molly a Sam...to je fakt, já málem zapomněl. Nikdo jinej nebude. Ty dva stačej, ne? Máma má určitě připravený celý menu. A bude dort, ten je vždycky. A Molly taky vždycky vaří. Teda nevim, jestli letos.+ Ukousne jí prdelku rohlíku přímo před nosem.+ Střapečky? Jak mám tohle vydržet až do večera, ještěrko? + Povalí ji do sena a krmí ji rohlíkem a pusinkuje po krku.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron