Francie - venkov

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » čtv srp 12, 2010 10:41 pm

Fab: Molly vaří vždycky... to jo! zavrčí, když jí okusuje oblíbené části rohlíku. mi všchno sežereš... haha, že to říká právě Tir s ovocnými košíčky :). no jak? musíš to vydržet spořádaně. žižlá rohlík a blaženě přivírá oči. hmmm, dort! a další mňamky... hladí ho po vlasech a ramenou. říkám spořádaně! frflá a kroutí se, když se Fab rozpaluje. na, spořádej tohle! vetkne mu mezi zuby jiný rohlík, když mu před tím ukousla obě špičky.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » pát srp 13, 2010 10:29 am

Tir: Jak to mám spořádaně vydržet, když vyhrožuješ takovými věcmi, seno voní, ty voníš...+huhňá nespokojeně přes rohlíkové utěsnění (a ještě k tomu bez prdelek).+ A ještě se nechceš mazlit, zlobivko! +Chce ji k sobě víc přitáhnout, ale vůz projede rygolem, celý nadskočí, takže Fabien musí na poslední chvíli zachraňovat nákup, svůj rohlík, ale nakonec to zvládne a bezpečně zakotví pravou rukou na Tiragině bříšku.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » pát srp 13, 2010 1:19 pm

Fab: zachraňuje nákup spolu s ním. a když jí sahá na bříško, schválně si vyhrne tričko, aby jí mohl sahat na holou kůži. kdo ti řekl, že se nechci mazlit? ale vím, jak to dopadne... mazlení s tebou... a co ten... ohlídne se po vozkovi. hladí Fabiena a šeptá mu do ucha. nechci mazlit... jak to vůbec můžeš říct? až přijedeme domů, odevzdáme nákup a pomazlíme se, než půjdu pomáhat mamince, jo, králíčku?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » pát srp 13, 2010 2:11 pm

Tir: +Vrní spokojeně, hladí si ji po holé kůži a všechno odsouhlasí, dokud Tir neřekne TO slovo. Zavrčí, bezohledně zajede rukou mezi její nohy a stiskne.+ NEŘÍKEJ MI KRÁLÍČKU!!! A chci nejenom pomazlit, chci si ještěřičku celou....úplně celou...ale nesmí zlobit Fabíska!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » pon srp 16, 2010 6:33 pm

na jeho nenadálý výpad zareaguje poněkud prudce - insrinktivně přitáhne kolena k tělu, čímž Fabovi málem vyrazí zuby. nechtěla mu ale ublížit a když se chudáček Fabísek kousne do jazyka, obejme ho a utěšuje a snaží se mu to pofoukat. skončí u toho, že jí Fab nejdřív strčí hlavu pod vyhrnuté tričko a pak jí ho svélkne úplně. a když ho trochu přestane bolet jazyk, nechá Tir, aby ho olíbávala, a skončí oba v dlouhém a hlubokém polibku. mezi tím Fabiena Tir konejší a vysvětluje: ale mně se to moc líbí, králíček! máte je doma všude... jsou hrozně roztomilí a mazlící, jako ty. tak se nerozčiluj. ještě si ublížíš a to bych nechtěla... máš narozeniny přeci. tak se netrap, když máš svůj velký den. a - přitulí se a tiše řekne se spikleneckým úšklebkem, a taky pořád to... jako my...
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » úte srp 17, 2010 9:27 am

+Nejdřív zavyje bolestí a pak se nechá utěšovat a úplně zblbnout. Svlíkne jí tričko a už je zase ve svém živlu. Mazlí svoji ještěrku, líbá její ňadra a je rád, že přes kupku sena Jacques nemůže nic vidět.+ Když mě ten králík hodně štve, miláčku. A když mám ty narozeniny, tak bys mohla být hodná! +A už se šune, aby jí zalehl a mohl se tak zase dostat ke své sladké odměně (a její taky). Nasává její vůni, hladí její boky a tentokrát něžně se dobývá do jejího klína.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » stř srp 18, 2010 12:44 pm

Fab: Fabien ji zalehne a tak se oba zaboří do sena, že skutečně nejsou vidět žádné detaily. tak se Tir uvolní, nadzvedne boky a nechá si stáhnout oblečení. ještě si zastrčí svlečené tričko pod záda, neboť ji představa, že ho ztratí z vozu a ona se bude krýt jen nákupem, až se vrátí k Nicolette, ji moc neláká. budu mít seno všude... kňourá ještě, ale jinak se plně podvoluje Fabienovým aktivitám. nechá se dobývat a taky ho všude hladí a líbá. jsem hodná... nejen když máš narozeniny... pořád jsem na tebe hodná... lásko...
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » stř srp 18, 2010 7:37 pm

(Nicol si Tirage bez trička ani nevšimne. Zrovna kope základy bazénu! :lol: )

Tir: Fab se spokojeně uvelebuje mezi Tiraginými stehny. Je úplně spokojenej.+ Já vím, že jsi hodná...na mě hodná...já jsem taky hodnej...+hladí ji mezi stehny jemně prsty zato, co jí udělal před chvíli. Každý vlastní pohyb ho však strašně vzrušuje. Vůně sena a měkoučká Tirage...skoro se zamotá do kalhot, jak je ze sebe skopává. Z vozu mu upadne bota, ale vykašle se na to. Snad bude mít matka pro něj nějaké náhradní.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » pát srp 20, 2010 8:43 pm

(tak jo, to jsou povolené ztráty... bez klobouku bos... a natluče mu Tir, když bude zlobit :D )

Fab: to jseš... vzdychá Tir pod Fabienovou péčí. nevnímá už nic, než jeho něžné dotyky a zase jeho vůni. jeho touha ji vzrušuje a dojímá zároveň. šátrá po něm rukama a brouká: tak už pojď, Fabienku...
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » pát srp 20, 2010 9:02 pm

Tir: +Na takovou výzvu nemůže Fab udělat nic jinýho, než ho splnit. Bez problémů se do ní dostane, je hrozně něžný, protože si chce tu nádhernou chvíli co nejdéle užít. Jeho pohyby se z počátku skoro nedají rozeznat, postupně se však stávají znatelnými, naléhavými. Prohlíží si nádhernou tvář svojí dívky, studuje její výraz, ale postupně se jeho výraz mění v nepříčetný a pak už zcela propadne vášni.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron