Sklep

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Sklep

Příspěvekod Isamun » čtv zář 09, 2010 7:43 am

Fab: tak fajn, rád se tam podívám. jo, postel... postel už máme. ale knihovnu potřebujeme. ono to až tak společný bydlení právě není. je to Mollyin byteček. já mám svůj pokoj. prostě aby byla možnost se uklidit do soukromí.
ale s Tir se dá, když chce, je docela milá - a dobrej parťák. až mě překvapila, na výpravách. chápu, že vy to máte trošku jinak. usměje se. jo, tohle je o něco lepší. opatrně zkouší dalšího panáka. ale jo, chvíli jsem občas s někým bydlel. ale nic až tak výraznýho. někdy 14 dní, nejdýl snad půl roku.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Sklep

Příspěvekod Fabien » čtv zář 09, 2010 9:05 am

Sam: Knihovnu? Tak to pořiď nějakou bytelnou. Moll má ještě tři krabice knih u mě doma pod postelí...+Ještě zkusí chlast trochu vylepšit a dodá další zkušební várku. Už to i docela voní.+ Netvrdim, že bych se rád zbavil toho děsnýho bytu u Munga. Viděl´s to ne?Je to spíš kutloch. A Tir je vážně zlatá. A myslim, že kdyby jsme se hodně snažili, tak dáme dohromady i nějaký vaření. Ta její roláda, co přivezla matce byla super.
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Sklep

Příspěvekod Isamun » čtv zář 09, 2010 9:27 am

lepší kutloch, než nic. no, uvidíte. Miracles je sice nafukovací, ale zase ta trocha nezávislosti... ale jo, je to trochu lepší. už to nevypadá aspoň jako technická kapalina. ale stejně bych si už raděj dal něco víc pitelného. víno, pivo, wizoura. prostě něco po čem neoslepnu. a taky ten dort.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Sklep

Příspěvekod Fabien » čtv zář 09, 2010 9:34 am

Sam: Wizour je vždy k dispozici. Připravil jsem pro tebe celou baterii Jamesonů....A dort bych taky dal. Musíme to tady ještě nějak technicky vychytat. Zeptám se ve vsi, jak to lidi dělaj. +Vytáhne odněkud z pod stolu lahvinku wizoura a nesou si ji se Samem nahoru za děvčaty.+ Cvakni si, jestli ještě prohlížej album, budou chtít vědět, jak si vypadal jako dítě ty! +Strká mu pod nos flašku, neb je zkušený a ví, že tyhle babský drbárny semelou každýho.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Sklep

Příspěvekod Isamun » čtv zář 09, 2010 11:51 am

Fab: jo! cvakne si. pořád platí, že jsem vypadal a vypadám krásně a přirozeně důstojně... pochcechtává se. já ženský v tomhle znám a tak jsem se zaopatřil. naše fotky jsou dobře ulitý. a nechtěj po mě vědět kde - to bych tě musel zabtí... hodí drzný pohled zabijáka a agenta z nejtajnějších. a teď jdu na dort a zkontrolovat Moll, jestli se mi moc neopíjí a s holkama nerozebírají nějaká závadná témata, která by nesvědčila mým spádům na dnešní večer. zatváří se mlsně - na dort i na Molly.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Sklep

Příspěvekod Fabien » čtv zář 09, 2010 11:54 am

Sam: Důstojný šťastlivče! Matka ty pitomý fotky chrání jako národní poklad.+ Taky si cvakne a už se taky docela vesele culí při pomyšlení na dort naservírovaný společně s Tirage.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Předchozí

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron