Sklep

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Sklep

Příspěvekod Isamun » úte zář 07, 2010 10:43 pm

Fab: a to tě nenapadlo, říct si Tir, se zádama? ona je docela šikovná. občas překvapí. i v cestování. ptal jsem se jí, jak to dělá - říkala, že prostě něco chce a cesta se už sama ukáže. a jak ji znám, ráda by si tě opečovávala. jenom si musíš říct. je to draice, ale někdy až podezřele plachá.
ťukne si s ním panákem, napije se a zašklebí se. asi to ještě bude chtít vychytat mouchy.
jo, koupal. dělala ve vaně strašný kraviny, vždycky zlila půl koupelny. třeba se po tpm pozvolnějším spádu klouzali s Andym. a taky se učila šnorchlovat. málem se utopila, kza malá... to byla pomsta od Et, nechat mi ji na hlídání, byla hrozně živá, Tir myslím. a já v pubertě. kupodivu na to holky braly, na malou okatou sestřičku.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Sklep

Příspěvekod Fabien » úte zář 07, 2010 10:50 pm

Sam: +Vyzunkne panáka na ex, aby přežil Samovo vyprávění.+ To nepochybuju, že na to holky letěly...+polkne na sucho při představě Tir a všech těch věcí.+ Tos dal tenkrát hodně zářezů, co? A ještě mi řekni, co je zač ten Andy? POřád to tu slyšim a čím víc to slyšim, tím míň se mi to líbí...+Pokouší se vylepšit tu lihovinu kyselinu a nakonec se rozchechtá.+ Jo, šnorchlování....my s Moll jsme se jednou u moře rozhodli, že doplaveme k nějakýmu ostrůvku a v půlce cesty Molly ztratila plavky. Potápěl jsem se asi půl hodiny a viděl jsem teda kdeco, ale její plavky jsem nenašel. To byla prdča pak na pláži...
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Sklep

Příspěvekod Isamun » úte zář 07, 2010 11:00 pm

Fab: Andy, to je kámoš. takový ucho... asi o půl roku mladší, než Tir. byli jediní v tom věku v té cestovatelské společnosti, kde jsme byli, než Et dala dohromady Miracles a D&E. nejspíš by se dalo říct, že byl něco jako Tiragein pokusnej králík. sorry, nic jsem tím králíkem nemyslel. očichává destilát a vymýšlí, co by ho mohlo vylepšit.[/i bez plavek? a kolik vám bylo? [i]zamyslí se, jak vypadala Moll bez plavek tenkrát a jek teď.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Sklep

Příspěvekod Fabien » úte zář 07, 2010 11:15 pm

Sam: No, to by se dalo tolerovat. Teda pouze v případě, že bude mít přesný soupis pokusů, které na Andym Tir vykonávala.+ Zasměje se, ale spíš to myslí vážně.+ Bez plavek? To nám bylo asi šestnáct. No, kozy už měla Moll pořádný. Ta je vždycky uměla nosit jako královna. Všichni kluci mi ji záviděli, akorát nevěděli, že je jako ségra...
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Sklep

Příspěvekod Isamun » úte zář 07, 2010 11:21 pm

(no, fajn, že si je nosila sama.)

Fab: no jo. pokusy a seznam. to se budeš muset zeptat Tir. určitě bude nadšená. pokrčí rameny. no jo, prostě je co závidět. já radši nechci slyšet podrobnosti. Molly má nádherný prsa... a všechno. a teď to mám propachtovaný já. uzavře a nechce vědět, jak moc je Fab obeznámen s Molly a její anatomií, protože kdyby byla odpověď špatná, musel by se zase rvát.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Sklep

Příspěvekod Fabien » úte zář 07, 2010 11:29 pm

Sam: +Chechtá se a podá Samovi dalšího vylepšenýho panáka.+ Jasně, že je to tvý, kámo! Tak na ty naše holky!


(Jdu spát, neb už jsem zase mrkev. Dobrou! v novém bytě!)
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Sklep

Příspěvekod Isamun » úte zář 07, 2010 11:32 pm

(dobrou.)

Fab: kopne to tam a polkne jen proto, že je to na holky. chraptivě se šklebem pronese. jo, na Moll a Tir, naše skvělý holky. teda to je děs! co to pijeme? nikoho jsem přece nezabil!
Naposledy upravil Isamun dne stř zář 08, 2010 9:39 am, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Sklep

Příspěvekod Fabien » stř zář 08, 2010 9:03 am

Sam: No, má to ještě svoje mouchy..+ taky se otřese hrůzou.+ Zkusim to ještě vylepšit. Jak to jde vlastně s tím vaším bytem? Ani jsem se nestihl Moll zeptat..
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Sklep

Příspěvekod Isamun » stř zář 08, 2010 9:43 am

Fab: no jak? normálně. normálně si Molly zařizuje byteček na Miracles. domluvil jsem jí ho u Et. jsem rád, že bude blízko, ale zdálo se mi, že kdybych chtěl, aby bydlela u mě, nebude nadšená. na přespání to je, ale asi by jí vadilo, že nemá svůj klid a soukromí - třeba na práci. to vy s Tir vypadáte skladnější. ale ona je taky někdy nesnesitelná a netýkavá. to je pak lepší zmizet z místnosti a nechat ji, ať se sama vydá do společnosti, až jí to pustí. pak změní zase téma. neříkals, že ve vsi je nějaký truhlář? tradiční výroba a tak? nebo o tom mluvila tvá máma?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Sklep

Příspěvekod Fabien » stř zář 08, 2010 7:58 pm

Sam: +Podá mu panák další verze třešňovice.+ No jo, truhlář tam je. Bezvadnej. Dělal mámě skoro včechen nábytek. Potřebuješ bytelnou postel ty nebo Molly na osamělé rozjímání s knihou?+ Zachechtá se.+ Zavedu tě k němu....Přemýšlel jsem o společném bydlení s Tir, bylo by to super. Mám jen strach, abysme se nepobili. Jsme oba dost..no, výbušní. A taky mám strach, že už bych nikdy nepřišel včas do práce. +Očuchává panáka a pak to do sebe kopne. + Tohle už neni tak blbý, ochutnej. +Pak se zamyslí.+ Vlastně jsem ještě nikdy s žádnou holkou nebydlel - teda kromě Moll a to se nepočítá. Moc si to neumim představit. Ty už jsi s někym bydlel?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron