Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pát pro 31, 2010 12:03 am

Sam: +Pořád se trochu pere, ale ochotně pouští Sama do oněch místeček. Je celá mokrá, nikoliv však od deště :D .+ Pořád je mi zima...+frflá vesele.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pát pro 31, 2010 12:09 am

Molly: taky jseš úplně mokrá. pochcechtává se a políbí jí zmrzlá místečka. já tě zahřeju třením, jo? a než stačí odpovědět, otírá se jí o stehna a klín vousatou tváří a nosem o poštěváček. a jazyk také nezahálí, projede kdejakou skulinku a záhyb.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pát pro 31, 2010 12:26 am

Sam: Mokrá..+souhlasí ochotně.+ Prosím, zahřej mě...+ rukama najde jeho hlavu a hladí ho po vlasech a slastně vzdychá a nastavuje mu klín co nejvíc.. :Love +
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pát pro 31, 2010 12:29 am

Molly: chvíli zahřívá svědomitě třením. pak ale zvedne hlavu. a co když mi je taky zima a rád bych se ohřál? povyleze si výš a ještě chvilku uplatňuje třecí teorii, tvrdým penisem se otírá o její mokrý klín, moc spokojen, jak pěkně to klouže :twisted: :lol: :Love .
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pát pro 31, 2010 12:44 am

Sam: Nemůžu tě přece nechat strádat, lásko..pojď ohřeju tě...+slibuje a stáhne ho k dlouhému polibku (jeho mokré vlasy jí sice studí :lol: ) a víc se rozevře, aby se mohl hřát. :lol: :Love :* +
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pát pro 31, 2010 12:49 am

Molly: vezme si ji a chvíli se hřeje bez hnutí :lol: . a vidí, jak jí naskakuje husí kůže dotykem jeho dredů. hned toho využije a dělá pokusy s mokrými studenými vlasy a korálky na nich na jejích bradavkách. teprve pak se dá do pánevních výpadů.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » sob led 01, 2011 3:02 pm

Sam: +Má zimou tak přecitlivělé bradavky, že ze Samových experimentů málem vyletí z kůže. Ledové mokré provazce dredů a ještě studenější cetky jí působí skoro muka (má k orgasmu jen malinký krůček.. :lol: :lol: ), zalape po dechu a přikryje si bradavky dlaněni.+ Dost...nevydržím to...!+skoro vykřikne.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 02, 2011 7:51 pm

Molly: na její vykřičené přání ji odhrne své vlasy z hrudi a vystoupí z ní. ale přitiskne erekci na její bříško a stěžuje si. no dobře, dost... zklamaně souhlasí. ale to zase nevydržím já! otírá se jí o bříško a hladí ji po bocích. najádo... prosím... kňučí a domáhá se možnosti být s ní a v ní. a aspoň hledá její ruku, aby si ji položil na svůj penis. co mám dělat, abys to vydržela? olíbává ji po bradě a krku.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 02, 2011 8:18 pm

Sam: +Úplně stačilo, aby Samík přestal studit její bradavky. Když z ní vystoupí, zakňučí. Sevře něžně v dlani jeho penis a navede ho zpátky do sebe.+ Co máš dělat? Moc mě neposlouchat..+ zasměje se nelogické odpovědi své vlastní a přitáhne ho k polibku.+ Jenom to hrozně studilo, víš? Podívej, jsou celé rudé...+ˇukáže na bradavky a stěžuje si...ale už jen málo, protože zase cítí Samíka v sobě. :* :* +
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 02, 2011 8:54 pm

Molly: jak je zpátky, zase mu otrne a hned toho využije a pohybuje se kratšími důraznými výpady. ovšem komentuje nucenou odstávku. když ty taky nevíš, co chceš... remcá, ale ukazované bradavky něžně olízne teplým jazykem, aby jim nebylo zima a smutno :lol: .
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron