Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 02, 2011 10:20 pm

Sam: Jsem přece ženská..ne?+ zasměje se, ale do smíchu jí moc není. Intenzita Samových pohybů nutí i její tělo k větší aktivitě a pevné bradavky poskakují v rytmu Samíkovi blízko obličeje. :twisted: :Love +
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 02, 2011 10:28 pm

(pozor na oči! :lol: :twisted: )

Molly: a co jako? nechápe. v tempa a poletujících bradavek skoro dostává závrať.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 02, 2011 10:46 pm

Sam: Jsme nelogické...ženské...+vypraví ze sebe ztěžka a skoro tu závrať má taky, protože Sam je skvělý a dokazuje to s každým svým dalším pohybem.+ :*
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 02, 2011 10:52 pm

Molly: ženská... krásná... moje! na víc se nezmůže, neb je skoro u konce sebeovládání. a změní úhel, neb se dost bojí, že bude hotový dřív než ona a to nechce připustit. kvůli své pýše, ale taky jejímu potěšení.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 02, 2011 11:12 pm

ješita :lol: :*

Sam: +Ví, co na ní platí.+ Zakňučí a stiskne ho v sobě. Prohne se v bocích, čímž ještě úhel trochu změní a sjede prsty po Samových bradavkách.+ Už...+zašeptá...a pak zatne prsty do Samových žeber, jak cítí orgasmus vystřelující z jejího břicha do celého těla.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 02, 2011 11:20 pm

chlapeček... :roll:
(vím, že tahle mužská vlastnost je ti vzdálená, ba neznámá, ale ve snaze ukázat paletu povah co nejpestřejší ti odhaluji i neznámé kraje. :P )

Molly: už se chce radovat, jak to pěkně zařídil, když se do toho Molly vloží a ještě to přizařídí :lol: . a pak už nezbývá síla ani na ješitnost. prostě se udělá spolu s ní. moje... zachraptí on a chytí ji za boky a pro změnu prsty zaboří do měkkého zadečku. třesou se mu nohy a lapá po dechu.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 02, 2011 11:52 pm

(no, zas tak neznámá mi tato mužská vlastnost není.. :D Dokonce ji vidím i tam, kde si myslíš, že jsem slepá :lol: )

Sam: +Jsou na tom skoro stejně. Zrychleně dýchá a chvílemi ji polévá horko a chvílemi zima.+ Tvoje...+zašeptá. Celé její tělo povolí a nechá na sobě cítit Samovu váhu.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 02, 2011 11:58 pm

(ironie, ironie, ironie, ironie, ironie, ironie. a skromně u každého adresáta jen jednou... a já nemyslím, že slepá. ale naivní a nedovtipná... a zamilovaná.)

Molly: zažívá chvíle štěstí a velkého měkoučkého, heboučkého, teploučkého a voňavého pohodlí. brouká si pro sebe a Molly do ucha. úplně moje.. moje malá Molly. a drží si ji, protože je jeho a nechce ji pustit a potřebuje se jí dotýkat.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pon led 03, 2011 12:13 am

(no jo no... :oops: :? )

Sam: +Vrní jako kočka, hladí ho a šťastně ho poslouchá. Oheň v krbu zapraská a malinko ji vrátí do reality.+ Budeme muset přiložit...+zašeptá.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pon led 03, 2011 1:04 pm

Molly: to budeme, ale až za chvilku... zabručí a víc si ji přitáhne, ani se hnehne a nedovolí, aby se mu někam hnula ona. nikam nechoď. já za chvilku přiložím. oňuňává si ji ještě, než bude musit pustit a topit :) .
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron