Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » úte led 04, 2011 11:34 pm

Sam: Nikam nejdu...+a ještě se ho pevněji chytí, aby blo jasno, že to myslí vážně.+ Nádherně voníš...+sdělí mu po chvíli nesouvisle.+ :Love
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » úte led 04, 2011 11:36 pm

Molly: to ty voníš! začne ji pěkně očichávat a dráždit nosem všude po těle. občas ji i olíbne nebo olízne.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » úte led 04, 2011 11:48 pm

Sam: Ne! to ty...směje se a oplácí mu stejně, tedy, jak jen to jde.. :* +
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » úte led 04, 2011 11:55 pm

Molly: zuřivě jí opusinkuje paže, podpaždí, bok a zadeček, kde ji cvičně kousne trochu, neb je tam na to vhodný materiál. a po čtyřech doleze ke krbu a přiloží teda. fuj. to je práce. a já mám zase hlad. zase doleze k Molly a položí jí hlavu do klína. Samíček má hladíček. uááá!
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » úte led 04, 2011 11:58 pm

Sam: +Směje se, neb jí to lechtá a když přiloží a hlavu položí, hladí ho drbe v dredech.+ Ubohý Samíček...dal by si ještě buchty než Mollynka zjistí, co je tu za zásoby? Nebo mám v batohu nějaké sušené olivy a kus sýra...+cvičně navrhuje a chystá se vstát a prohlédnoutmístní zdroje.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř led 05, 2011 12:02 am

Molly: buchty sem! taky se posadí a chystán k akci. najdu něco suchýho na sebe někde? a ty taky. kouknu se, jak jsme na tom se dřevem. zase tak hrozný vedro tu není. na ty domácí práce. to už je na nohou a poplácá ji po bůčku, kontroluje, zda mu nestydne :) .
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř led 05, 2011 12:05 am

Sam: +Taky ho plácne - po zadku.+ V batohu bude všechno...a Nicol tady bude mít zásobu svetrů...víš, jak furt plete...+hrabe se ve zmíněném zavazadle a vytahuje buchty, kalhoty, suché ponožky, omylem vypadne její miniaturní prádélko... :lol: +...a v nejhorším máme kožešiny...+ usměje se přes rameno na Sama a naposled zavrtí zadečkem, než si natáhne kalhotky - výletní bavlněné.. :lol: +
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř led 05, 2011 12:24 am

Molly: dobrá! jau! chytí ji za ruku. pevně. pritáhne si ji. ale pak se usměje a políbí ji rychle do dlaně. pak najde své trenky a natáhne si je. chňapne rychle po pradélku a asi za ramínko, či za co, ho pověsí do okna na garnýž, aby bylo pěkně na očích a aby tam Moll bez štokrlete nedosáhla. pak koukne do nejbližší skříně a natáhne na sebe extra tlustý svetr se vzorem vyplétaným králíků a růží. hm! sluší mi to? jistě že ano! sám se pochválí a jde zjistit to dřevo.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř led 05, 2011 12:32 am

Sam: +Kouká za mizejícím prádélkem.+ Proč..? +nasupí se a pak se rozesměje při pohledu na elegána.+ Dokonalé! Polární móda! + Taky najde jeden tlustý svetr s vypleteným sobem, ale nejspíš je Honorého,protože si musí ohrnout rukávy a na délku ho má až skoro ke kolenům.+ Taky mi to sluší, ne?.. :P
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř led 05, 2011 12:36 am

Molly: rozhodně ti to sluší. proto jsem si to dal na výstavu, abych zachytil všechny ty nuance. zašklebí se na ni a mrkne ve dveřích. a zmizí hledat dřevo, sekeru a tak.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron