Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř led 05, 2011 12:43 am

Sam: Pozor na prsty...+ zavrtí hlavou za Samem a pak se vydá pátrat, co si kde Nicol ukryla za jídlo.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř led 05, 2011 12:47 am

MOlly: to se rozhodne nekomentovat. jsou slyšet rány - údery sekání a za chvíli se vrátí s košem naštípaného dříví. je to obrkoš. zahřál jsem se. a vypadá to, že bude v noci ještě pršet. mám tam ještě dva koše. ale zajdu tam až po jídle. ten třetí je stejně pro sichr. zdá se, že Honoré využil tradiční místní architekturu a že to tu s topením nebude tak náročné. a co budeme papat? stará se a Moll ho má hned za zadkem. chytí ji kolem pasu a kouká jí přes rameno.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř led 05, 2011 12:56 am

SAm: +Mezitím objevila velkou zásobu sušeného ovoce, nějaké konzervy a ecidentně sem pastevci zanesli i něco výdobytků salaše, protože se dal najít i sýr a další pochutiny. Opéká šunku z konzervy (polní kuchyně, no.. :lol: ), zasypává ji strouhaným sýrem, další klade na talíře s ovocem a olivami, aštěstí chlebapřibalila, takže je čím to zajíst. Vcelku se Samík může těšit na opulentní hostinu.+ Nech toho nebo to připálím...+odstrkuje ho a chválí za dřevo.+ Jsi skvělý, žes to nasekal...tady v horách někdy prší i několik dní v kuse...Uvidíme! + Nese mu i sob+ě na stůl jídlo.+ Prosím,pane Morffe!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř led 05, 2011 7:09 am

Molly: nepustí ji, dokud to fakt není nutné. pak ji tedy nechá nosit na stůl. nasává vůni jídla a občas jde i očuchat Moll a šimrá ji nosem třeba na krčku, aby ji trošku rozptýlil. tady to voní! zase. hodná Moll, nenechá nás strádat. pak ještě sáhne do kapsy batohu a vyndá obrovskou tabulku čokolády a dá ji na stůl (asi Lindtku Kafé Laté). hostina může začít, najádo. pak to tu zase ještě rozfajruju a pak už budu jenom ležet a ty mě budeš mazlit, jo?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » čtv led 06, 2011 8:10 pm

Sam: +Šahne ještě pro teplé rumopití a zasedne vedle Sama.+ Skvělý plán...jé ty jsi vzal i čokošku...+udělá jí to velkou radost. Kouká z okna na provazy deště a položí Samovi hlavu na rameno.+ Vlastně je hrozně fajn, že jsme na výletě...moc se mi to líbí...i když jsme zmokli...musíme častěji...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » čtv led 06, 2011 9:49 pm

Molly: určitě. musíme moknout častějc! kýve a cpe se. Možná na ni tak trochu i drobí :D .
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » čtv led 06, 2011 10:10 pm

Sam: +Smetává si drobky ze svetru.+ Ale né moknout...Same! Myslela jsem, že bysme mohli víc chodit ven...slíbil jsi mi taky cestu někam..no víš, kam normálně nemůžu...a třeba zase k moři...+posedla ji plánovací nálada. ;) +
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » čtv led 06, 2011 10:17 pm

Molly: k moři! to jo! tobě se stejská po těch kytkách a žouželi s obscéníma jménama, přiznej se! papá, konverzuje a ještě se u toho stačí Molly otřít tváří o tvář.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » čtv led 06, 2011 10:21 pm

Sam: Jo...stejská..a taky po tvým malování, čtení..a já nevím, po čem všem eště...+zasní se.+ Už je to tak dlouho, co jsme tam byli, vzpomínáš? +cinkne mu nehtem o náušnici.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » čtv led 06, 2011 10:29 pm

Molly: vzpomínám. ovšem já můžu kreslit skoro kdekoliv. mohl bych ti udělat do série obrázek s tématem "nahé batole na kožešině". nabízí a hladí ji po koleně pod stolem.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron