Pokoj pro hosty

Obydlí yohannky

Moderátoři: Beatrix, yohannka

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Engel » ned zář 23, 2012 5:09 pm

Jo..zhruba..někde tam.. Na stánku vám koupím klidně troje. +ušklíbne se+ nebo koupíme rykšu a já vás tam dovezu!
+stoupne si hrdě k orloju a poplácá ho+ vám se nelíbí? né, to je tu jako..fakt. to když ve správnou dobu stojíte na správným m ístě tak možná i zjistíte kolik je hodin! jednou za hodinu...za světla..v celou..
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » pon zář 24, 2012 6:27 am

+taky se směje a lidi po nich koukají, co za nemravnosti to povídají+ já nemám jen tak nějakou lišku!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Engel » pon zář 24, 2012 2:54 pm

+Dojdou dom a tam...hirošima a nagasaki dohromady+ KURVA!!! +zírá na ten bordel jak zjara a pak nevěřícně koukne na lišku stulenou v posteli a papoucha na větvi jak si probírá peří+ já vás...zabiju!!!
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » pon zář 24, 2012 3:50 pm

eee.. +nakukuje+ ajéé.. ehm... no.. +rychle letí a lapne lišku, aby ju nechytil dřív Engel a nevyhodil z okna+ to uklidíme +a lištička spokojeně zíívne a protahuje se jí v náručí+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Engel » úte zář 25, 2012 1:16 am

+drží kliku od dveří, že ta chudera už drží na svým místě silou vůle a Engel funí, jak se vážně drží, aby nezuřil...případně nevytáhl zbraň a všechny je tam nevystřílel+ Já si teď pudu koupit cigarety, a než se vrátím...+podívá se vražedně na yohannku, že tam bude naklizený. práskne za sebou dveřma, že spadne obrázek ze zdi a když vyběhne sousedka, co se děje, tak jí odpoví+ NIC! +tak mile, že ta chudera tlakovou vlnou jeho příjemnýho výrazu zapadne zpátky do bytu+ Scheissarbeit! +zavrčí si ještě když sbíhá schody a de si dát někam panáka+

+Kamil...znaje svýho pána moudře mlčí a jak prásknou dveře tak nadskočí metr dvacet+ KURVÁÁÁ! +zakráká polekaně+ NASRANEJ, PÁN JE NASRANEJ! +sděluje yohannce dobrosrdečně+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Předchozí

Zpět na yohannčin domeček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron