Pokoj pro hosty

Obydlí yohannky

Moderátoři: Beatrix, yohannka

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » pon zář 17, 2012 4:20 pm

ježiš! +otevře oči+ kamile! ty zrůdo! ufff.. +vydýchá se jak se lekla+ tohle nesmíš... mh.. no a kde máš piškotky, co? +sedne si a pohladí ho+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Engel » úte zář 18, 2012 10:31 pm

Nekecám! A když budete zlá na kamila, rozjebete to akorát tak sama sobě. +dožere jídlo a kouká c o by tak ještě, tak si dolije aspoň kafe+ Vy si stěžujete na mě, ale co já o vás vím? Kdybych si něco nevyhrabal, tak od vás se člověk nedozví ani ň.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » stř zář 19, 2012 3:32 pm

to né.. on Kamil.. no.. není až tak hroznej, dá se to snýst +snaží se tvářit, že si ho vůůůbec neoblíbila a neplánuje ještě zajít do zveráče mu nakoupit nějaký mňamky+ coooo? +směje se+ to není pravda! stačí se zeptat třebaa bärbel a ta vám hned o mě všechno vyklopí
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Engel » čtv zář 20, 2012 1:27 am

+Jenom zvedne obočí a sleduje pročže mu to příde, že yohannka kecááá+
Ale je! bärbel o vás ví taky kulový..a ač se tváří jako prvotřídní drbna, vydolovat z ní ty vážně důležitý informace není až taková sranda. je to pěkně chytrá blondýnka. +ušklíbne se, že díky jejímu vzhledu jí projde prakticky všechno a ještě je inteligentní+ Schválně, co byste mi o sobě řekla vy, kdybysme se právě seznámili? +opře se loktama o stůl, podepře si bradu a upřeně ju sleduje+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » čtv zář 20, 2012 2:10 pm

já? +směje se+ nenene, to se tak nedělá.. to nejde říct: tak mi o sobě něco povězte.. to se dělá.. v soutěžích a pracovních pohovorech. Mě holt musíte poznat a pak.. +zarazí se+ pak zjistíte, že.. by bylo lepší kdybyste mě nikdy nepoznal, věřte mi...
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Engel » čtv zář 20, 2012 3:56 pm

Teď nehrajem na věřte-nevěřte, představte si, že jste na pracovním pohovoru. Jaká je vaše oblíbená barva?
Kde byste chtěla žít?
Čím jste chtěla být jako dítě?
Jaká je vaše slabá stránka?
Co na sobě máte ráda?
Čeho si vážíte na lidech kolem sebe?
Co byste nikdy v životě neudělala?
Co ve svým životě byste změnila?
+vychrlí na ni fakt jak u pohovoru+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Engel » pát zář 21, 2012 10:51 pm

+zkontroluje jestli liška poslechla, zamkne a seběhne za yohannkou+ Do místní vyhlášené restaurace. a pak ti ukážu špilberk..a petrov...+to furt přehazujem sem a tam.. nabídne jí rámě, a když se ho chytne, tak si ju vede, že se tváří jako největší big boss+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » sob zář 22, 2012 10:12 am

a tam všude půjdem pěšky? +jestli si neměla vzít radši kecky a zavěsí se mu do ráměte+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Engel » ned zář 23, 2012 12:31 am

No..jo? +koukne jí na boty+ A nebo taky néé...+cuknou mu koutky+ ale je to docela kousek...+volnou rukou si zapálí a dojdou..na svoboďák třeba+ Tohle je náměstí svobody...to je prostě náměstí. Logicky. a támhle je morovej sloup...tam jede šalina..a tohle je náš orloj...takovej..specifickej..+změří si ho pohledem+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » ned zář 23, 2012 11:16 am

no jestli je to.. někde tam +ukáže směr špilberk+ tak to je vysoko! +směje se+ tam mě budete muset asi odnýst, nebo mi cestou koupit lepší boty.
mhm, pěkný. +rozhlíží se tam a zrak jí padne na orloj+ ehm... to jako.. tu máte.. z nějaké.. recese? +cukají jí koutky+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na yohannčin domeček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron