Angelův pokoj

Bývalý hotel z roku 1900 v Hollywoodu, nyní zchátralý a momentální útočiště upírů Spikea a Angela

Moderátoři: Spike, Angel

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » sob bře 12, 2011 9:25 pm

+Vrátí se k sobě do pokoje, vztekle práskne dveřmi a zůstane stát uprostřed místnosti. Má chuť do něčeho praštit, nejlépe aby to bylo živé a hodně to křičelo. Zalituje že se slitoval nad Brunem a přejde ke své knihovničce. Prohlíží si tituli, jak hledá něco co by ho zaujalo a hlavně uklidnilo jeho předrážděné nervy. Povytahá tak několik knížek, jednu dokonce nechá napůl venku z knihovny jak je roztržitý. Další si vezme a odejde ke své posteli. Knížka kterou nedozastrčil se sama vrátí na své místo, čehož si Angel ani nevšimne. Když se čtením dostatečně uklidí, tak si zaběhne do koupelny se vykoupat. hodí na sebe pižamo a lehne si+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » sob bře 12, 2011 9:58 pm

+tiše vklouzne do pokoje a stejně tiše zavře dveře, které ani necvaknou. po tý noční můře má neodbytnou potřebu se ujistit, že je Angel v pořádku. jen s lehkým zašustěním županu se přesune k nohám postele, jednou rukou se opře o sloupek a zahledí se na Angelovu spící tvář, v duchu se přemlouvajíc aby se sebrala a odešla, dokud si jí nevšimne, ale pořád stojí na místě, neochotná se pohnout a odejít, možná to bude i tím, že se jí nechce spát samotný a stále ta potřeba vědět, že je Angel v pořádku, jí taky nijak nepomůže+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » sob bře 12, 2011 10:01 pm

+Do snu, kde se mu vyjimečně zdá o něčem pěkném a to o Buffy, mu pronikne jakýsi neurčitý zvuk který nepatří k ději, takže se okamžitě probudí. Prudce se posadí na posteli, plně probuzený a připravený se bránit, ale jediné co uvidí je Neferet postávajíc u nohou jeho postele+ Neferet? +zeptá se s údivem+ Co tu děláš?
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » sob bře 12, 2011 10:04 pm

+lekne se, když se Angel posadí na posteli a to zrovna ve chvíli, kdy si řekla, že by skutečně měla jít+ No... já... ehmn... jsem... +souká ze sebe a neurčitě mávne ke dveřím+ Jen jsem chtěla to... ehmn... se ujistit, že jsi v pořádku. +vysouká ze sebe nakonec první věc, která jí napadne+ Nemohla bych tu přespat? +vypadne z ní najednou ani sama neví proč, ale na jednu stranu by aspon měla jistotu, že bude v přes den v pořádku, o snu se raději zatím nezminuje, ikdyž je poněkud trochu neklidnější+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » sob bře 12, 2011 10:13 pm

+Čeká co z ní vypadne za u odpověď, přičemž nakloní hlavu na stranu ve zvědavém gestu. Nad jejím dotazem se zprvu zamračí, trochu zamyšleně a trochu nejistě, než pomalu kývne hlavou a odhrne peřinu a posune se aby si vedle něho mohla lehnout. Vlastně se posune víc než je nutné, čili leží na druhé straně postele+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » sob bře 12, 2011 10:19 pm

+nerovzně čeká, jak se Angel vyjádří. když jí dovolí u něj přespat, trošku se pousměje, stáhne ze sebe župan, který odloží na křeslo a vleze si do postele na místo, kde předtím ležel Angel+ Děkuju. +zamumlá a stočí se skoro do klubíčka, dál sledujíc jeho obličej+ Omlouvam se, že jsem tak odpoledne vyletěla. +opkračuje v mumlání, než si uvědomí, že asi chce Angel dál spát, tak zmlkne, ale dál kouká, ráda by se k němu přitulila, ale když se tak odsunul na druhou stranu postele, tak si to zatím nedovolí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » sob bře 12, 2011 10:23 pm

+Urovná si peřinu na prsou, složí na ni ruce a zahledí se na delší dobu tiše do stropu, kde se tu a tam mihne světlo z venku jak se závěs nepatrně pohne+ Já taky +řekne tiše+ Také se omlouvám +pootočí k ní hlavu. Jeho oči se ve tmě trochu lesknou, jako oči kočky, ale ne tak silně. Možná je to i jen zdání+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » sob bře 12, 2011 10:31 pm

+lehoučce, téměř neznatelně se pousměje, ruka jí tak nějak impulsivně vyklouzne zpod deky a lehce ho pohladí po tváři, když si uvědomí co dělá, rychle jí stáhne, schová pod deku a skloní oči, nečekala, že by se jí omlouval+ Po cestě z lékarny jsem nad tím přemýšlela. +začne tiše a oči opět pomalu zvedne+ Pokud by to tu bylo delší dobu, tak teoreticky... nevim co se dělo, když jsem... byla tenkrát v bezvědomí. +nějak jí přijde blbý říct "když jsem umírala" a lehce trne rameny+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » sob bře 12, 2011 10:49 pm

+Trochu ucukne když se ho Nef dotkne, nemá rád nečekané doteky+ Co tím myslíš? +obočí se mu svraští jak se snaží rozluštit co to vlastně hnědovláska říkala. Asi by potřeboval žensko-chlapský slovník, aby jí pořádně rozuměl+ Myslíš si snad že je to kousek tvojí duše co opustil tělo když si umírala?
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » sob bře 12, 2011 10:56 pm

Hmn... +zamyslí se podmračeně+ Spíš jsem měla na mysli, že se moje magie scvokla a začala probouzet kde co, ale ta teorie z duší není špatná. Obojí by vysvětlovalo ztrátu moci a ... ty další věci. +řekne vyhýbavě a nakrčí čelo a ještě víc se zachumlá do deky, takže jí kouká jen hlava+ Jak zjistíme, co to je?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Hyperion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron