Angelův pokoj

Bývalý hotel z roku 1900 v Hollywoodu, nyní zchátralý a momentální útočiště upírů Spikea a Angela

Moderátoři: Spike, Angel

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » ned bře 13, 2011 12:07 am

Nijak. Nemá fyzickou formu, je nehmotný +vysvětlí. Poslouchá jak vypráví o svém snu, o beznaději, strachu a neřešitelné situaci+ Ten pocit znám +podotkne jen tak koutkem úst+ Já hned tak neumřu... bohužel +hořce se pousměje+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » ned bře 13, 2011 12:14 am

Oh... aha. +pomalu přikývne nad jeho vysvětlením, zvedne k němu oči, když po jejím líčení snu promluví, nadzvedne se na ruce a přišoupne se k němu, hlavu si mu položí těsně vedle jeho ruky, takže může cítit její dech na kůži a ruku mu položí kolem hrudi+ Ale můžeš odejít. +špitne a jakoby celým tím svým postojem i říkala "nechci abys odešel, zůstaň se mnou", ale nepromluví ani slovo+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » ned bře 13, 2011 12:19 am

+Nejdřív se napne pod jejím dotekem a dechem, až se mu mocně pohnou svaly na paži, ovšem po chvilce se zase trochu uvolní a vydechne všechen vzduch z plic. Kouká do stropu, ne na ni, ale jeho ruka, ta na které mu neleží, se zvedne a položí na její, kterou má hozenou na hrudníku+ Nikam nejdu +zamumlá+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » ned bře 13, 2011 12:25 am

+trpělivě čeká na to co se bude dít, jestli jí vynadá, nebo nechá ležet u něj. znatelně se uvolní, když jí nechá u sebe, ani netušila že byla tu chvíli tak napnutá+ To jsem ráda... moc ráda. +zašeptá, nepřítomně mu začne palcem přejídět po hrudi, je to téměř neznatelný pohyb, ale i tak dokáže vyjádřit, jak moc je za to ráda. zvedne k němu oči a tiše ho pozoruje, přitom se lehoučce usmívá+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » ned bře 13, 2011 8:48 pm

+Trpělivě snáší jak mu Neferet muchlá pyžamo, kouká do stropu a mlčí. Neví co by měl říkat. Není mu nepříjemné že tu je, vlastně naopak se mu to líbí. Necítí se tak sám. Jenže zároveň má dojem že to není správné, ten pocit zrady v jeho duši a mysli pořád ještě neodešel+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » ned bře 13, 2011 8:56 pm

+přisune se k němu ještě o kousíček blíž, takže se k němu tak nějak přitiskne, postupuje pomaloučku zjišťujíc, co jí dovolí a co ne, hlavu si mu opře o paži, trošku se zavrtí, aby našla pohodlí+ Už jsem ti řekla, jak moc ráda jsem, že jsi zpět? +broukne tichou otázku, tulíc se tváří k jeho paži+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » ned bře 13, 2011 9:33 pm

+Cítí její teplé tělo jak se mu tiskne k ruce a k hrudi. Je to příjemné a samozřejmě i vzrušující. Teplo z její přitomnosti se mu šíří až do slabin, jenže on se tomu nehodlá poddat. Tedy ne úplně. Povzdechne si, pootočí hlavu k Nef a vdechne vůni špamponu z jejích vlasů smíšenou z jemným nádechem potu a její přirozené vůně+ Tohle nedělej Nef. Netlač na mě +požádá ji šeptem+ Tím že se spolu dnes pomilujeme ni nezískáš. Tělo je jen... tělo. Nic neznamená, je to nástroj, který můžeš dobře využít +v hlase mu zní hořkost+ Je jenom na hraní +je jasné odkud tenhle jeho náhled na svět pochází a z jaké doby. Aniž by si toho někdo všiml se jim mihne za zády stín drobné postavičky+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » ned bře 13, 2011 9:43 pm

+nepatrně sebou trhne, když na ní tak promluví+ Nic nedělám... +brání se velice slabounce a tiše+ Nepřišla jsem sem kvůli tomu, abych se s tebou vyspala... +zvedne hlavu a stočí k němu pohled+ ...jen jsem chtěla vědět, že jsi v pořádku a ... +trochu zaváhá+ ...stýskalo se mi. +přizná se po chvíli, možná nechápe jakej na něj působí, když je takhle blízko nebo to teď nechce chápat, těžko říct+ Ale jestli chceš lehnu si zpět na druhou stranu postele. +nadzvedne se do jakéhosi pololehu, jednou rukou se mu opírá o hruď na druhé pololeží, aby se mohla rychle odsunout čekajíc na jeho odpoved+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » ned bře 13, 2011 10:01 pm

+Vydá něco jako tichý, hořský smích udušený v jejích kštici hnědých vlasů+ Krásná žena přijde skoro nahá do mé postele a nechce sex? Tomu nevěřím +odhrne jí vlasy z krku, přejede po něm prsty, zejména se zastaví na kousnutích od Spikea. Je mu líto že tam nejsou i jeho kousance, ale nehlas to neřekne, ostatně ví že Nef jeden otisk jeho zubů už nese+ Vždyť ti musí být jasné že nechci aby si šla na druhou stranu postele.
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » ned bře 13, 2011 10:18 pm

To zní jakobych přišla jen ve spodním prádle, ale jestli sis nevšiml, tak mám na sobě pyžamo. +brání se s trochou něhy v hlase+ Skutečně jsem sem s tím nepřišla. +dál se zarytě brání, ale mluví v minulém čase, takže součastnost bude jiná. nakloní hlavu mírně na stranu nastavujíc tak kůži na krku dotyku jeho prstů+ To... ano. +souhlasí po chvíli+ Takže chceš, abych u tebe zůstala? +spíš se asi ujišťuje a přitom se k jeho tváři přiblíží o něco tu svoji+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Hyperion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron