Angelův pokoj

Bývalý hotel z roku 1900 v Hollywoodu, nyní zchátralý a momentální útočiště upírů Spikea a Angela

Moderátoři: Spike, Angel

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » pon bře 14, 2011 1:54 am

+Neustane v laskání dokud si Neferet neprožije celí svůj orgasmus, pak vytáhne prsty z jejího těla, olíže je, otře si pusu a lehne si vedle ní. Mlčí, hledí do s tropu z lehkým úsměvem na rtech a poslouchá její pravidelný dech+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » pon bře 14, 2011 2:06 am

+jen pomalu jí dochází, že si Angel lehl vedle ní a nehýbe se. pomalu otevře oči a otočí k němu hlavu. chvíli pozoruje jeho profil, než se přetoší na bok a přitulí se k němu+ Počítám, že teď už mi skutečně neuvěříš, že jsem sem přišela jen abych se ujistila, že jsi v pořádku. +broukne tiše pokoušejíc se sklidni splašené srdce, jednu ruku mu položí na hruď, vklouzne s ní mezerou mezi knoflíky pod látku a nechá jí spočívat na jeho kůži+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » pon bře 14, 2011 2:10 am

+Položí ruku na její, aby nemohla pokračovat i kdyby chtěla+ Myslím že na tom nezáleží +odvětí polohlasně. Pomalu k ní pootočí hlavu, nejdříve se jí podívá do očí, ne sklouzne pohledem po jejím rameni na bok a štíhlé nohy složené na posteli+ Jsi pořád stejně krásná jako si pamatuji +podotkne jen tak na okraj+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » pon bře 14, 2011 2:22 am

+začne si v duchu opakovat, že na něj nechce tlačit, takže ruku nechá vklidu spočívat na jeho hrudi opakujíc si, že alespon získala ten dotyk navíc k tomu, co prožívala před chvílí. neví co má na jeho lichotku říct, dokonce se začervená, což je celkem absurdní po tom všem, ale je to tak, červená se a dalo by se říct že téměř cudně sklopí na chvíli zrak, ale její následující pohled ve stylu "a ty pořád tak něžný" ani nepotřebuje hlasitý tlumočení+ A taky jsem pořád tak nemotorná. +svěří se tiše+ Někdy se divím, že mě Spike už nezavřel do klece. Moment. +zarazí se+ To už vlastně udělal. +spíš jakoby nad tím zauvažovala, než krátce potřepe hlavou+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » pon bře 14, 2011 2:27 am

+Jelikož se zdá že už se o nic Nef nepokusí, její ruku pustí a dá si ji za hlavu, zároveň ji druhou obejme kolem těla. Překvapeně mrkne, načež se mírně zamračí+ Zavřel tě? Proč? +nechápe proč by to Spike dělal, tedy chápe, protože je to úchyl, ale stejně by rád znal něco bližšího+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » pon bře 14, 2011 2:40 am

+hlavou se mu pohodlně unízdí v podpaží a spokojeně si tak nějak vydechne+ No protože jsem odmítala zůstat sedět na místě. +vyjeví svůj názor na důvod+ Potom, co mě unesl z nemocnice, jsem nesměla nikam samotná, ani jsem nemohla z baráku vystrčit nos anižby mi nevynadal. Měla jsem dojem, že dokonce zabarikáduje všechny okna... +zavrtí nad tím hlavou+ Těch několik prvních dní bylo hodně zlých. Pořád jsme se hádali kvůli všemu možnýmu, pak spolu nemluvili a zase se hádali. Jedna taková hádka, začala kvůli tomu, že jsem chtěla jít nakoupit, tedy myslím, skončila tím, že jsme se trošku poprali a já skončila s tim kovovym obojkem na krku, přivázaná u zdi a zavřená v kleci s tím, že tam zůstanu dokud nepřijdu k rozumu. +pokrčí nad tím ramenem, ale hlas má smutný+ Byla jsem nějaká tvrdohlavá, takže nakonec ztratil trpělivost a pro změnu mě chtěl vyhodit, takže jsem se tam zavřela sama s tím, že tam zůstnu dokud si pořádně nepromluvíme. +převypráví mu ve velký zkratce co se tu ze začátku dělo, když byl pryč+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » pon bře 14, 2011 2:45 am

Aha +řekne když mu to dovypráví. Dál už jenom mlčí a utřiďuje si to v hlavě. Zdá se že nejen že Spike nějak zdivočel, což očekával už když odcházel a co bylo z malé části důvodem proč se vrátil, zároveň zjistil jaké choutky podle všeho Neferet skrývá za svou milou tvářičkou. Koutky rtů se mu při tom zjištění potěšeně zvednou+ Chtěla by ses tam vrátit? +zeptá se velmi nenápadně na to jestli by si zase chtěla vlézt do klece+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » pon bře 14, 2011 10:51 am

+tiše odpočívá tulíc se k němu+ Hmn... +protáhne zamyšleně a skutečně se nad tím zamyslí a nepřítomně mu začne přejíždět palcem po hrudi, není to cílené, spíš takové bezmyšlenkovité+ Možná ano, někdy.... +odpoví neurčitě+ Nebylo to zase tak špatný, kdybych nebyla rozčílená, tak by... +zarazí se, říkat, že by se jí tam docela líbilo, nějak nechce, připadá jí to divný, že by se jí líbilo být zavřená v kleci, myslí se jí proženě poněkud určitější obraz, zahrnující klec, řětezy, chlad na rozpáleném těle... zarazí se v myšlenkách opanujíc se, že takhle by asi neměla myslet+ Na druhou stranu, tam byl docela klid. +zamumlá, aby odvedla pozornost od nedokončené věty+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Angel » pon bře 14, 2011 10:09 pm

+zvedne jí bradu ks obě, aby se jí mohl pořádně podívat do očí+ Za to se nemusíš stydět +řekne měkce s něžným úsměvem a zároveň vzrušenými temnými plamínky v očích+ Vlastně naopak... +položí ji ruku na krk, tak jak jen to jde přim jak leží+ Nám to vyhovuje. Já i William máme touho... dominovat ti, rozkazovat a ovládat tě. Při milování myslím +ďábelsky se usměje+ Chtěla by sis trochu... hrát?
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelův pokoj

Příspěvekod Neferet » pon bře 14, 2011 10:19 pm

+nesměle se na něj pousměje, když jí řekne, že se nemusí za takovýhle myšlenky stydět, za to, že se jí to líbilo. přemýšlí nad jeho otázkou, hodně hluboce a vážně nad ní přemýšlí, i když odpověd zná, když vid ty plamínky v jeho očích a úsměv na tváři, taky co by pro něj a taky pro Spikea neudělala. pomalu k němu zvedne oči, ještě pomaleji přikývne a velice, velice nesměle se pousměje.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Hyperion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron