Neferetin pokoj

Bývalý hotel z roku 1900 v Hollywoodu, nyní zchátralý a momentální útočiště upírů Spikea a Angela

Moderátoři: Spike, Angel

Neferetin pokoj

Příspěvekod Spike » sob led 08, 2011 10:36 pm

Obrázek
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » ned led 09, 2011 11:41 pm

+vyletí ze Spikeova pokoje a přede dveřmi se zarazí. přitáhne si k tělu košili a opatrně otevře. je obezřetná, kdo ví, co na ni Spike přichystal. nakoukne dovnitř a skoprní. s otevřenou pusou kouká na zcela nový pokoj. strčí do dveří, aby se otevřeli a pomalu vejde dovnitř. naprosto v šoku se zastaví uprostřed a rozhlíží se+ To je... +pomalu se otáčí dokola+ ...úžasný. +vydechne a přejde ke skříni. přejede prsty po dřevě a namátkou jednu otevře a strčí do ní hlavu, pak jí zase zavře a posadí se na postel hned přímo zrdcadlu+ To je neskutečný! +je neuvěřitelně nadšená a vstane, obejde postel a zase se rozhlíží+ Nádherný... to je... +zarazí se a vyletí z pokoje, aby se vrátila ke Spikeovi+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Spike » stř led 12, 2011 12:02 am

+Vejde sní do jejího pokoje, dovede jí k posteli a tam posadí+ Víš čeho sem si všimnul lásko? +vezme jí za botu, kterou jí zkušeným hmatem stáhne z nohy+ Že si furt nemocná. Zejména v poslední době +stáhne jí druhou botu a obě uloží u postele+ Neměla bys jíst nějaký vytamíny? +sedne si vedle ni na postel+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » stř led 12, 2011 12:15 am

+nechá se odvést od pokoje a svoje poznámky o tom, že jí nikdo nevaroval si nechá pro sebe. posadí se na postel a začíná shlédavat, že její postel nejen, že je velká, ale bude i pohodlná+ Hmn... +zabrouká na jeho otázku a trošku nepřítomně sleduje, jak jí sundavá boty+ Já nejsem nemocná. +trošku se nad tím zamračí, ale spíš tak nějak roztomile+ Když nepočítam momentální stav, tak nemám ani rýmu. +když si k ní sedne, odloží si mu hlavu na rameno+ Vitamíny? +broukne mu skoro do ucha, jak tak má odloženou hlavou+ Možná tak na krvotrovrbu, ale nejsem si jistá, jestli se dají sehnat normálně v lékarně.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Spike » stř led 12, 2011 10:32 pm

Jo máš pravdu, ty si nemocná leda tak tady +poklepe jí klouby prstů na čelo+ Máš tam občas pěknej zmatek puso, zejména v poslední době +vytáhne si normýlní cigarety, zapalovač a zapálí si, anižby se jí ptal na svolení+ Si svař víno. To je starej babskej recept na chudokrevnost. Taky se to pilo během menstruace +zarazí se, potom mávne rukou+ zapomeń že sem něco takoví řek a že to vůbec vim. Je to totiž divný +nabýdne jí cigaretu+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » stř led 12, 2011 10:43 pm

+zaxichtí se, když jí poklepe na čelo, ale je to spíš trošku vesele xichtění+ Hmn... +zamručí+ Jo tam je neuvěřitelnej zmatek. +souhlasí nakonec+ Ale nejhorší je, že nevim jak si tam udělat pořádek. +povzdechne si a jen zvedne obočí, když Spike vytáhne cigarety, bude holt muset potom pořádně vyvětrat. krátce se tiše zasměje, když tak mává rukou+ Ne děkuju, i bez toho mi je špatně. +odmítne a zakroutí hlavou. poposedne si kousek dál, hodí nohy nahoru a položí si mu hlavu do klína, ruce si založí na břiše, takže více méně balancuje na hraně postele+ Ale není to špatnej nápad... svařený víno... na to jsem si nevzpoměla. +lehce nakrčí čelo+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Spike » stř led 12, 2011 10:58 pm

+Přendá si cigaretu do levé ruku a pravou jí začne prohrabovat vlasy+ Jo, tekavej stav znám +řekne zasmušile+ Kdysi sem je taky míval, občas mám i teď. Člověk má dojem že má v hlavě víc myšlenek, než je tam prostoru. Divný. Mozek má prej takovou zásobu volný kapacity paměti že mu vydrží na desetisíc let života +zaperlí dalším moudrem, Neferet ho tak může poznat i z jiné stránky+ Jo a hezky to voní.
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » stř led 12, 2011 11:07 pm

+spokojeně přivře oči, když jí začne prohrabovat vlasy+ A jak jsi se s nimi vypořádal? Přešlo to samo... že se sami srovnali? +zajímá se+ Mam totiž dojem, že jestli ještě chvíli budu přemejšlet, tak se mi hlava rozkočí. +povzdechne si+ No... +protáhne trošku vesele+ ...tak to si nějaký budu muset svařit, když hezky voní. +usmívá se na něj+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Spike » stř led 12, 2011 11:31 pm

+Zasměje se+ Já je držím v šachu chlastem a cigárama. Když to na to mě jde, tak si otevřu lahev něčeho tvrdýho a naleju to do sebe, všechny zlí myšlenky sou hned pryč +mávne rukou jakoby je někam odháněl+ To máš s tý trávy, že tě bolí hlava. Vyspi se a bude ti dobře, uvidíš +slíbí jí+ Jasně, když se to víno nevypaří než ho svaříš.
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » stř led 12, 2011 11:39 pm

+zamyslí se nad tím, jestli by to vážně zafungovalo+ Jestli mě to brzo nepřejde, tak to asi zkusím. Sice mi pak bude strašně blbě, ale když mi daj pokoj... +pokrčí lehce rameny+ Hmn... +přikývne a pousměje se+ A zůstaneš tu se mnou? +zeptá se naprosto nevinně+ Tak vypařit by se mělo. +uculí se+ Nechtěl si náhodou říct, pokud ho nevypiješ dřív, než bude svařený? +zvedne lehce obočí a kouteky úst jí povážlivě cukají, jak zadržuje smích+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Další

Zpět na Hyperion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron