Neferetin pokoj

Bývalý hotel z roku 1900 v Hollywoodu, nyní zchátralý a momentální útočiště upírů Spikea a Angela

Moderátoři: Spike, Angel

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Angel » úte úno 08, 2011 11:57 pm

A co jsem měl jiného dělat? +zeptá se+ Chtěl jsem se zabít a nepovedlo se to. Několikrát jsem se už o to pokusil, pokaždé jsem přežil, takže mi nezbívá než žít dál se svou vinou a pokoušet se ji odčinit +zamrká nad tím co Neferet říká. Pomalu kývne+ Ehm asi tak +souhlasí, i když přesně neví co že to vlastně Nef říkal+ Někdy je.
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » stř úno 09, 2011 12:03 am

Svojí vinnou? I když Angelus vznikl z tebe, nemohl jsi ovlivnit jeho jednání. +pozastaví se nad tou vinnou+ Někdy. +tiše se zasměje, když tak Angel mrká, je jí jasný, že neví co říkala, protože to ani pořádně neví ona sama+ Ehmn... promiň... už... nebudu se smát... +zvážní, když si uvědomí, že to bylo asi dosti nemístné+ Asi bych toho měla nechat, jsem dneska nějak extra zvědavá... +zatváří se omluvně, nad svojí zvědavostí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Angel » stř úno 09, 2011 12:13 am

To na mé vině nic nemění. Neměl jsem dopusti aby se ze mě to monstrum vůbec stalo +to je sice ještě nelogištější, ale nevypadá to že by si tím Angel lámal hlavu+ Možná tě moje odpovědi přesvědčí o tom abys neděla nějaké hlouposti a přestaneš se o nás bát +hloupost myslí aby se mu snažila zavděčit. není tak nevšímaví, aby mu nedošlo ač se bude Nef snažit. Vstane+ Doufám že už si klidná +řekne jenom, pak se otočí a bez dalšího odejde z pokoje+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » stř úno 09, 2011 12:19 am

+ani nestačí nějak zareagovat, jen otevře a zavře ústa, než si uvědomí, že Angel odchází+ Děkuju... za odpovědi. +řekne ještě zádům, která zmizela ve dveřích a padne zády na postel. tohle jí zmátlo ještě víc, absolutně netuší, proč přišel zrovna Angel a proč jí odpovídal na všechny otázky. ani ta jeho poznámka o dělání hloupostí. povzdechne si a posadí se. měla by se asi omluvit Spikeovi, ale nějak se jí do toho nechce, nakonec si povzdechne a přeci jen vstane, aby vyrazila najít Spikea a pokusit se omluvit+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Spike » stř úno 09, 2011 10:48 pm

+Už na chodbě si ji přitáhne do náručí a uvězní její rty ve vášnivém polibku. Přitiskne jí ke dveřím, zabloudí rukama pod její tričko až k zapínání podprsenky, které rovnou preventivně rozepne, aby to pak bylo snažší. Zatím co jednou rukou jí ohmatévá prso, hlavu má vtisštěnouv jejím krku, druhou rukou se snaží otevřít kliku. Nakonec se mu to povede, takže vpadnou, doslova, dovnitř a plácnou sebou na zem+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » stř úno 09, 2011 10:57 pm

+jednu dlaň mu položí na dlaň laskajíc jeho krk a druhou mu zajede zezadu do vlasů přitahujíc si ho tak v polibku blíž+ Au... +vydechne, když padne zády na podlahu, naštěstí se moc nepraštila do hlavy, i když na ni Spike spadl, takže se od něj nemusí odtáhnout. vzápětí se ale tiše zasměje a bleskově mu stáhne z těla košili, která vzápětí letí někam do kouta a přitáhne si ho k dalšímu polibku, očividně jí je fuk, že leží na zemi, protože mu nohama obejme boky a začne mu vytahovat tílko+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Spike » stř úno 09, 2011 11:11 pm

+Směje se tiše, trochu vrčivě, ale je to rozhodně spokojený smích. Stáhne jí z těla tričko, po něm tak nějak i podprsenku, která mu překáží. S nadšením a trochou hrubosti jemu vlastní se doslova vrhna na její odhalená ňadra. Tiskne je v dlaních, líbá je, jakyzek přejíždí po bradavkách. Postupuje dolů přes její břicho k zapínání kalhot. Snadno ho rozepne, i když za něj několikrát netrpělivě trhne a stáhne jí kalhoty z boků+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » stř úno 09, 2011 11:20 pm

+směje se dokud se nezačně věnovat jejím prsům, spokojeně zavrní a přitiskne si jeho hlavu blíží, netrpělivě mu zatahá za tílko, než mu ho přetáhne přes hlavu a někam odhodí. nadzvedne se na loktech, aby viděla jeho počínání a tiše se vesele směje, když vidí jak netrpělivě trhá zipem, potom se nadzvedne, aby jí je mohl stáhnout z boků, takže zůstane jen ve slabých kalohtkách, na kterých se již podepsalo vzrušení, které jí proudí žilami. tak nějak se na něj vesele culí a oči se jí lesknou touhou+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Spike » pát úno 11, 2011 9:42 pm

+Veselse se zazubí a snadno ji zbaví kalhotek, které si bez rozpak strčí do kapsy+ Tam je spoň nezahodíme někam za postel +vysvětlí racionálně. Zvedne si ke rtům její zápěstí, přejede špičkou jazyka po rýsujících se modrých žilách a pak zaseje, jakoby chtěl krev z nich protáhnout přes kůži+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » pát úno 11, 2011 9:48 pm

+nejdřív chce pobouřeně vykřiknout, když jí zabaví kalhotky, ale pak si to rozmyslí a jen se zazubí+ Fajn, tak mi je pohlídej... budu je chtít zpátky... +nakloní hlavu s uličnictkým výrazem na tváři na stranu. s pootevřenými rty a lehce zrychleným dechem sleduje jeho počínání+ Víš, že takhle to nefunguje? +zeptá se tiše, zlobí ho a užívá si to. na tváři trochu víc jak poťouchlý výraz a jiskření v očích to jasně dokazuje+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Hyperion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron