Neferetin pokoj

Bývalý hotel z roku 1900 v Hollywoodu, nyní zchátralý a momentální útočiště upírů Spikea a Angela

Moderátoři: Spike, Angel

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » ned úno 13, 2011 11:10 pm

+našpulí roztomile rty, jak s ním nesouhlasí+ Ale před tím, než jsem vás poznala, tak jsem byla víc jak samostatná. +řekne vítězoslavně, že si vzpoměla na dobu, kdy skutečně byla samostatná+ Říkal si, že toho začínáš litov. +připomene mu tiše a nakloní hlavu na stranu+ Ale nevím, co jsem zase provedla, že jsi to řekl. +smutně přimhouří očka+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Angel » ned úno 13, 2011 11:13 pm

Vidíš +hodí jí nohy nahoru na postel, hezky do pohodlné polohy+ tak by sis ty časy mohal připomenout +tyčí se nad ní ruce složené na prsou, trochu se mračí ale ne rozlobeně nebo zle, prostě jen tak jako vždycky+ To jsem nemyslel vážně +povzdechne si a promne spánek+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » ned úno 13, 2011 11:16 pm

To nejde. Už se tam nikdy nevrátím... +pohodí rukou k oknu, kdo ví co tím myslí+ Nechci pokračovat v tom, co jsem dělala. +zamumlá a zamračí se+ Vážně? +očka jí zazáří, když jí řekne že to nemyslel vážně+ A zůstal bys tu se mnou dneska? +udělá na něj velká roztomilá manga očka+ Prosííííím.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Angel » ned úno 13, 2011 11:25 pm

+Povzdechne si, zakroutí hlavou a sedne si na okraj postele+ Moc dobře víš +trochu se k Nef nakloní+ že to není dobrý nápad +řekne vážně+ Možná už tě neodháním, to ale nezmená že ti věřím +zase se narovné+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » ned úno 13, 2011 11:35 pm

+zvene k němu velké prosící oči+ Proč ne? +opravdu jí v jejím stavu nedochází, proč to není dobrý nápad, zamračí se nad jeho posledníma slovala+ Nehodlam tě zakolíkovat, až budeš spát. +pronese uraženě a ublíženě+ Budu hodná... +o tom by se dalo diskutovat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Angel » ned úno 13, 2011 11:43 pm

+Nechápavě na ni kouká, ani ve snu by ho nenapadlo že by ho Nef chtěla zabít. Jen prostě nemá jeho důvěru, když ho jednou už podvedla+ Nemyslím si že mě chceš zabít +řekne, pořád tak překvapený+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » ned úno 13, 2011 11:46 pm

+nakloní hlavu na stranu uvažujíc, jestli mu uvěřit+ Vážně? +zeptá se tiše, než se bleskově přesune a položí si mu hlavu na klín a šaty se jí skutečně dosti vykasají+ Takže tu můžeš zůstat. +zazubí se na něj nahoru nevinně+ Nenechávej mě tu samotnou... prosííím. +zaprotí vzápětí vážně+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Angel » ned úno 13, 2011 11:56 pm

Ach Neferet +povzdechne si zoufale a přejede rukou po obličeji+ Tohle nemůžeš dělat. Není to správné +prohrábne jí vlasy, spíše bezděky, naprosto nevědomky+ Už od začátku ti říkám že začínat si s námi není dobrý nápad a vše se jenom potvrdilo. Kdyby si nebyl semnou, tak by nevadilo že sis našla... +zadrhne se, nadechne a pak pokračuje+ pohledného muže se kterým strávíš noc. Za všechno jsem zodpovědný já +propadne svému sebemrskačskému komplexu+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Neferet » pon úno 14, 2011 12:02 am

Kdo určuje, co je správné a co ne? +zeptá se a zvědavě zamrká očima+ Ne! +vyjekne a chytne ho za ruku, kterou si přejel přes obličej+ Za všechno můžu já, ne ty. +odporuje mu+ Já si dostatečně nevážila toho, co jsem měla, dokud jsem to neztratila. +do očí se jí nahrnou slzy+ Za všechno můžu já, ne ty. +zopakuje znovu+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Neferetin pokoj

Příspěvekod Angel » pon úno 14, 2011 12:14 am

Ten kdo si k tomu vezme právo. To si pamatuj +sevře jí ruku+ nikdo ti nic nedá, všechno co máš, si musíš sama vzít +zakroutí hlavou+ Nechápeš to. Bez nás bys měla docela normální život, nebo přinejmenším tak nenormální jak je to s tvým původem jde. To my jsme se tě zatáhli do věcí, které ti nepřísluší řešit +položí na její ruku i svoou druhou, takže ji ruku svírá ve svých dlaních+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

PředchozíDalší

Zpět na Hyperion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron