Kanclík

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Re: Kanclík

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát črc 20, 2012 12:48 am

Hmm, to by asi neměl... Ale nic takovýho by se rozhodně znovu stát nemělo. Potřese vážně hlavou. No právě, představa toho, že tam zkončí velká část smrtelníků a někteří z nich se až tam dozví, že jsou vlastně křesťané. Povzdychne si. Jedna z mála výhod upírů... Zamyslí se nad tím v poměrně krátké době podruhé. Najednou jí pípne smska. Přečte si ji a pobaveně koukne na Man. Staří přátelé neudělali Janovi radost. Ten zas bude mít náladu. Povzdechne si odevzdaně a tiše se zasměje. No, tak asi budu muset jít, ať tady svou maličkostí neprovokuje moc dlouho. Zvedne se a nadhodí si krabici do náruče, jakoby to byla dětská hračka. Jsem moc zvědavá, jak se bude tvářit po Přemístění. Uculí se poťouchle. Tak ahoj a že Postracha pozdravuju. Mrkne na ni, vyjde ven a přemístí se podle souřadnic, které jí Jan poslal.

(no právě že budu vybalovat:( chcípnu... No já doufám, že pak dají chvíli pokoj, do konce měsíce bych pak měla mít volno a od 6.srpna mám dva týdny dovolenou, tak snad už žádnou takovou blbinu nevymyslej. a když jo, tak mě snad už vynechaj)
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kanclík

Příspěvekod Manori » pát črc 20, 2012 12:27 pm

No, tak dokud nepadají hlavy...*mávne rukou, že to pak je dobrý*Hm..to je fakt...*na chvíli se tváří zamyšleně, probere ji až pípnutí smsky*heh..at nevrčí a je rád... Postrach se nesnadno přemlouvá k něčemu, co odporuje jeho přesvědčení...tak hlavně to vyřiďte a vraťte se vcelku a bez "outěžku" *třeba takový kus démona navíc zas :hell: * Budu...*kývne a kouká za ní chvilku..pak se vrátí ke kompu*

(jáj, no ještě tohle...tak snad už pak dají fakt pokoj...a zas volno je dobrá věc..já tady taky stěhuju ve velkým...by člověk něvěřil, kolik bordelu můžebýt v kuchyni... :roll: )
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Kanclík

Příspěvekod Manori » sob črc 21, 2012 1:39 pm

*docvaká, protáhne se, lupne jí v zádech* ach sakra...bystrozorka v rozkladu...*mumle si a jde dolů do doja si trochu protáhnout kosti*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Předchozí

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron