LoSí Kinosál

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

LoSí Kinosál

Příspěvekod Zaměstnanec » sob zář 18, 2010 5:30 pm

Chcete ve světě LoS zajít na rande do kina? Jen vstupte směle dál, vyberte si, na co chcete jít (vložte si do příspěvku příslušné video - ukázku, trailer apod - opět zatím youtube pouze). Zásobte drahou polovičku popcornem a užijte si...film, samozřejmě!

Kinosál
Obrázek
Téma určeno pro " hru a život na LoS", pokud chcete vyjádřit názor na video, využijte Filmový klub.
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv zář 30, 2010 9:01 pm

+zastaví s Nathanielem před kinem+ To vypadá, že by mohlo být ono, ne? +koukne na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Nathaniel » čtv zář 30, 2010 9:04 pm

Úspěšně doputují před kino a vystoupí. Zvědavě se rozhlíží, páč tady ještě nebyl. Když vystoupí i Wenai, přejde k ní a tak samozřejmě ji obejme kolem pasu. Centrálem zamkne autí a vede si ji dovnitř. Jo, vypadá to tak. Uculí se.
Uživatelský avatar
Nathaniel
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob bře 06, 2010 5:52 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv zář 30, 2010 9:11 pm

+taky ho chytne kolem pasu, sjede mu rukou na zadek, ale pak ji dá zas nahoru, takže to vypadá jen jako omyl+ Jak se máš? +usměje se na něj+ Něco novýho?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Nathaniel » čtv zář 30, 2010 11:14 pm

Já se mám moc dobře. Usměje se na ni. A novýho..no jak se to vezme. Ono to tak nový nebude, když se o tom píše i v novinách, ale ve Slastech je teď docela náročné přebývat a přežít to se zdravým rozumem. Vyculí se významně a sedne si do jednoho pohodlnýho dvojkřesla a hezky si ji přitulí k boku. A co ty? Zkoumavě si ji prohlíží, jakoby chtěl odhalit každý náznak bolesti nebo neštěstí.
Uživatelský avatar
Nathaniel
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob bře 06, 2010 5:52 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv zář 30, 2010 11:38 pm

+uculuje se+ No slyšela jsem, že je to tam žhavý. Moc jsem to neměla čas v poslední době sledovat, ale já si to dočtu. +slíbí mu+ Já se mám skvěle. Všechno se vyřešilo a život by nemohl být lepší. A +pošeptá mu do ucha+ pěknej kluk se mnou jde do kina. +dá mu pusu na tvář+ A na co vůbec jdem? Bude to aspoň něco akčního? Nebo horor? Já mám vždycky večer strašnou chuť koukat na horory, ale pak se strašně bojím. +koukne na něj prosebně+ Zachráníš mě kdyžtak, že jo?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Nathaniel » pát říj 01, 2010 8:06 pm

Se někdy klidně i zastav. Bar normálka funguje i mimo představení. A upřímně, fakt stojí za to vidět, jak se tam ti upírci tvářej. Jak feťáci v rauši, fakt. Culí se vesele a oči mu jiskří. Tak to jsem rád, že je všechno ok. A že nikoho nemusíme s Jasonem žrát. Mrkne na ni a pohladí ji po tváři. Na co jdem? Zatváří se rozpačitě. A víš, že vůbec netuším? Myslel jsem, že máš tak nějak vybráno, když chceš jít zrovna do kina. Zamrká na ni andílkovsky. No jasně, že tě zachráním. Nemyslím, že by si někdo troufl na leoparda velikosti poníka. Zaxichtí se a hrdelně hluboce zavrčí, nezní to ale nijak výhružně, spíš vyzývavě a hravě.
Uživatelský avatar
Nathaniel
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob bře 06, 2010 5:52 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát říj 01, 2010 8:44 pm

+zasměje se+ Tak já se tam někdy stavím, ale abych tam nedošla k nějaké újmě. +zatváří se, ajko by ona ještě mohla nějakou újmu mít v tomhle směru+ Hm... tak aby se nám to oběma líbilo. Kouká do programu. hele, co takhle postradatelní? Byron říkal, že je to akční, ale sranda.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Nathaniel » pát říj 01, 2010 11:24 pm

Neboj, kdybys omdlívala, tak bych tě chytil. Vyculí se na ni uličnicky. Nakoukne jí přes rameno do programu. Jo to by mohlo být dobrý. A vlastně...víš vůbec, že jsem taky hrál ve filmech? Mrkne na ni, v očích veselé ohníčky.
Uživatelský avatar
Nathaniel
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob bře 06, 2010 5:52 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob říj 02, 2010 12:11 am

Nekecej! Ty seš slavnej? V jakejch filmech? Znám je? +je na to děsně zvědavá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Další

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron