LoSí Kinosál

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Memory » stř dub 04, 2012 6:38 pm

(pardóóón, nestíham :? )

Jemne mu ruku chvíľkami stíska a sama pre seba sa usmieva. Keď sa zastavia pred výveskou, nenápadne, akoby náhodou sa oňho oprie a pozerá do programu. "Hmm... no vieš, rada by som videla The Hunger Games." pozrie naňho tak trochu prosebne. "I keď to bude asi blbosť.... ale ja som vždy bola tak trochu vysadená na fantasy, akčné, prípadne sci-fi filmy." vysvetľuje ospravedlňujúco.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Bill Weasley » sob dub 07, 2012 10:20 pm

Propne jí ruce na bříšku a nenápadně ji k sobě tiskne, místo hledění na vývěsku ju oňufává a uculuje se No tak jo řekne nadšeně já jsem pro přejdou k pokladně a Bill koupí lístky ale vezmem si k tomu něco dobrého, máš na něco chuť? zeptá se absolutně dvojznačně, ale nevině
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Memory » pon dub 09, 2012 12:21 pm

Tak trochu sa naňho pobavene uškrnie, jak pochopí tú dvojzmyselnosť. "Zatiaľ popkorn a kolu.... a potom.... uvidíme." mrkne naňho a počká ho pred vstupom do kinosály.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Bill Weasley » úte dub 10, 2012 10:49 am

Vezme jeden obrovský kýbl slanýho popcornu a jeden sýrového, dvě coly, cálne to a s plnou náručí jde za ní doufám, že sedíme někde vzadu kecne sebou do dvojsedačky, zazásobí Mer tím žrádýlkem a volnou ruku jí položí nenápadně na stehýnko. Nééé neutírá si do ní ruce od popcornu
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Memory » úte dub 10, 2012 11:05 pm

(lach, no aby si utieral :D )

Spokojne sa uvelebí vedľa neho, stehnom sa oprie o jeho stehno a rozhliadne sa len tak okolo seba. "Zdá sa, že tu nebude veľa ľudí." poznamená, keď okrem nich tam sedí dokopy tak ešte ďalších desať ľudí. "Aké filmy máš vôbec rád ty?" opýta sa odrazu, keď na Billa pozrie.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Bill Weasley » čtv dub 12, 2012 9:05 am

To je dobře, aspoň nás nikdo nebude rušit. Nenápadně zvedne Memory ty nožky a přehodí si je přes svoje stehna, dlaní jí bezděky hladí po lýtku No zamyslí se Znáš Laurela a Hardyho? Chaplina... určitě se začne Memory smát, protože je to uhozené, na dnešní dobu Já teď do kina moc nechodím pousměje se ale jestli mě dokážeš přesvědčit, že dělám chybu, budu sem chodit moc rád
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Memory » čtv dub 12, 2012 11:02 pm

Chvíľku naňho pozerá dosť prekvapene, akože či to myslí vážne, alebo si z nej uťahuje, no keď vidí, že nie, musí sa usmiať. "Nevedela som, že si taký.... spiatočník." Mrkne naňho a prepletie si s ním prsty jednej ruky. "Ale je to fajn. Ja som tieto filmy teda nikdy moc nepozerala, no možno by sme si niekedy nejaký molhi pozrieť spolu, čo povieš?" v kine sa pomaly zhasne a za chvíľu na plátne naskočí odpočítavanie. "No, neviem či zrovna tento film ťa presvedčí." povie dosť pochybovačne a potom sa už začne premietanie.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Bill Weasley » pát dub 13, 2012 9:38 am

Ja nejsem spiatočnik! stiskne jí koleno vždyť to je uplně parádní hájí svoje oblíbence a jak se v sále setmí, tak si ukradne jedno malé políbení na tvář, dá Memory ruku kolem ramen a hladí ji po paži. Nebo taky starý muzikály, Hair, Cats, někde je mám doma na dývku, tak si můžem udělat ospalý zašívací den ztiší hlas, když film začne když mě nepřesvědčí film, tak ty usměje se, dlabe popcorn a dívá se na začátek filmu
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Memory » sob dub 14, 2012 8:35 pm

"Jaj!" vyjekne trochu, jak ju to zašteklí.... holt, na kolená je citlivá. Potom sa oňho spokojne oprie, sleduje film a kradne Billovi popkor spod rúk. Prvú polovicu filmu sleduje dej dosť zaujato, no druhá polovica ju začne nudiť, tak tak nenápadne pokukuje po Bilovi, ako sa mu to páči a tu a tam mu dá malú pusu.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Bill Weasley » ned dub 15, 2012 10:38 am

Bill moc filmem zaujatý není, je to spíš pro puboše ale sem tam se pobaveně zasměje, jednou docela nahlas. Ruku na kolínku pomalinku sune víš pod šatky a po očku sleduje co na to Memory To je můj popcorn zakření se a nacpe jí plnou hrst do pusy Ehm, ještě tě to baví? Něco mě napadlo mrkne na ni
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

PředchozíDalší

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron