LoSí Kinosál

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Richard Prewett » pon pro 26, 2011 1:36 am

+Ta holka se ošije a když najde popcorn, rozhořčeně se začne dívat po okolí, načež se Richard musí tlumeně smát. Holka si toho však nevšimne, protože ji uklidní její přítel, co tam sedí vedle ní... polibkem. Takže holka zapomene na všechno kolem. Richard významně koukne na Wenai.+ Tak se mi zdá, že tady jsou samé párečky. +uculí se.+ Ho? +zahuhle s plnou pusou popkornu a oči mu šibalsky zasvítí.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon pro 26, 2011 3:11 pm

+hihňá se, jak Richard huhňá+ Ho ho ho. Seš jak Santa Claus. +směje se mu+ Jsem jen chtěla vědět, jestli se začneš smát a zakuckáš se, když ti řeknu vtip. +usměje se na něj+ Pšt!Pšt! +šťouchne do něj+ Už to začíná. +soustředěně kouká na plátno+ Ts, ta je divná. +nakrčí nos, když uvidí Lisbeth+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Richard Prewett » úte pro 27, 2011 9:37 pm

+Polkne a zazubí se na ni.+ No jistě, vždyť jsou vánoce, tak to chce nějakou tu vánoční atmosféru.+ mrkne na ni.+ Tak tys mě chtěla udusit, jo? +začne ji lechtat na boku, načež se zas na ně otočí ta slečna s dost naštvaným výrazem a vztekle zasyčí: "pššššt!"
Richard pustí Wenai a zatváří se nevinně jako andílek. Když se slečna zas otočí, šeptne Wenai do ucha.+ Ta je jakási vzteklá. +ušklíbne se.+ Tak jak to bylo s tím vtipem, hm? +zvědavě na ni koukne.+ Co? +kouká na Lisbeth.+ Jo, to je... ona bude asi něco jako gothic, ne?
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte led 24, 2012 6:50 pm

+kouká na plátno a nenápadně hodí po slečně kuličku popcornu+ Já nás pomstím. +zašeptá mu do ucha+ Gothic? To taky ale hlavně pěknej cvok. Ona je fakt divná. +zavrtí se v křesle+ To se mi zdá, nebo fakt nemá obočí? +mhouří oči, aby líp viděla+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Richard Prewett » úte led 24, 2012 7:59 pm

+Slečna je teď asi zaujatá něčím jiným, tak nereaguje.+
O tom nepochybuju. +mrkne Richard na Wenai.+ Jo, je divná. +přikývne souhlasně.+ Líbí se ti? +neodpustí si poťouchlou otázku.
Také se podívá o něco líp.+ Hmm... asi ne, nebo je to původně blondýna, která si zapomněla obarvit obočí. +uculí se.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř led 25, 2012 11:39 pm

+celej film se vrtí, něco jí, po někom hází popkorn a film sleduje tak na půl a ještě se ošklíbá a dělá+ Ts... Ts... Tak to nebylo.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Richard Prewett » čtv led 26, 2012 10:28 pm

+Celkem zaujatě film sleduje, no když po Wenai někdo hodí naštvané, syčivé: pšššš!!!, nakloní se k ní a šeptne jí do ucha.+ Můžem jít, když chceš.
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv led 26, 2012 10:49 pm

Tak jo, tak půjdem. +kývne a zahihňá se+ Bacha. +vezme si čokoládu a v té tmě se přes něj natáhne a zakopne a skončí mu na klíně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Richard Prewett » čtv led 26, 2012 11:09 pm

Au. +vyjekne, jako ho Wenai při tom pádu trefí do jistých míst.... načež se z řad před i pod nima ozve nakvašené a nervní: pššššššt!!!+ Princezno, mířila si přesně. +řekne přiškrceně, nedbajíc na lidi kolem.+ Radši pojďme, nebo nás tady sežerou. +šeptne už o něco normálnějším hlasem, pobere všechno, co nesnědli a žene Wenai ven, neboť se zdá, že se tam už na ně někdo chystá vrhnout.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv led 26, 2012 11:16 pm

U všech netopejrů, promiň. +sykne omluvně a vyjde z kina+ Já jsem tam neviděla, tak jsem nějak zakopla. +omluvně se na něj usměje+ Bolí to moc?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron