LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Vše o velké prestižní soutěži

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod golux » stř pro 22, 2010 9:28 pm

Ares: Ano, taky si vzpomínám... jenže vy jste se pak někam ztratil a nebylo tolik času... ale přece není všem dnům konec. Po Vánocích můžeme společný oběd uskutečnit... doprovodím vás, kam budete chtít... usměje se
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod Jean-Claude » čtv pro 23, 2010 12:07 am

yohannka píše:J-C: jenom části? no..je pravda, že byste asi neměli tak velkou návštěvnost, kdyby se rozneslo, že se návštěvníci už domů občas nevrátí +uculí se+ ale vsadím botky, že spousta lidí by při vystoupeních chtěla vidět.. víc než část +jak tam občas zpozorovala dychtivé návštěvnice+ mmmm jenomže na každého neplatí stejnéé úplatky! +rozesměje se mile+

Man: mm čestná pozice... to je pravda. Jestli chceš, vyvěsíme ti inzerát na mýtinku! +rozesměje se+ ale pozor na to, musíš vybírat opatrně.. aby ti tu korunu nevydrhli a nix z ní pak nezbylo


yohi:*nepatrně přikývne a pak se tiše zasměje*oui, to by bylo poněkud..kontraproduktivní..*zamyslí se* to asi ano, při vystoupeních se ono.."víc" ještě dá nějak zvládnout...někteří jsou ale spíš, co jsem viděl nebo se ke mě doneslo..poněkud neopatrní v komunikaci s námi celkově. A nedomyslí dopad, který lehkovážné chování může mít. *krouží skleničkou s bloody tak nějak automaticky* ne že bych měl nějak potřebu se tolik odlišovat, ale je to naše přirozenost a ne všichni našinci udrží své ..emoce tak na uzdě..*odtrhne zrak od sklenky zpátky k ní* ale to nebude váš případ...*těch co si zahrávaj* pokud se nepletu..*nakloní mírně hlavu na stranu, jak si ji ohodnotí v duchu*
"I feel like a child in the dark who knows the monsters are under the bed. I want to be told it will be alright, but I am far too old to believe such comforting lies."
Uživatelský avatar
Jean-Claude
Upír
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned pro 28, 2008 7:08 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod Manori » čtv pro 23, 2010 12:09 am

yohi: no klidně...jen aby se mi přihlásil vůbec někdo...*nakrčí nos* kdo by mi chtěl dělat dvorního leštiče jen tak...*uchichtne se*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod Ares » čtv pro 23, 2010 1:19 am

golux: Tak to vás beru za slovo. usměje se, pozdvihne skleničku a jakoby golux připije. Další gin skončí v jeho těle a i když toho už vypil hodně, pořád není opilý. Kam budu chtít? ušklíbne se nad takovým návrhem, ale pak se opět zatváří normálně, společensky mile. Co máte teď v plánu? Půjdete už domů, nebo.... byste se mnou ještě někam zašla na skleničku?Ve vší počestnosti, samozřejmě. Dodá okamžitě. Předci jen si je vědom pověsti, která ho provází a nechce golux hned tak odradit.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv pro 23, 2010 2:15 pm

Regulus: Hmm, to ale muselo být hodně zajímavé... co obnášelo to poslání? Zadívá se na něj se zájmem. Tedy pokud to není tajné. Usměje se. To ano, hodně se tu změnilo...ale myslím, že určitě k lepšímu. Hmm, s nejzajímavějšími? Zamyslí se. No vyrostlo tu dost nových podniků. Nevím, jestli jsi tu ještě byl, když svůj provoz začaly Provinilé Slasti, ale jsou tu hodně oblíbené. Jinak se tu objevila spousta nových obyvatel, ale abych pravdu řekla, znám je asi tolik jako ty. Čili vůbec. Zasměje se.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod yohannka » čtv pro 23, 2010 3:16 pm

J-C: to máte naprostou pravdu, tonení můj případ...já opatrná jsem! +přikyvuje horlivě.. a trocha ovííněně, tak to vypadá vtipně+

Man: no jestli ne, tak něco přihodíme.. karamelky zdarma třeba +směje se+ No.. budu už muset jít +povzdychne si+ tak si užívejte panování +mrkne na ně+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod Manori » čtv pro 23, 2010 3:40 pm

yohi: jasně...taky asi půjdeme*koukne po JC*...neměli bychom tu zůstat strašit poslední..a je dost pozdě...*uvědomí si* nebo už brzy?*zavrtí hlavou* už mi to nemyslí...

*rozloučí se tedy oba se všemi, co je potkají nebo uvidí a nasednou i s cenama do limuzínky a odfrčí směr Slasti*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod golux » čtv pro 23, 2010 10:17 pm

Ares: Když to bude ve vší počestnosti... usměje se Věřím vám, že byste si nevzal násilím nic, co by vám nebylo poskytnuto dobrovolně... a je to přece žena, která si určuje, kam až může muž zajít. Takže kam to bude? usměje se znovu a skloní hlavu ke straně
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod Ares » čtv pro 23, 2010 11:00 pm

Těžko říct, co si o tom myslí, no nijak to nedá najevo. Rozhodně je to tehdy příjemnější. poznamená s úsměvem. (asi by navrhl Mýtinku, ale jelikož tam je momentálně i Lucius...). Co byste řekla na Slasti? Už jste tam někdy byla?
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: LOScars Afterparty - pokráčko chatu

Příspěvekod golux » pát pro 24, 2010 1:04 pm

Jednou nebo dvakrát, ze začátku, když se to otvíralo... ale slibte mi, že budeme sedět na baru a nebudete mě nutit sledovat to jejich představení... nevím, jestli bych to unesla... koukne na něj prosebně
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron