Afterparty 2011

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Jason » stř pro 21, 2011 12:35 pm

Dutý?**se zamyslí...těžce:D*ne-e. dutý maj někteří..něco jiného...*poklepe si na čelo* ale o zubech nevím...a správná připomínka...některým očividně leze krev na mozek, ale to asi nebude zubama...*uchechtne se, po Alexově poznámce.....ted si fakt nejsem jistá, motá se mi do toho Kulhánek a Postrach - ten duto má:) aby moh mít "upíří dětičky"* hmhmhm...*skoro si slintá do skleničky, jak ju poslouchá s tím uzeným a stejkama, tak radši honem zapolyká* že bych si šel zalyžovat?*vyculí se*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » stř pro 21, 2011 12:37 pm

Dráčka? +zasvítí jí očka+ A patří někomu? Že bych si jej adoptovala +hned o něj projeví zájem+ S těmi mými ochránci si moc legrace neužiji, nejsou moc na hraní. Kirin pořád někde lítá a hlídá pozemky a Nero (tygr, už jsem jej přejmenovala, aby se to nepletlo s bohem:)) není žádná kočička na mazlení. Po každém jeho dovádění jsem od něj celá podrápaná +uculí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Beatrix » stř pro 21, 2011 1:52 pm

Alex: to nevím kama, ale ve filmech to bývá a žádnýmu místnímu sem neměla tu čest zkoumat chrup. těšííš? +culí se+ ale víš, že j potřeba posekat asi metrák dřeva, jinak tam umrznem? +skleničku si samozřejmě vezme a bumbá+

Jason: +směje se a sleduje ho+ takže rozbroje pořád ještě pokračujou? no jistěě, nebo třeba...zabobovat! půjčujeme i brusle a takový ty..lopaty, to když člověk táhne nahoru aspoń není tak těžký! +a přemýšlí jak by Jason na lopatě asi vypadal..+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Remus Lupin » stř pro 21, 2011 2:11 pm

*rozesměje se* možná by bylo nejlpší rovnou Beast přestěhovat k tobě na ER, ne?*jak hned by si dráčka vzala* no...on drak taky není zrovna mazlík...jestli chceš něco na hraní, tak to by to chtělo něco...míň nebezpečného..s menšími drápky*cuknou mu koutky* ale tenhle nepatří nikomu...zůstal tak nějak....bokem, zřejmě nejslabší z vajec, co byly, takže se s ním tak trochu pipláme, aby dohnal váhu a mohl se připojit k ostatním v rezervaci...proto ho neberu ani domů..aby si moc nezvykal...ale je to s ním těžké...fakt je to takový truhlík..ale až naroste..no,..*nakrčí nos* ale klidně se přijď na něj podívat...dokud je takhle malý, tak je fakt roztomilý...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Jason » stř pro 21, 2011 2:15 pm

Bea,Alex: No..rozbroje...to ani né..*mávne rukou* spíš takové..přátelské mezidruhové potyčky...*rozesměje se* hm..tak to pak stačí i igelitová taška..ta taky klouže...*no, z Jasona na lopatě by ze sněhu asi čouhaly jen vlasy* ale tak to by nevadilo, že těžké...*zazubí se hrdě a pak radši zklapne, aby si z něho neudělali soukromý vlek*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » stř pro 21, 2011 8:20 pm

Proč ne, místa tam mám habaděj +směje se+ Něco míň nebezpečného? Třeba... vlka? +culí se jak andílek+ To já bych se o něj starala jako o vlastního, u mně by se měl dobře +zkouší, jestli ho zlomí+ Určitě se na něj přijdu podívat, ale až po novém roce. Doufám, že do té doby moc nepovyroste.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Alex » stř pro 21, 2011 10:27 pm

[quote="Beatrix"]Alex: to nevím kama, ale ve filmech to bývá a žádnýmu místnímu sem neměla tu čest zkoumat chrup. těšííš? +culí se+ ale víš, že j potřeba posekat asi metrák dřeva, jinak tam umrznem? +skleničku si samozřejmě vezme a bumbá+

neříkej mi, že vám vojáci nenasekali zásobu na celou zimu +uculí se+ ale jestli chceš.. budu trávit čas venku a sekat.. a sekat... +pokývá hlavou+ ale né, že já budu sekat a vy si budete někde.. lyžovat +koukne na ni+
Uživatelský avatar
Alex
Člověk
 
Příspěvky: 305
Registrován: sob kvě 21, 2011 1:23 pm

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Remus Lupin » čtv pro 22, 2011 1:18 pm

Styx: No, to je fakt, tam bychom se vešli i třikrát...hm..třeba..to jsou takoví mazánci..*přikývne a kývne bradou k Jasonovi opodál* to věřím, že by ses postarala, jinak bych ti nedal Kirin a a Nera do péče...ale víš přece, že s draky se obchodovat nesmí...to by mě hnali...*pokrčí rameny, že s tím nic neudělá* hm..tak snad ne..budu se ho snažit moc nevykrmovat...*uculí se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Beatrix » čtv pro 22, 2011 1:59 pm

Jason: Mezidruhové potyčky? Proboha to je snad všude! +zakroutí nad tím pobaveně hlavou+ No stačíí, ale na igelitce nevypadáš tak IN jako na lopatě! +zavlní obočím vtipně, jako by fakt chtěla, aby jí tahal soukromý sáně místo tažných koní+ Né, já tyhle věci na sněhu nepraktikuju, i když je to skvělá zábava. Když už, tak bruslím.


Alex: Jako my...s žanetou? +zaculí se+ no to bysme určitě nelyžovaly! +ujistí ho s úsměvem+ No něco nasekali..něco málo...ale znáš je, sou to lemry, navíc před vánocema...prý mají taky svoje prááva..+zakoulí očima+ naštěstí ve vídni dřevo potřeba není!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » čtv pro 22, 2011 7:27 pm

Tak když jsou to takoví mazánci, to mi budeš muset nějaké to roztomilé vlče sehnat. Ale nějaké mazlivé... abych si jej mohla vzít i k sobě do postele. Divokých vlků mám plnou oboru +culí se+ Chudinka malá... bude na dietě +řekne skoro lítostivě, ale rty jí cukají, ví, že Remus by žádné zvířátko netýral+ Nepůjdeme už pomalu domů? Uvidíme se přece na tom večírku +navrhne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron