Afterparty 2011

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Jason » ned pro 18, 2011 2:08 pm

*taky tam někde proplouvá*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » ned pro 18, 2011 2:23 pm

Remus: Předpokládala jsem, že budeš mít hlad jako vlk +culí se a podá mu talířek s dobrůtkami+ Jen doufám, že jsem se ti trefila do chuti +vezme si od něj skleničku+ Páni... rovnou celou láhev? Tak to abys nás pak domů odnesl +zasměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Beatrix » ned pro 18, 2011 2:56 pm

+usmívá se na všechny strany a zrovna užírá česnekový jednohubky, když de okolo Jason+

Jason: á tady mám kolegu mazlíka! +usmívá se na něho+ tak čím to zapijem? +koukne na něho s uculem a kývne k alexovi+ Znáte se? Tohle je můj přítel Alex, Alexi tohle je Jason. Pracuje ve Slastech. Mh..vlastně...+koukne zkoumavě na Jasona+ nejsem si jistá, jestli se to hodí, ale můžu navrhnout hromadný tykání? +a okolo proplouvají skleničky tak jim rovnou tři uzme+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Margarit Black » ned pro 18, 2011 3:15 pm

*přestěhuje se tam taky někde a hned zamíří ke stolu, kde na ni kouká úchvatné jídlo* Mhm..a ty se mi líbíš taky *koukne na zavařenou okurčičku*

Beccy: jee, ahoj *usměje se na ňu* Jsme spolu vyhrály taky cenu *hlásí s úsměvem a hrdě*

*Sirius se tam taky někde přichomejtne a nandavá si na talířek, pak se uklidí trochu mimo, aby si to vklidu zpapkal*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Remus Lupin » ned pro 18, 2011 3:35 pm

Styx: Hm..to bych se nebál...*okukuje spokojeně talířek* neříkejte mi, že ji nezvládnete...*uculí se na obě* no, se posilním a to by bylo, abych neodnesl...jen si musíte vybrat, jak která v které poloze...*zasměje se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Jason » ned pro 18, 2011 3:38 pm

Bea:*zaparkuje u ní a Alexe, tomu podá ruku na seznámení*hm..já nejsem proti..na nějaké vykání si moc nepotrpím...*uculí se a vezme si sklenku* a když už jsme ti spoluvítězové..tak jestli tady přítel Alex nemá problém...*pokrčí rameny a koukne na Alexe, asi trochu nahoru, předpokládám je vyšší než náš vlček*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » ned pro 18, 2011 4:25 pm

Remus: Ale to my ji zvládneme, co by ne, že? +mrkne na Beccu+ Nám s tím když tak pomůžeš, kdybychom už nemohly. Ale zase abys pak byl schopen nás odnést... +uculí se na něj a napije se, aby to ubývalo+ Tak já si dopředu zamlouvám polohu v náručí. Ta je poměrně bezpečná +uculí se mazaně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Alex » ned pro 18, 2011 4:35 pm

Jason píše:Bea:*zaparkuje u ní a Alexe, tomu podá ruku na seznámení*hm..já nejsem proti..na nějaké vykání si moc nepotrpím...*uculí se a vezme si sklenku* a když už jsme ti spoluvítězové..tak jestli tady přítel Alex nemá problém...*pokrčí rameny a koukne na Alexe, asi trochu nahoru, předpokládám je vyšší než náš vlček*


+rychle si Beu majetnicky tlapou obejme aby se ti dva nešli třeba mazlíkovat a druhou ruku podá jasonovi+ já taky ne +potřese si s ním tlapou a veme si skleničku+ ale je to taková.. no.. netradiční kategorie. A odkud se vy dva znáte?
Uživatelský avatar
Alex
Člověk
 
Příspěvky: 305
Registrován: sob kvě 21, 2011 1:23 pm

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned pro 18, 2011 6:51 pm

Usměje se na Tonyho, když ho zahlédne a vezme si od Remuse skleničku. Díky. No jo, to by bylo zbytečný běhání. Zasměje se a pak pohlédne na Meg. Ahoj, no jo, koukala jsem a dost mě to překvapilo. Nepočítala jsem letos s žádnou výhrou. Usměje se na ni.

No, já bych to snad mohla přežít, ale když vím, že by byl případný odnos, jsme hned klidnější. Uculí se pobaveně na Remuse. Tss, no tak já se ti pověsím nejspíš za krk, no. Upírku za krkem jsi ještě určitě neměl. Popíchne ho s úsměvem.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Tony Dolohov » ned pro 18, 2011 7:25 pm

Becca: +když si ho všimne a odpoví mu úsměvem, pozvedne k ní skleničku a gestem jí naznačí pozvání k baru+
(se Becca rozdvojí, no:))
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron