Afterparty 2011

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Margarit Black » ned pro 18, 2011 8:30 pm

Beccy: Joo, tak to jsme dvě *usměje se* Taky jsem koukala jak puk, resp trochu zamlženě, ale stejně koukala *rozesměje se..dojde k nim i napapkaný Sirius a postaví se k Meg* Zatančíme si? *vyzve ju* Wou, to se nedá odmítnout, bo to se nestává tak často *pobaveně kouká na holky..Sirius jen na ni koukne* Prosim tě, nekecej a pojď *prohlásí rozverně a táhne ju na parket* Pokud mě omluvitéé *dodá rychle a klopýtá za Siriusem, ještě, že se převlíkla do těch krátkých šatků, ale lodičky jí to moc neusnadňují...dojdou na parket, zaklesnou se do sebe a pomalu tančí, i když hudba hraje rychleji, než na tak pomalý tanec*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Jason » pon pro 19, 2011 11:10 am

Alex píše:+rychle si Beu majetnicky tlapou obejme aby se ti dva nešli třeba mazlíkovat a druhou ruku podá jasonovi+ já taky ne +potřese si s ním tlapou a veme si skleničku+ ale je to taková.. no.. netradiční kategorie. A odkud se vy dva znáte?


*povytáhne obočí* netradiční? Proč?*zvědavě*hmmm...přemýšlím, kde jsme se...asi ve Slastech prvně...ale normálně jsme se bavili až...v tom obchodě s nábytkem, ne?*koukne na Beu, jestli si to pamatuje dobře* mám takový dojem, že jsem tam vyjed všechnu čokoládu v okolí...*zatváří se omluvně, ale moc mu to nejde..*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 19, 2011 11:14 am

Rebecca Altamirano píše:No, já bych to snad mohla přežít, ale když vím, že by byl případný odnos, jsme hned klidnější. Uculí se pobaveně na Remuse. Tss, no tak já se ti pověsím nejspíš za krk, no. Upírku za krkem jsi ještě určitě neměl. Popíchne ho s úsměvem.

Styx: takže když zakopnu...*uculí se* ne, to bych samozřejmě neudělal..ne schválně..*uculí se a ujídá z talíře*

Beccy: hm..joo, to jsou ty nefér výhody vašeho druhu...to jsem ti měl donést nějaký víc alkoholový, aby se to vyrovnalo...*uculí se* hm...ne, neměl..*zamyslí se poctivě* na takový adrenalin se musím posilnit o to víc...*kopne do sebe sklenku a dolije jim*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » pon pro 19, 2011 3:48 pm

Remus: +rozesměje se+ To ani nezkoušej... zakopnout... ty padneš hezky na měkké a já to odnesu. A když se na nás svalí ještě Rebecca, to mě můžete odnést rovnou k Mungovi. Myslím, že tentokrát by mě Fabien už asi rovnou zabil, aby měl ode mne konečně pokoj +směje se vesele+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 19, 2011 9:43 pm

*směje se* no jo...ale vybrala sis to sama, že chceš do náruče...*uculí se* heh..už ho vidím...."co jste zas dělala..prala jste se s krokodýlem? ne, pane doktore..spadl na mě vlkodlak s upírkou..."
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » pon pro 19, 2011 11:41 pm

Remus: Tak takovou nepravděpodobnou výmluvu by mi už určitě nesežral +ušklíbne se a dopije skleničku+ A jak se tam vy dva v těch horách připravujete na Vánoce? Nezapadli jste tam až po komín sněhem? +vzpomene si na loňskou zimu a ty závěje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Beatrix » úte pro 20, 2011 3:00 am

+uculí se, jak si ju Alex uzme a pohodlně se o něho opře a skleničkou si s nima ťukne a napije se+ tak na tykání, pánové...
Ve Slastech? Ale asi jo, +přikývne+ a pak Jason došel nakoupit a já zrovna byla ve Wood a Sons, tak sme si trochu popovídali. +uculuje se taky+ To néé, +mávne rukou+ tam je ještě zásob. Však se zase někdy stavte. Nebo i na Mýtinku, tam máme mnohem lepší věci, než jen čokoládky!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Alex » úte pro 20, 2011 1:10 pm

bea: +ohlazuje ji jak ji objímá a vypadá to, že ji ani pustit nehodlá+ ve Slastech +nakrčí čelo a přemýšlí+ a.. to jíte..teda jíš čokoládu? +má chudák v těch upírech a další havěti zmatek, noo+
Uživatelský avatar
Alex
Člověk
 
Příspěvky: 305
Registrován: sob kvě 21, 2011 1:23 pm

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Beatrix » úte pro 20, 2011 2:27 pm

+tak docela spokojeně se uculuju a položí si packu alexovi na zadek, jak ho tak objímá napůl+ On totiž nemá zuby, vííš. Teda zuby má, ale né "ty" zuby.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Alex » úte pro 20, 2011 4:32 pm

+zaškrabká jí příjemně na zádečkách a hezky ji k sobě tulí+ ne? +podiví se a koukne na Jasona, co teda jako je+
Uživatelský avatar
Alex
Člověk
 
Příspěvky: 305
Registrován: sob kvě 21, 2011 1:23 pm

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron