Afterparty 2011

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Jason » úte pro 20, 2011 5:19 pm

*musí se smat, jak tam debatujou nad jeho zubama* ale máám..velký, ostrý...*mroukne a blikne na ně vlčíma očima* o to víc čokolády do mě padne...i když teda maso..to je ještě jiná...*zatváří se mlsně a jak vidí chudáka Alexe, jak v tom má guláš, tak dodá* ale ne...žáden nemrtvý nejsem...*koukne na Beu* hm..co třeba kromě milky?Už máte vůbec zasněženo? *dotaz taky, jestli je v Alpách sníh..je to holt amík, no.*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Remus Lupin » úte pro 20, 2011 5:22 pm

Styx: no...to je tak absurdní, že asi ne..*culí se* hm...popravdě...zapadli...až po střechu..začínám si říkat, jestli to údolí není nějaké...začarované..v celém Walesu takhle nezasněží a my tam máme závěje jak v Himalájích..
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » úte pro 20, 2011 6:20 pm

Remus: Umím si to představit. Mám dodnes v paměti, jak jsme loni na Vánoce zapadli se sáňkami do té hluboké závěje za domem +zachichotá se, jak si na to vzpomene+ A jaké máš plány na vánoční svátky? +zeptá se zvědavě a doufá, že budou o Vánocích zase spolu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Remus Lupin » úte pro 20, 2011 9:26 pm

No, to loni bylo něco...*přikyvuje* docela divím, že jsme se na těch sáních nezabili...*uculí se* hm...není letos ta akce na Mýtince? Plánuješ jít? Mohla by to být legrace...a nějaký kopeček na sjetí tam taky snad mají...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » úte pro 20, 2011 10:30 pm

Remus: Ale jo, přijdu, to si nenechám ujít. Bude tam spousta lidí a známých +přikývne, ale netváří se dvakrát nadšeně+ Já jsem si sice společné Vánoce představovala trochu jinak... klidnější... soukromější, s večeří při svíčkách, s rozbalováním dárečků, posezením u teplého krbu se sklenkou dobrého vína +zasní se+ ...bruslením po zmrzlém jezeře, procházkou po zasněženém lese, a pak vzájemným zahříváním se (lách, tolik romantiky) +pak se ale na něj uculí+ Ale tohle bude taky dobré... aspoň bude veselo.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Remus Lupin » úte pro 20, 2011 10:47 pm

*pozdvihne obočí* to je snad poprvé, co se hodláš ty zašít do ústraní a já ne...*směje se* ale kdo říká, že se nemůžem trhnout...stejně nás bude tolik, že se ztratíme...

(a hlavně mi přijde kontraproduktivní psát vánoce 1 a vánoce 2...loni žádní akce nebyla, tak to bylo fuk, ale takhle..)
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Styx » úte pro 20, 2011 11:42 pm

+zasměje se+ Ne, kdepak, nehodlám se zašít, když se tady něco děje. Jen jsem se tak trochu zasnila, jaké by to bylo fajn. To víš, moc si tě neužiju, jsi pořád s těmi svými zvířaty +mrkne na něj a pomalu dopije+ Máš tam teď nějaké nové zajímavé přírůstky? +hned vyzvídá+

(však jo, v poho)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Beatrix » stř pro 21, 2011 2:01 am

+a uculem omáčkne Alexovi zadek a tak jakoby nadšeně juchne, jak na ně Jason koukne vlčíma+ Ale né brčkovitýýý! Mají vůbec ty zuby dotý, nebo ju pak musijou pít jako..normálně?
My máme sníh už od podzimu, extra na Mýtince sněží jen co spadne první listí. +spokojeně...zařídila asi nějak trošku...ono ty vojenský experimenty tam..+ Kromě milky třeba famooozní šunku, uzený masíčko, a výýborný steaky! +láká ho+ ale taky teď úžasný vánoční cukroví a horkou čokoládu!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Alex » stř pro 21, 2011 10:56 am

Bea, Jason: jo takhle...+dojde mu že je jason asi nějakej vlkodlak+ brčkovitý! +začne se smát+ dutý? to snad néé.. kama by jim to.. vedlo +zamyslí se, uzme z tácu skleničku a podá jí Bei a jednu si veme pro sebe, aniž by z ní dal pacenu pryč+ nojo Mýtinka je dávno pod sněhem.. +otočí se na beu+ a moc se tam už těšíím+ dá jí pusu na spáneček+
Uživatelský avatar
Alex
Člověk
 
Příspěvky: 305
Registrován: sob kvě 21, 2011 1:23 pm

Re: Afterparty 2011

Příspěvekod Remus Lupin » stř pro 21, 2011 12:25 pm

no jo..se mi ta Indie trochu vymstila...nikdo za tu dobu nehnul prstem...*zamračí se*hm..nové..ani ne..jen malého rozpustilého draka...je to spíš takový psík, vypadá, že ani neví, že má být drak...*uculí se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron