Fun Park

Zábavní park

Moderátoři: Zaměstnanec, Styx

Re: Fun Park

Příspěvekod yohannka » ned zář 23, 2012 11:11 am

Engel: a jak ste sem přijel? +směje se+ tak víte co, já vás vezmu ssebou, jo? kam máte namířeno?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Engel » ned zář 23, 2012 4:39 pm

yohannka píše:Engel: a jak ste sem přijel? +směje se+ tak víte co, já vás vezmu ssebou, jo? kam máte namířeno?



Přijel? Já přijel? Já se tu..zjevil! To byste pro mě udělala? +uzme si tam krabičkua bere jim zákusky na cestu+ Vlastně mám dnes tak nějak volno...chcete mě? +podívá se jí lehce hypnoticky dlouze do očí+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod Remus Lupin » ned zář 23, 2012 8:33 pm

Styx píše:Remus: Ty růžičky jsou tak natěsno u sebe, že musíš něco trefit, i kdybys střílel se zavřenýma očima +uculuje se a pak sebou cukne, když vystřelí jednu ránu a těsně po sobě i druhou+ Stoprocentní zásah! +zvýskne radostí, vezme si od něj trofeje, ke krepové růžičce automaticky přivoní a lvíčka si přitiskne k hrudi+ Jsi vážně dobrý +políbí ho na tvář a pak se zatváří tajemně+ Co bys řekl na to, kdybychom v tom adrenalinu pokračovali doma? +šeptne mu významně do ucha+

(ukončila bych to, abychom mohly v klidu dodělat ten úplněk ;) )


(jsem pro:))

No lvíček k lvici...*uculí se, kdyby tak věděl, že právě doslova:D* hmm, to se mi zamlouvá hodně...*nenechá se dvakrát přemlouvat a následuje ji*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Fun Park

Příspěvekod Styx » ned zář 23, 2012 8:49 pm

+ohlédne se, jestli tam v parku ještě někdo zůstal, rozloučí se a už celá natěšená:) vezme Remuse za tlapku a přemístí se s ním domů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Fun Park

Příspěvekod yohannka » pon zář 24, 2012 6:28 am

nooo, ste ubytovanej na mýtince? kdo by zrovna vááás nechtěl +směje se+ tak vydržte jdu se rozloučit

styx: styx, já už to balím, ale byla to parádní párty! Musím se sem brzo vrátit a vyzkoušet další atrakce! +obejme ji na rozloučenou+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Styx » pon zář 24, 2012 1:36 pm

yohi: Určitě se přijď zase někdy vyblbnout. A díky, žes přišla +rozloučí se s yohannkou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Fun Park

Příspěvekod Engel » pon zář 24, 2012 2:47 pm

na mýtince? ani né..+zatváří se trochu, že to by byla jasná sebevražda+ no já nevím...+uculí se, že yohannka teda asi jo a nahodí ten svůj samolibej xicht+

+zamává styx a kývne, že děkuje taky za party, i když teda nebyl zvanej no.. a počká až se mu yohannka vrátí a automaticky ju vezme kolem pasu+ tak kudma?
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod yohannka » pon zář 24, 2012 3:49 pm

jakto? ste tam byl pečenej vařenej když beu zatkli... +pokrčí ramenama a jedou pryč+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Engel » úte zář 25, 2012 1:17 am

yohannka píše:jakto? ste tam byl pečenej vařenej když beu zatkli... +pokrčí ramenama a jedou pryč+


+přikývne+ To jo, ale nikdy sem tam nebydlel...ona by mě tam mohla potkat nějaká ta nehoda potmě v noci...+podívá se na ni stylem, že z kuchyně by si ho snad otrávit netroufli+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod Styx » pát zář 28, 2012 9:14 am

(tady večírek ukončím a děkuji všem za účast. Fun park je vám k dispozici kdykoliv, když si budete chtít vyrazit s partnerem nebo dětmi za zábavou)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Předchozí

Zpět na LoSLand

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron