Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » pát bře 05, 2010 1:51 pm

právě proto jsem rád, že tady máš Kirina...kdyby se něco zvrtlo, tak tě ochrání..to je zase jeho přirozenost... je fakt, že tihle tygři nejsou žádní mazlíci, ale když se mu dá čas a volnost...tak si zvykne...nech ho vždycky přijít samotného...nemá smysl ho něčemu učit, jako třeba psa...když pochopí, že se u tebe bude mít dobře, tak si sám najde k tobě cestu...a pak v něm budeš mít velkého spojence a ochránce..a nejenom ty, celý tenhle prostor...a nechtěl bych pak vidět, co by zbylo z případných vetřelců..*ušklíbne se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » ned bře 07, 2010 4:26 pm

+hladí Arese mezi ušima a má pocit, že tiše vrnící tygřík už si na ni pomalu zvyká+ Díky za dobré rady, Remusi. Nebojím se, vím, že bys mě nikdy nevystavil nebezpečí, pokud by sis nebyl úplně jistý, že mi žádné nehrozí. Ale stejně by sis ho měl občas přijít zkontrolovat, jak se mu u mne daří. Alespoň tě na Orlík bude něco táhnout a uvidím tě častěji +uculí se lišácky+ Mně se po tobě totiž hrozně moc stýská, víš? +přitulí se k němu a lísá se jako kočička+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » úte bře 09, 2010 6:44 pm

*usměje se, přitiskne ju k sobě a políbí do vlásků* ale to já příjdu, nejen zkontrolovat zvěř...*mrkne na ni* víš...s tebou mám pocit, že můžu po dlouhé době někomu důvěřovat a je to..šťastný pocit..*olíbne ji ouško* takže se nemusíš bát, že bych se nechtěl objevit..
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte bře 09, 2010 8:06 pm

Tak tos mě potěšil, že tě taky něco táhne na Orlík +zasměje se+ Jen bys měl zajít častěji, někdy se vážně nudím +obejme ho kolem pasu, položí hlavu na jeho hruď a zavře oči+ Cítím se s tebou v bezpečí +šeptá mu do ramene, při jeho slovech se najednou odtáhne a pohlédne mu do očí+ Ach, Remusi, to jsi řekl krásně +pohladí ho po tváříčce+ Vážím si toho, že mi tak důvěřuješ a ze všech sil se budu snažit nezklamat tě +dlouze ho políbí na pusinku+ Nikdy jsi mi to ale neřekl... proč tak najednou? Zrovna dnes +pohlédne na něj podezíravě+ Stalo se něco? +pak se usměje a obejme ho kolem krku+ Ať se stane cokoliv, miláčku, nikdy, nikdy tě neopustím +myslí to smrtelně vážně+ Mi-lu-ji-tě +pošeptá mu do ouška+ Víš to?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř bře 10, 2010 12:01 pm

(doufám, že Remusek odpoví dnes, mám pro něj dáreček, tak ať mu jej dám v den narozek;))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » stř bře 10, 2010 12:49 pm

*opětuje polibek a pak ji přejede přes rty prstem*jsem holt starý opatrný vlkodlak...co už se mnou naděláš...ale dneska..když jsem tě vidět tak šťastnou...došlo mi, že chci být ten, kdo tě šťastnou dělá...*zamyslí se* trochu sobecké, že?*uculí se a líbne ju na nosík* Ne, nestalo...mělo by?*pátravě se na ni zadívá* to rád slyším...*řekne to poněku majetnicky, přece jen chlap, že:) a přitiskne si ji k sobě, div ji nepřidusí* vím...a už jsem nevěřil, že bych mohl něco podobného k někomu cítit, ale je to asi tak...*okousne ji hravě krček*víš ty, že se hned tak jednoho vlkodlaka nezbavíš??*zavrčí ji do ramene*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř bře 10, 2010 8:20 pm

Opatrný vlkodlak, to beru. Ale starý rozhodně ne! To mohu potvrdit +mrkne lišácky+ Ale ty mě přece děláš šťastnou už hodně dlouho +políbí ho něžně na rty+ Už jenom tím, že jsi se mnou +když se na ni pátravě zadívá, sklopí zrak+ Ne, nemělo, snad +přitiskne se k němu+ Nevěřil jsi... co tím myslíš? +pokrčí čelo+ Ale já se toho vlkodlaka ani zbavit nechci. A jemu bych to taky nedoporučovala +směje se+ Nepůjdeme už zpátky? +zatváří se tajemně, naposled pohladí Arese a nechá ho, aby se seznámil s novým prostředím, chytne Remuse za ruku a táhne ho dovnitř+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » stř bře 10, 2010 11:38 pm

ále, to je fuk...heej, no tak jdeme dovnitř..*zvedne se a nechá se odvézt se smíchem dovnitř*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv bře 11, 2010 12:49 am

(jak to je fuk:))

+když se vrátí zpátky do salonku, je už slavnostně prostřeno+
Všechno nejlepší, k narozeninám, Remusku +obejme ho kolem krku a jemně a dlouze ho políbí+ Co bys řekl intimní večeři při svíčkách? Jenom pro nás dva? +posadí se za stůl, ukáže na židli vedle sebe a podá mu bílé archivní víno+ Otevři jej, prosím
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » čtv bře 11, 2010 6:16 pm

*koukne po místnosti a panenky se mu rozšíří* tys nezapomněla?*vydechne* díky, miláčku...*otevře víno a neleje jim* tak na co si připijeme?*šibalsky se usměje*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron