Čarodějnický slet

Moderátor: Styx

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon kvě 02, 2011 6:14 pm

Styx: Možná jsi se neměla tak snažit v učení, ale upozorňovat na sebe jinak. +zasměje se+

Memory: Lektvar láááskyyy. +zazpívá to+ To je a já mám už pár nápadů, jak ho využít. +zamne si ruce a zatváří se zákeřeně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Memory » pon kvě 02, 2011 7:04 pm

Styx: "Jasne." mrkne na ňu. "Hovorila som si, že tu bude oheň a nikto isto špekačky neprinesie." Vezme si jednu plechovku piva a s tichým zasyčaním ju otvorí. "Lektvar lásky, hm?" prezerá si flakóniky. "Ja ho ani nepotrebujem. Lásky máme doma dosť." usmeje sa. "Ale tu ho samozrejme nenechám, ak mi ho dáš. Inač je to s tými elixírmi dobrý nápad." pochváli. "Pozrie na koreň. Ak bude treba, prečo nie. Len aby sme sa okolo toho kotlíka pomestili." zasmeje sa a usrkne si piva.

Jarla: "Jarli, jasne. Doniesla som to predsa pre vás." usmeje sa na ňu a pozrie aj na ostatné. "Kľudne si vezmite. Je tam aj skvelé škótske pivo."

Wenai: Uškrnie sa. "Vážne? A kto bude obeťou?" šibalsky na ňu mrkne.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Styx » pon kvě 02, 2011 7:06 pm

Jarla: Tak to možná asi jo. Tu vatru je vidět snad i z vesmíru +culí se+ O hluku ani nemluvím.

Wenai: To by bylo možná rozumnější, měla jsem pořádně zlobit, možná by si mě i všimnul +chechtá se+

Mem: Lásky není nikdy dost +mrkne na ni+ A proč ji nerozdávat, když máme tu moc, že? +udělá jí vedle sebe místo a dá jí do ruky kořen+ A tohle, prosím, postrouhej, ať to máme hotové, dřív, než skončí noc.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon kvě 02, 2011 7:09 pm

Memory: No to víš, že jo, já ti to řeknu a ty je hned poběžíš varovat, ne? +směje se+ Jen si počkej, až uvidíš někoho děsně zamilovanýho, do mě samozřejmě, tak si můžeš být jistá, že jsem zaútočila.

Styx: No to jo, ono to většinou zabírá víc, než šprtství, ale občas se stane, že se ten učitel naštve, a pak tě nebude moct ani cejtit.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Styx » pon kvě 02, 2011 9:23 pm

Wenai: Anebo si na tebe sedne a bude tě zkoušet víc než ostatní +zařehtá se+ Ale dobrý trik, který mě tehdy bohužel nenapadl, je ten, že jakože zaostáváš v učení a potřebuješ doučování. To by mohlo fungovat, aby si tě konečně všiml +smích+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon kvě 02, 2011 9:28 pm

Styx:: No... blbý je, že to už teď asi těžko zjistíme, leda, že bych se vrátila do školy, což se mi teda vůbec nechce. Furt chodit na cvika a na přednášky, ale hlavně snášet ty profesory - všechno vím, všechno znám, všude jsem byl třikrát a mám od toho doktorát,. to se mi teda fakt vůbec nechce.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Styx » pon kvě 02, 2011 9:57 pm

Wenai: Tak to já bych se zase docela ráda vrátila.I když nevím, co bych tam dělala, když všechna kouzla už zvládám. Ale neříkej, že to nebylo bezstarostné období +zasní se+ První lásky, rebélie, chození za školu, zneužívání kouzel na mladších spolužácích +směje se+ Míchej +přidá do kotlíku nasekané muší křídla - snad to není konečně Storm:) - a rozemleté krysí kosti a pořádně pod tím zatopí, až to bublá ven+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Styx » pon kvě 02, 2011 10:19 pm

Jarla: Pokud ti nebude vadit moje rituální dýka... +podá ji svou osobní smrtijedskou zbraň+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Memory » pon kvě 02, 2011 11:22 pm

Wenai: "No dobre, ja si počkám." uškrnie sa. "A budem precízne sledovať svoje okolie." dodá a dopraje si poriadny glg piva. "Nedáš si?" ponúkne Wenai, keď tak usilovně mieša, aby sa pri tom príliš neunavila.

Pozerá ako im to pekne ide. "Dievčatá..." pokrúti hlavou. "Ja sa vám tam nebudem pchať, keď vám to tak pekne ide. Ešte by som vám zavadzala." šlohne Jarli dýku a tiež si nareže jednu špekačku, Kúzlom si privolá patýk, naostrí ho a začne si špekačku opekať nad ohňom.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Čarodějnický slet

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte kvě 03, 2011 12:02 am

Styx: První lásky... +zasní se a pak si schová obličej v dlani. Merline, to byl takovej pablb, nechápu, jak se mi moh tehdá líbit. +zabrtí trochu zpufale hlavou při těch vzpomínkách+ Ale, jo, bylo to dobrý, ale bylo toho dost. No jo, porád, dyk, míchám. +a míchá+

Memory: Oh děkuji, úplně mě to míchání zmohlo. +vezme si od ní pivo, napije se, v půli se zarazí a podezřívavě se na ni koukne+ Je to nezávadný že jo? +koukne do piva a pak na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron