Grill Party

Moderátor: Styx

Re: Eisbahn

Příspěvekod Regulus Black » úte zář 20, 2011 4:29 pm

Meg: To je výborný nápad. Souhlasí nadšeně s návštěvou. Ne, neboj se, malá si neublíží. Všechno harampádí je už uklizené. Jediné, do čeho by se mohla pustit, je Krátura. A ten snese hodně. Zasměje se. Dobře, skoč pro malou, já se zatím rozloučím se Styx a připravím Kráturu na vzácnou návštěvu. Uculí se. Jestli chceš, můžeš jít se mnou, brácho. Vyhledá hostitelku a pak se přemístí na Grimmauldovo náměstí.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Styx » úte zář 20, 2011 4:34 pm

Mem: +taky ji obejme+ Já děkuji tobě, že jsi přišla. Určitě se domluvíme a někam spolu vyrazíme. Tak ahoj +když se rozloučí s ní i s hosty, co tady ještě zbyli, včetně Nef, přemístí se domů do pelíšku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Eisbahn

Příspěvekod Sirius Black » úte zář 20, 2011 4:59 pm

Regulus: O malou se bát nemusíš, že by se zranila, to by ses spíše měl brát ty *jde s ním za Styx a rozloučí se, pak s ním zmizne na Grimmauld*

*Meg se ještě rozhlídne, pousměje se, rozloučí se se Styx a pádí pro malou* Děkujeme za pozvání, bylo to tu fajn *obejme ju a je fuč*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Buffy » stř zář 21, 2011 10:28 pm

Nef: Oplatí jí úsměv. To máš recht, pro koho to děláš je naprosto zřejmý. A pochopitelný. Usměje se. Uff...no, to by vážně chtělo, aby takových věcí radši nechal. Pak se rozhlédne a překvapeně shledá, že tu tak nějak zbyli. Hmm, vypadá to, že jsme tu poslední. Nepůjdem taky? Zadívá se na ni. A hmm...vzala bys mě s sebou? Zatváří se lehce rozpačitě.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Předchozí

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron