III. Ples hříšnic - japonský

Moderátor: Styx

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Postrach » sob úno 04, 2012 7:49 pm

Styx: tak to asi budou cvičené prsty, vím, který tlakový bod zmáčknout, aby ti to bylo hodně nepříjemné..ale i naopak...*přivře oči*to, co vím, samozřejmě předat můžu..nebo vám pak dohodnu schůzku s někým, kdo tomu opravdu rozumí...*není v zásadě proti, hlavně, jak tak pozoruje Remuse, tak mu to prostě nedá:D*
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 703
Registrován: sob pro 27, 2008 4:35 pm
Bydliště: Nautilon

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Remus Lupin » sob úno 04, 2012 7:51 pm

Styx: no, když to říkáš..tak na tom asi něco pravdy bude...*sevře její drobné ruce v dlaních*katanami? né...to je na mě moc cizokrajné..raději zůstávám v rodné Anglii...*a jak tak poslouchá Postracha, tak jen zavrtí hlavou* tak odborníka...a je hezká?*rozhodne se mu to vrátit*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Margarit Black » sob úno 04, 2012 8:50 pm

(omlouvám se, ale dřív jsem to nestihla...ale tak, doufám, že úkolů jste si užili dost a Sirius ho klidně může udělat dodatečně..nevím, jak to tu teď je..jestli to, že to končí zítra, stále platí)
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Styx » sob úno 04, 2012 9:13 pm

(čekám ještě do neděle, jestli přijdou ti, co slíbili, že přijdou aspoň na LoS, jinak Ples zítra večer ukončím. A s tím úkolem to záleží na Siriusovi, může se tady předvést, pokud chce, ale jinak beru úkoly všech za splněné ;) )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Styx » sob úno 04, 2012 9:29 pm

Postrach: Co je to za relaxační masáž, která mi má být hodně nepříjemná? To taky patří do shiatzu? +zajímá se+ Od masáží očekávám, že mi bude při nich příjemně, že se uvolním a že mi pomůžou +trochu se zamračí+

Remus: Jak tady poslouchám Postracha, tak jen doufám, že ty budeš na mně spíše jemný, abych se pak po tvém masírování vůbec zvedla. Přece jen máš v těch rukou velkou sílu +ušklíbne se vesele+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Postrach » sob úno 04, 2012 9:31 pm

Styx: ne, ne..samozřejmě, že shiatsu je jemná...taková masáž ti samozřejmě je příjemná...jen ty tlakové body se dají využít i jinat, to jsem měl na mysli.*dovysvětlí*
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 703
Registrován: sob pro 27, 2008 4:35 pm
Bydliště: Nautilon

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Styx » sob úno 04, 2012 9:35 pm

Postrach: To jsem si docela oddechla. Nerada bych vypustila duši na masážním stole. Vlastně mě to mělo napadnout, že to jiné využití tlakových bodů bude tvoje specialita +mrkne na něj se smíchem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Postrach » sob úno 04, 2012 9:39 pm

Styx: jak jinak...*přikývne s úsměvem*
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 703
Registrován: sob pro 27, 2008 4:35 pm
Bydliště: Nautilon

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Styx » ned úno 05, 2012 11:44 am

Ke všem hostům: Vážení, začíná nám vycházet slunce +nad Japonskem je to obzvlášť brzy+ je nejvyšší čas zalézt si do postýlek v pokojích pro hosty. Děkuji všem, kteří jste přišli +a rozdá každému hostu japonskou sošku jako pozornost+ Dobrou noc +chytne se Remuse pod paží a táhne ho do jejich pokojíčku+

(kdo chce ještě zůstat a povídat si, klidně může, ale ples je oficiálně ukončený)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: III. Ples hříšnic - japonský

Příspěvekod Morfeus » ned úno 05, 2012 6:44 pm

Styx píše:Morfeus: Myslím, že jedno vzhlédnutí mi bude bohatě stačit +ušklíbne se+ Tak to máte opravdu výhodu, když se to řídí skoro samo. To si v práci docela odpočinete, že? +cuknou jí koutky+ Já ale neměla na mysli snění jako takové, vím, že to je tady od nepaměti. Myslela jsem ten o té tchyni, ten mi opravdu nic neříká. Možná i proto, že žádnou nemám, tak nemám zatím potřebu se o ně zajímat +zasměje se vesele+ Vyprávíte mi to tady tak přesvědčivě, že začínám pochybovat, jestli celý můj život není jenom sen, ze kterého se jednou celá zpocená probudím. Kde je vlastně ta pomyslná hranice mezí snem a skutečností? +toť dobrá otázka na dění na LoSu:D+ A taky by mě velmi zajímalo, jestli vy míváte sny. Jestli si nenecháváte ty nejhezčí pro sebe +mrkne na něj, že to byl jenom žert+


Styx: určitě. už proto, že má práce je bez začátku i bez konce, jsem rád, že se nestrhnu. oplatí jí úsměv. to je možné. anebo se pobudítě krásně odpočatá a v dobré náladě. ani to se nedá vyloučit. pokrčí rameny. hranice jsou jistě zajímavý fenomén. někdy se umí pěkně přetvařovat a klamat... ne, já v tom smyslu, jak to znáte vy, lidé, nesním. ale sny jsou mým přirozeným životním prostředím. a nejsíš máme i jiný pohled na to, co jsou ty nejkrásnější sny.

pak se asi jde podívat po Et. a když Styx ples oficiálně ukončí, rozloucí se s ní, sebere rozespalou a tak trochu protivnou a zmatenou Et a přemístí se spolu domů.

Styx: velice vám děkueje. a v našem rozhovoru můžeme pokračovat. doufám, že se zase brzy potkáme. myslím na vás s "rajčetem"! usměje se, zamává a zmizí.
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron