Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte pro 11, 2012 1:56 pm

Jo, to si myslí každej, ale moc pohodlný to teda není. +pookýve znalecky hlavou+ Ha! Nech toho, to je tajný! +začne ji lechtat+ Já tě teď za to ulechtám.
Pána prstenů? +udělá znuděnej obličej+ Znovu už né, dyť to má deset hodin. Už jednou jsem to vydržet musel. Ale televizi v pokoji určitě mám. +zavzpomíná+ Ale uklizeno ne, no.
+usměje se na ni, docela hezky, což umí, když se mu chce+ Tak letošní vánoce budou tak hezký, že si je zase zamiluješ uvidíš. +vezme ji kolem ramen+ To je mi líto.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 2:10 pm

No ale trenky ti musej bejt vidět ne? +promýšlí to logisticky+ áááá +zapiští a na oplátku ho šťouchá prstíčkama mezi žebra a plácá přes ruce+ Nech tohóóó +směje se a kymácí se na stoličce, že je div, že ještě neleží pod barem+ Tss, deset hodin. To je normální verze. My ale budeme koukat na rozšířenou, protože to je teprve chuťovka! +poučí ho a svítěj jí nadšeně oči+ to se ti určitě nelíbí jenom proto, že nevíš, kdo je kdo. Já ti to všecko vysvětlím, neboj. a když to vydržíš, udělám ti koňakový špičky +slíbí s úsměvem+ A pak bude maraton smrtonosnejch pastí, protože Bruce, to je hrdina +zasní se+ a když se předtím zhulíš, je to dvojnásobná sranda! +slibuje+ Na uklízení kašli, když si budu mít kam sednout, je mi to fuk +mávne rukou+ u mě naštěstí uklízí pokojská, jinak bych za chvíli hnila +směje se+
No vidíš, básníčku, jak se umíš hezky smát, když se furt neksichtíš + pochválí ho a trošku ztuhne, když ji tak napůl obejme, protože to v ní vyvolá vzpomínku na posledního člověka, co jí takhle držel, ale pak se uvolní a opře si mu hlavu o rameno+ Mně to je taky líto. +usměje se+ ale už je to hrozně dávno, skoro patnáct let. Někdy na ní ani nemyslím a už z toho asi ani nejsem smutná +přizná se trochu zahanbeně+ Jenom si někdy říkám, jak mohly bejt věci jinak, kdyby tady byla.+povzdychne si+ ale to bych se sem nejspíš nikdy nedostala a neseděla bych tady a nemohla bych tě opít +zazubí se na něj+ Tak jo, tak já se budu na tyhle Vánoce malinko těšit +ukáže mu prstama jak moc malinko+ A teď mi zapal, básníčku +poprosí+ Ty máš rád Vánoce? +zkoumá+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte pro 11, 2012 2:19 pm

Proč by měli bejt vidět, vždyť ten kilt je až po kolena. +vrtí nechápavě hlavou+ A nenechám, nenechám. +ale nakonec toho přece jenom nechá+ Néééé, mě už to vysvětlovala Wenai a teď s tím začíná zase protože se blíží premiéra Hobita. +zvedne oči vsloup+ A po smrtonosnejch pastech bude Star wars. +zamluví si to hned+ Ale mě se líbí se ksichtit. +usměje se a když cítí, jak ztuhne, když se jí dotkne tak tu ruku zase radši sundá+ Já myslím, že je normální bejt smutnej, když ti odejde někdo, koho máš rád. +pokrčí rameny+ Já? +zapálí jí+ Já mám rád Vánoce od té doby, co je slavím s kamarády. +usměje se a v očích mu zasvítí, ale možná to bude tím chlastem+ No... myslím, že je čas vyrazit zpátky.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 2:28 pm

No jo, ale víš jak ve Skotsku fouká? Jednou foukne, a všichni viděj, že máš na trenclích sněhuláčky +směje se+ No ale pozor, na premiéru musíme jít +zvedne prst+ Prosííím +dělá smutný oči+ Tak jo, Star Wars beru +souhlasí+ I když už jsem je všechny viděla. +chlubí se nepokrytě+ Ale musíme koukat od čtvrtý epizody, a jedničku až po šestce +zamotá se do toho trochu+ Ale holkám se bude víc líbit, když se budeš usmívat +mrkne na něj a je ráda, že to nijak nekomentuje+ Hm, tak to si je třeba na tý Tvrzi oblíbím taky +usměje se+ A co bys chtěl k Vánocům? +sonduje opatrně+ Asi jo +přikývne+ už se začínám moc utápět v sebelítosti+zasměje se a vyloví nějaký peníze po kapsách+ Tohle si ale beru s sebou +vezme flašku, ve který už je jen tak po dně a vztyčí se, načež se jí zamotá hlava a kecne zpátky+ Tak ještě jednou +řekne si pro sebe a napodruhý vstane a podaří se jí vcelku slušně jít+ Tak mě veď, ty ochránče +zazubí se+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte pro 11, 2012 2:37 pm

Jak víš, co mám na trenclích? +koukne na ni, jak to jako ví+ No jo, už máme zamluvený lístky na třináctýho, takže půjdeš taky, hádám?
Dobře, dobře, od čtverky dál a jedničku až po šestce. +přikyvuje+ U mě cajk. A proč bych se měl holkám líbit? +koukne na ni mírně nechápavě+ To nějak nechápu.
Nó, tak vánocům... +sleze ze židličky a z kapes povytahuje několik zmuchlaných bankovek a dá je na pult a zamíří k východu+ Já bych chtěl teda hlavně novou kytaru. A novou skupinu, když už jsme u toho. +vede ji do hotelu+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 2:46 pm

Já vím všechno! +mrkne na něj+ No, šla bych, jestli teda nechcete jít sami... jako abych nekřenila, chápeš +blýskne úsměvem+ a po star wars bude Matrix +rozhodne+ no, každej se chce líbit holkám ne? Aby si vrznul +vysvětlí a pokrčí rameny+ Hm, skupinu ti nekoupím +zasměje se omluvně+ kytaru bych mohla. +souhlasí+ a chtěl bys akustickou nebo elektriku? +vyzvídá a cupitá za ním zasněženýma ulicema a snaží se, aby jí to neujelo+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte pro 11, 2012 2:59 pm

Už nás jde asi pět. +koukne na ni+ Takže pohoda. Co? Vrznul? Na to mi stačí prachy, ne? +pokrčí rameny, dojdou před hotel+ Elektrickou, samozřejmě s tou můžeš dělat efekty. +vejde s ní dovnitř+ Takový to uííííí. A éééééjjjjj. +udělá pár kytarovejch póz a rozhlídne se kolem+ Já mám pokoj tři.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Předchozí

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron