Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Ares » úte úno 01, 2011 12:16 am

Mluvíš předci se mnou. mrkne na ni a v očích mu zasvítí šibalské plamínky. Snad jsem tě aspoň trochu rozveselil, co říkáš? zeptá se s úsměvem. Pak ale dodá trochu vážněji. Vím moc dobře, co se o mě povídá, Rebecco. Ne že by to nebyla pravda, ale tebe respektuji. Ano, líbíš se mi od první chvíle, co jsem tě uviděl, to ale neznamená, že bych tě do něčeho nutil, nebo se tě snažil....sbalit...nebo jak se to říká....proti tvé vůli. Dopije svou skleničku. (Nějak se nám rozpovídal)
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte úno 01, 2011 12:36 am

To rozhodně nemůžu popřít. Usměje se široce, ale aniž by byly vidět špičáky. Když ho ale poslouchá dál, na okamžik se zatváří překvapeně, pak polichoceně a nakonec sklopí oči. Kdyby mohla a kdyby to tam bylo v tom šeru vidět, nejspíš i zčervená. Děkuju... Řekne tiše a radši zmlkne a zhluboka se nadechne, aby se dala trochu dokupy. Myslím, za to, že jsi upřímný. Vážím si toho a znamená to pro mě víc, než si myslíš. Pohlédne mu přímo do očí a tentokrát neuhne. Já...vždycky jsem na tebe myslela, spíš jako na kolegu z práce, ale...to jsem měla Charlieho, neměla jsem důvod dívat se jinde. Jenže teď...Potřese hlavou a povzdechne si. Jak jsi řekl, možná je na čase nechat minulost za sebou a dívat se zas dopředu. Pokusí se o úsměv, ale nakonec se radši napije. Hmm..a jsem zvědavá, kdy se tenhle náš soukromý dýchanek objeví patřičně zveličený a převrácený naruby v novinách. Ušklíbne se a střelí pohledem k Brunovi, jehož přítomnost jí samozřejmě neunikla.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Ares » úte úno 01, 2011 11:07 am

Upřeně ji pozoruje, poslouchá. Pak se usměje a přikývne. Když to Becca řekne, podívá se na Bruna. Také o něm věděl, ale nijak zvlášť si ho nevšímal. Dobrá tedy. vyhlásí rozhodně. Pokud má o nás napsat nějaký článek, tak bychom mu aspoň měli dát pořádný námět. mrkne na ni a v očích mu zasvítí nezbedná světýlka (už by vážně měl přestat chlastat...). Postaví se, vezme se stolu flašku a bez větščí námahy na něj vyskočí. Než by Becca mohla protestovat, chytne ji za ruku a vytáhne k sobě na stůl. Napije se z flašky a pak ji jí podá. Skleničky totiž asi skončili na zemi. Protože máme ten malý dýchánek, měli by jsme si ho patřičně užít. Ušklíbne se a pak začne zpívat (předpokládám, že jukebox tam nemají):

Aserejé ja de je
de jebe tu de jebere
seibiunouva majavi
an de bugui an de güididípi


Chytne Beccu za ruku a zavrtí ji v otočce....a tedy zpívá samozřejmě strašně.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte úno 01, 2011 11:19 am

(Nee, jukebox tam není, ale občas tam chodí chlápek, kterej umí krkat všechny písničky na který si vzpomeneš :mrgreen: )
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Ares » úte úno 01, 2011 11:56 am

(smůla, že tam není....smůla tedy pro hosty :twisted: )
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte úno 01, 2011 12:40 pm

Nestihne říct ani popel a už je u něj na stole. Chvíli na něj nevěřícně zírá a vzápětí málem smíchy spadne ze stolu. Radši se ho chytí a snaží se aspoň neudusit. Už dost prosím, slibuju, že už nebudu depkařit. Zakucká se smíchy a zakroutí nevěřícně hlavou a koutky jí cuknou pokaždé, když se na něj podívá.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Ares » úte úno 01, 2011 1:04 pm

Copak, copak? Usmívá se taky, ale současně se snaží tvářit snad jako profesionální tanečník. Byl k tomu tuším i takový povedený taneček…. Zkusí to nějak napodobit, moc mu to nejde a zpívá při tom nananaanananaananana…. Pak se ale už také nepokrytě rozesměje a koukne na Beccu. Asi to chce trochu silnější žaludek, vidět tančícího a zpívajícího boha války, viď? ušklíbne se, ale tváří se při tom pobaveně. Přestane se konečně vrtět v bocích.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte úno 01, 2011 4:00 pm

To rozhodně, kam se hrabou hektolitry krve a vnitřnosti létající vzduchem. Pochechtává se pořád. Na tohle teda nemám ani já. Zakroutí rozhodně hlavou. Tak myslím, že kulturní vložka pro dnešek stačila. A nějak mi z toho vyschlo v krku. Uculí se a sebere mu láhev, načež se pořádně napije. No, to už je lepší. Zasměje se a olízne si ze rtu chuŤ whisky.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Ares » úte úno 01, 2011 6:29 pm

No tak teď jsi mě ranila přímo do srdce. Chytne se za hruď a zatváří se dotčeně, pak se ale opět ušklíbne. Dobrá, tak já tedy zůstanu radši u těch hektolitrů krve a vnitřností létajících vzduchem. řekne naoko rezignovaně. Seskočí ze stolu, koukne nahoru na ni, pořád na tváři úsměv. Vezme jí flašku a také se napije. Moje představení se ti nelíbilo, možná bys mohla zkusit něco předvést ty, odsaď zespodu by se na to dobře koukalo. mrkne na ni uličnicky.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte úno 01, 2011 9:52 pm

Jo tak představení se ti zachtělo, jo? Přivře oči a sjede ho pohledem. Pomalu klesne na kolena a podívá se mu přímo do očí. A myslíš, že si to zasloužíš? Zašeptá kousek od jeho tváře a dívá se mu hluboko do očí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron