Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 11:32 pm

Jasný, seznámím. +zaává rukou, jako že je to samozřejmý+ Cože, +vykulí na ni oči+ On tě někdo pronásleduje? Já tě ochráním! +vypne hruď a nafoukne se+ Já jsem děsnej machr a ochránce!
Jak se dělá motorkářská tequila? +oči mu jenom zasvítí+ To ještě neznám a to znám všechno! Dokonce umím namíchat i ohnivý vočko!
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 11:38 pm

Tak jó +poposkočí, jakože se těší+ Tak já ti zavolám, až budu potřebovat prince na bílým koni +směje se a píchne ho prstem do hrudi, aby viděla, jestli praskne+ nebo nindžu. +nakloní hlavu na stranu a představuje si ho jako želváka Ninju+ Ne, já si svoje problémy řeším sama +zvážní a v očích jí blýskne+
Vočko zas neumím já! +vykulí na něj zraky+ No ale motorkářská je fakt hardcore +upozorní ho+ já to zvládám jen když jsem fakt opilá +přizná se+ Musíš šňupnout sůl, jako nosem +vysvětluje důležitě+ pak si dát panáka, a nakonec stříknout citrón do oka +zakončí a oklepe se+ Normálně se to dělá s vyjetým motorovým olejem, ale tak všechno zase zažít nemusím +zasměje se+ Je to trošku míň příjemný jak bodyshot. U nás v Paříži to chlapy většinou používali při challenge hrách. +vysvětlí mu+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 11:51 pm

Ale kamarádi jsou od toho, aby si pomáhali, ne? +usměje se na ni+ stačí říct a já si nasadím masku přs oči a jdu do akce. +zasměje se+ Jo tahle! +vzpomene si a pokývá hlavou+ Tak tu znám, akorát my jí říkáme skřetí tequilla. +zasměje se+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 11:58 pm

Jo... to máš asi pravdu. +souhlasí a usměje se na něj+ Děkuju +je z toho taková nějaká naměkko, tak radši honem popadne tequilu a rozlije jim dalšího panáka+ a já ti za to třeba... něco upeču. To mi docela jde +sdělí mu skromně+ máš rád čokoládu? Já miluju čokoládu! +zdůrazní to tím, že vykulí oči a rozmáchne ruce+ Strašně a ve všem! a višně v čokoládě... +přivře oči a olízne si pusu+ tak za ty rovnou svlíkám tričko +zasní se+ Na čokoládu. +připije tentokrát a exne dalšího+
Co je to ohnivý vočko? +vyzvídá+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte pro 11, 2012 12:05 am

Super, co třebááá... +zamyslí se+ jablečnej koláč. Pak bysme se mohli zhulit a celej ho sníst najednou. Čokoládu? +koukne na ni+ No... ani vlastně ne. +zavrtí hlavou+ Já teda za višně v čokoládě triko nesvlíkám. +zasměje se+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 12:12 am

Tak jo, jablečnej koláč umím. +zaraduje se+ A když ho sníme celej najednou, bude nám děsně blbě +zaraduje se ještě víc+ Ne? +směje se+ no to protože nevíš, co je dobrý. +vyplázne na něj jazyk a zašklebí se, protože má pusu ještě celou od citrónu+ Jak může někdo nemít rád čokoládu. +sjede ho pohledem, jako že je teda hodně divnej+ Víš co? Pojď si zahrát nějakou chlastací hru. +navrhne a svítěj jí u toho oči+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte pro 11, 2012 12:52 am

+zavrtí nad ní hlavou+ No, hlavně, že ty to víš. +tamy na ni vyplázne jazyk, ale uculuje se u toho+ A máš na puse citrón. +řekne jí, rozhlídne se po ubrouscích, ale docela marně+ A jakou chlastací hru by sis představovala, co? Ty jedna ochlasto.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 12:57 am

+zaksichtí se na něj+ já to náhodou vím naprosto přesně. +střelí po něm úsměvem+ Třeba tequila, ta je dobrá. +informuje ho a nalije jim a olízne si pusu skoro jako tur domácí, a zašklebí se, jak je to kyselý+ No, jestli chceš zítra mít obě oči, všechny prsty a důstojnost, tak jedině na pravdu nebo na challenge. +přemýšlí, co všecko vlastně zná+ nebo znáš nějakou lepší? +kouká na něj s nakrčeným čelem+
Na tequilu! +zahlásí tentokrát přípitek ona a exne to+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte pro 11, 2012 1:07 am

To máš jednoznačně pravdu. Tequilla je dobrá. +přikývne+ Pravdu nebo challenge, hm, tak to je jedno lepší než druhý, ale máš pravdu. +zasměje se+ Nic lepšího mě nenapadá, leda by sis chtěla hodit do piva krabičku sirek, nebo ztratit pár kostek. Tak pravdu? +koukne na ni tázavě+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 1:10 am

Jů, tak jo! +zaraduje se, že budou hrát, pač je nezdravě soutěživá+ A pravidla jsou, že když odmítneš říct, tak piješ a když řekneš, tak piju já? Nebo jak to hrajete vy tady?
Tak já začnu +rozhodne se nesobecky+ Tak něčím lehkým nejdřív... co tady vlastně vůbec děláš? Myslím jako když nepiješ, nehulíš a nespíš. +zasměje se a připraví jim láhev+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron