Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » čtv pro 06, 2012 8:00 pm

no to teda ste.. s takovýma nůžkama! +pokývá hlavou+ a nemáte na dveřích varování.
na anděly? +zamyslí se hluboce+ noooo já nevím, třeba teď byl mikuláš a žádnýho sem nepotkala.. teda ani čerta ne... a.. jsou andělé hodní nebo zlí? +opět hluboké zamyšlení+ a co vůbec dělají? by měli něco jako.. pomáhat lidem ne?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » čtv pro 06, 2012 8:06 pm

Hned udělám varování. +vezme si papundeklovou destičku a napíše na ni: "POZOR děsně nebezpečná hospoda. Pouze špičaté nůžky."+ Tak takhle by to stačilo? +pověsí to nad bar k tomu popcornu+ No andělé z nebe jsou hodní a ti z pekla zlí. Ale není to fér je hodnotit, chápeš, už je to předurčený. Lidi si vybrat můžou vždycky. Jako chápeš, jo?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » čtv pro 06, 2012 8:53 pm

počky.. +vytáhne rtěnku a to POZOR rudě obtáhne+ parádní!
oni sou aji z pekla? hustý! +vykulí oči+ noo já bych chtěla nějakýho anděla strážnýho, co by mi pomohl se vždycky správně rozhodnout +pokývá hlavou+ hele a andělem se člověk stane nebo se andělové to.. normálně rodí? +představí si andělí porodnici v pekle+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » pon pro 10, 2012 4:31 pm

Čekám! +zahlásí a kouká, co z toho nakonec vznikne+ No dokonalý... +přikývne+
Jasně, jsou to ti samý. Nahoře i dole. Andelé byly stvořeni. Jako kdysi dávno. +zamává rukou za sebe, jakože to bylo fakt hodně dávno+ Ještě jsem teda neslyšel, že by se jím někdo stal. +opře loket o bar a nakloní se k ní+ Já budu klidně tvůj anděl strážnej. +zahýbe obočím+ Ale co mi z toho kápne?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » pon pro 10, 2012 7:01 pm

a jak se pozná anděl z pekla od toho nahoře? +popíjí a už to tam vidí všechno dvakrát+ fakt jo? +zaculí se+ tak jo! ale musíš mě chránit před vším zlým! +zamává prstem+ mmm.. nooo.. mmmmmmm už vím! budeš mít u nás pití zadara! a jídlo taky! a.. ten další nelegální sortiment takyyy +věci z DROGerie+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 7:39 pm

+radši nechá jít Byrona prvního, kdyby tam náhodou probíhalo něco šílenýho, pak vklouzne do tepla a zavře za sebou dveře+ Merline! +zajíkne se, když ji do nosu praští neskutečnej smrad. párkrát se zhluboka nadechne, aby si zvykla, a pak už to docela jde. Vyhoupne se na barovou židličku a mávne na barmana+ Dvakrát stříbrnou tequilu! +poručí si+ Kruci, tohle místo má teda grády.+odfoukne si a vytáhne svoje mentolky+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » pon pro 10, 2012 10:08 pm

+rychle jim tam šoupne dva panáky a citron a sůl a neodpustí si poznámku+ Máme vám udělat místo na baru, nebo to budete pít jako lidi? +zazubí se na ně+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 10:09 pm

Jo. +přikývne+ Svýho času tu byly boží koncerty. I my sme tady s kapelou hráli, jednou, nebo dvakrát. +posadí se na židličku a zasní se+ Mohli jsme bejt slavný...
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 10:16 pm

Barman: +uchichtne se+ Tak na to ještě nejsem dost v lihu, i když tady básník se kasal, jak mě opije, takže uvidíme +zakření se a zahýbe obočím+

Byron: ty seš v kapele? +kulí oči+ Tak to je bombový! To jsi první célebrita, co znám! +gratuluje si a vysekne mu poklonku+ Bych si měla nechat podepsat zadek, aby holky záviděly +směje se+ Na co hraješ? +sleduje ho s přimhouřenejma očima a snaží se to otipovat+ Na bubeníka tě nevidím, takže budeš buď kytara nebo vokály. +zkusí hádat+ Anebo něco totálně neskutečnýho jako xylofon +válí se smíchy po pultu, jak si ho představuje s paličkou na xylofon v ruce+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 10:28 pm

+zasměje se+ Já hraju na žebřík. +řekne s vážnou tváří+ Ne, měli jsme kapelu. Void heads. Já jsem hrál na elekrtiku, ale rozpadli jsme se,. už to bude brzo rok. Ale zadek ti klidně podepíšu!
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron