Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 10:38 pm

Void Heads. +zopakuje to po něm+ Ale jo, to bych si uměla představit na tetování. +kývne uznale hlavou+ Skládal jsi taky písničky? +zajímá se+ Proč jste se rozpadli? +je samá otázka a kouří u toho jak fabrika+ Tak jo, až se víc opiju, tak můžeš. +směje se a honem přemýšlí, co má dneska za kalhotky+
Stojí nám tu tequily, frajere! +připomene mu s úsměvem, olízne si místo mezi palcem a ukazovákem, nasype tam sůl, chytne panáka a ťukne si s ním+ Tak na... kamarádství a a kouřový kroužky? +uculí se+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 10:43 pm

+zavrtí hlavou+ Neskládal. Jen sem tam jsem u toho pomáhal. No... +nad její další otázkou se poněkud rozpačitě poškrábe ve vlasech+ nerad bych tu šířil nějaký fámy, ale co já vím, tak bubenice nám odjela. A možná to má něco společnýho s tím, že před tím chodila s basystkou. Tequily! +vezme ji do ruky, udělá to stejně jako ona+ A na lodičky, ty se taky z toho kouře naučíme! +a vyexuje to+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 10:52 pm

Jo tak samý baby jsi měl v kapele! +uznale ho poplácá po rameni. nad jeho další odpovědí jí zaskočí kouř v plicích a rozesměje se+ Tak to máš fakt smůlu.+chechtá se mu+ kapelu plnou punkovejch slečen a ony jsou teplý. +směje se, až jí padá popel do klína+
Na lodičky! +souhlasí+ I když to je teda pokročilá drsňárna +dodá vážně a taky ji exne, zakousne citrónem a oklepe se+ Jo, dobrou ji tu mají. +okomentuje pochvalně+
Poslouchej, jak ty vlastně víš o kouzlech a tak, když... no, však víš? +máchne k němu rukou+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 11:01 pm

Ony nebyly všechny teplý! +hájí se+ Jenom Wenai a Kim. Já jsem chodil se zpěvačkou. +koukne na ni+ A my jsme se náhodou rozešli až v srpnu.
Asi od pěti let znám Wenai a její rodinu. Wenai Lafayette, patří jí ten hotel, co v něm bydlíš, viděla jsi ji už? Teď má tuším zrzavý vlasy, ale ona to taky střídá každej den pomalu. +mávne rukou+ Ještě panáka! +křikne na barmana+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » pon pro 10, 2012 11:02 pm

S váma by se jeden naotravoval, tebe já znám. +ukáže na Byrona+ To je jasný. +postaví jim tam celou otevřenou flašku, citron, nůž a solničku+ Obslužte se samy.
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » pon pro 10, 2012 11:07 pm

+kouká že barman je evidentně zaneprázdněn a pozornosti jí už moc nevěnuje, tak jenom pokrčí ramenama, holt je zvyklá+ tak já zas padám.. jestli chceš, nabídka platí a stav se... a... hezký vánoce +usměje se jde klikatě pryč+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » pon pro 10, 2012 11:10 pm

Co jé? +kouká na ni, poněkud zklamaně, že ho tam tak nechá, když to s tou tequilou tak parádně vyřešil+ No já se určitě zastavím. +zamává jí+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 11:13 pm

+stejně se mu trošku směje, ale pak přestane a tak smutně se usměje+ Tak to mě mrzí +řekne docela potichu+ Víš, co zapijem to. +rozhodne se+ Vztahy jsou totiž naprd. Samý trápení! +bouchne si pěstičkou do stolu+
Jó, ta zrzavá slečna v hotelu. Tyjo, to ti řeknu, to jsou vlasy! Takový zrzavý jsem dycky chtěla + koukne dolů na svoje prameny a zasní se+ Ta vypadá sympaticky, byla na mě moc hodná +chválí mu kamarádku+
Jóó, panáka! +přidá se k němu a buší u toho do baru+ No, +polkne, když před ně barman postaví plnou flašku+ tak to jsme pěkně v prdeli. Ježíš, to zas bude ráno. +zasténá zoufale, ale panáka si vezme a přichystá si všechno potřebný+ Tak na co teď? +ptá se, když je připravená+ Jsi na řadě s přípitkem!
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 11:19 pm

+pokrčí rameny+ Já jsem ji měl rád, ale prostě to přišlo, bylo to hezký a pak to skončilo. +naleje jim panáky+ To je celý.
Jo, jo, to Wenai je dobrá, to zase jo. +pokýve hlavou+ Taky je s ní sranda.
Noooo, +zamyslí se a pozvedne panáka v ruce+ Takže já připíjím na naši zářnou budoucnost!
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 11:27 pm

+soustrastně ho poplácá po ruce+ no jo, to tak bejvá +pokrčí rameny+ průšvih je, když to neodejde a začne tě to pronásledovat +řekne tak nějak hořce+
Tak mě s ní někdy seznámíš, abych měla s kým nadávat na chlapy, jo? +poprosí+ ale nejdřív tě opiju +zazubí se na něj+
No, když se naučíme lodičky, třeba nás vezmou do cirkusu, to by bylo hodně zářný. +směje se představě Byrona v klaunským kostýmu, jak ho honí lev a ona u toho práská bičem+ Ale tímhle tempem budem pod stolem za deset minut +odhaduje tak plnost lahve, ale ťukne si a exne+
dělal jsi někdy motorkářskou tequilu? +zeptá se a šelmovsky se jí lesknou oči+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron